18. Hafta | Giresunspor'umuz - Eskişehirspor
17-01-2019, 15:04,
18. Hafta | Giresunspor'umuz - Eskişehirspor
[Image: qdbqD5.png]

Konu açmayalı yıllar olmuştu. Umarım uğurlu bir geri dönüş olur. 

Maçla ilgili yoruma gelecek olursam Eskişehirspor tahtayı anca bizim maçtan sonra açtırır yani yine gençlerle çıkarlar. Zor da olsa 3 puanı alırız diye düşünüyorum.
Giresunluyuz, Giresunsporluyuz!
Reply
17-01-2019, 23:33, (This post was last modified: 17-01-2019, 23:33 by maicon_28.)
RE: 18. Hafta | Giresunspor'umuz - Eskişehirspor
Kalpar kalsa kesin 18 yaşındaki çocuklara yenilirdik

Ümit Özat gazıyla belki kazanırız
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
18-01-2019, 14:10,
Eskişehirin içerde sadece hatayspora yenildiğini unutmamak lazım gençte olsalar mücadele ediyorlar,bizim erken gol bulup tecrübeli ayaklarımızla sonuca gitmemiz lazım. Defans hattı nasıl olacak merak ediyorum Aykut hazır değil diyorlar Çağlar, Mahmut sakat bir tek Ferhat var süpriz bir şekilde Mehmet taşı da oynatabilir.
Tahmini ilk 11'im Kayacan-Hüsamettin-Ferhat-Mehmet-Savaş-Landel-Tevfik-Cyriac-Reis-Volkan-Douda
Ben Renan ve Tanasenin hazır olmadıkları için ilk 11 de başlayacaklarını sanmıyorum inşallah yanılırım ama hep böyle olmuştur.
Reply
18-01-2019, 22:43,
Yüzde 40 Eskişehir- yüzde 40 beraberlik - yüzde yirmi ihtimalle biz alırız.
Reply
18-01-2019, 23:33,
Bu eskişehiri sevmiyorum inşallah kazanırız zor bi maç olucak biziim için.Bu spor 28 de sürekli şu grup maça gidiyo bu grup maça gidiyo diye haber yapılıyodu doğru düzgün bilet satılmamış.demekki millet maça gitmek için değil sesini duyurmak haber olmak için bu yolu seçmiş.herneyse kazanmamız gerekn bi maç inşallah öyle olur.
Reply
19-01-2019, 09:19,
Rüyamda gördüm çok gol kaçırıyoruz ama yetmişlerden sonra 3 tane atıp maçı alıyoruz.hoca tanaseyide oynatıyo acayip bi top oynuyo adam.işin ilginç yanı hüsamın yerinde sol bekte ben oynuyorum Smile
Reply
19-01-2019, 10:22,
(18-01-2019, 23:33)Cotanakes28 Wrote: Bu eskişehiri sevmiyorum inşallah kazanırız zor bi maç olucak biziim için.Bu spor 28 de sürekli şu grup maça gidiyo bu grup maça gidiyo diye haber yapılıyodu doğru düzgün bilet satılmamış.demekki millet maça gitmek için değil sesini duyurmak haber olmak için bu yolu seçmiş.herneyse kazanmamız gerekn bi maç inşallah öyle olur.

Genellikle bazı gruplar stadyumdan bilet aliyor benim tahminimce iyi bir taraftar olur bursadan sağlam taraftar gelir..
Derelili çotanak
Reply
19-01-2019, 10:24,
Ikinci önemli olan eskişehir tahtayı acabilmis mi??actiysa maç daha da zora girebilir. Savunmadaki semih güleri sattilar..eger tahtayı acamazlarsa kazaniriz diyorum..bu arada karabuk un gencleride düzelmiş dün adsye fark atacakalrdi 1 0 kaybettiler
Derelili çotanak
Reply
19-01-2019, 11:26,
(18-01-2019, 23:33)Cotanakes28 Wrote: Bu eskişehiri sevmiyorum inşallah kazanırız zor bi maç olucak biziim için.Bu spor 28 de sürekli şu grup maça gidiyo bu grup maça gidiyo diye haber yapılıyodu doğru düzgün bilet satılmamış.demekki millet maça gitmek için değil sesini duyurmak haber olmak için bu yolu seçmiş.herneyse kazanmamız gerekn bi maç inşallah öyle olur.

Biletlerin yarısından fazlası satıldı diye duydum. Sallama mı ?
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
19-01-2019, 13:36,
(19-01-2019, 11:26)maicon_28 Wrote:

Biletlerin yarısından fazlası satıldı diye duydum. Sallama mı ?
Benim gördüğüm baya büyük bi boşluk var.artık stada girişte alınır mı bilmeiyorum.170 180 gibi bi bilet satılmış görünüyo sanırım.ama ayrılan kısım baya bi büyük.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)