18. Hafta | Giresunspor'umuz - Eskişehirspor
23-01-2019, 11:19,
RE: 18. Hafta | Giresunspor'umuz - Eskişehirspor
Adama ba da affedilmiş her ne kadar bal yapmayan arı misali bir oyuncu olsada kadro eksik olduğu için mecbur kalındı, Ümit hoca da bir kenar oyuncusu ve bir forvet alırsak play offu zorlayabileceğimizi söylemiş hayal kurmakta parayla değil ama biraz gerçekci konuşmakta fayda var taraftarı gereksiz bir beklenti içine sokmaya gerek yok sonra üzülen biz oluyoruz hedef ligte kalmak de canımı ye.
Reply
23-01-2019, 12:00, (This post was last modified: 23-01-2019, 12:01 by bulancak28.)
Adama Ba oynacaksa play off falan yalan bence. Gerçi oynamasa da yalan. Ligde kalsak kafi. Kanat ile birlikte stoper ve önlibero alınması gerektiğini düşünüyorum, Aykut-Çağlar ikilisinin aklı ne kadar futbolda olur bu saatten sonra bilmiyorum bence çok verim alamayız. Renan geçecekse oraya bu sefer önlibero boşta kalacak Tevfik hadi idare eder de Alperen ve Mehmet Taş (ilk yarı süre almamış neredeyse) orayı tutamaz gibi duruyor Landel zaten yalan. Kaldı ki bunun sakatlığı var cezası var Renan bi gitse folloş olacağız.
Reply
23-01-2019, 14:44, (This post was last modified: 23-01-2019, 14:44 by genoa28.)
O kadar laf edip Adama Ba'yı affetmek, skandal
Reply
23-01-2019, 15:51,
İsmail haktan yazmışlar. Ulan dün akşam bu herifi izlerken dayanamadım. Ligin en abartılmış balonu lan bu. Kendini messi zanneden malın teki.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)