15.Hafta | Adana Demirspor 1 - 1 Giresunspor'umuz
09-12-2018, 22:25,
RE: 15.Hafta | Adana Demirspor - Giresunspor'umuz
Bozbağ yönetimi açıklaması gereknleri açıklamalı ve artık bırakmalıdır, üstte arkadaşın dediği gibi başkanlık makamında en büyük maddi ve manevi desteği alan kendisi hatta beyanlarıda ortada bu takım borçsuzdu bilmem neydi filan noldu kardeşim bu adamlara neden para veremedik kusura bakmayın adam haklı olan parasını ister kimse kusura bakması aykut süper ligde en az 5-6 takımda rahat oynar, fatih atik m.ildiz filan s2tiret abdülkadir filan hep menejer geçirmesi hep dedim yine diyorum bozbağ Giresunsporu zor gününde alarak ortaya çıkardı aldığı destekler ilede aldı yürüdü, üzerine düşeni fazlasıyla yaptı misyonu tamamlanmıştır.Hep tolere edildi çünkü o hakkı mevcut amma artık yaptıkları çelişir duruma gelmiştir. Ortada varolan çok ciddi soru ve sorunlar var ama benim içlerinde en çok merak ettiklerim Hamroun davası ile kararı çıkan arabaları alınan 2 hat şehir içi dolmuş nolduk kardeşim benzin istasyonu alamadık tamamda bunlar çıktıydı noldu ? Şeffaf başkan açıklasında bilelim...
Başkentten !
Reply
09-12-2018, 22:47,
Her türlü hatasına laf ederdim ama maddi anlamda takir takir ödeme yaptığımızı, hatta kasamizda paramizin olduğunu düşünürdüm. Bu ruhsuz topcularda sorun nedir diye düşünürken paralarını alamadıkları aklıma gelmezdi.

Başkan artık aday maday olmasın, sebebi bu takımı borca sokması değil, borçsuz dediği takımın borcunun olması.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
09-12-2018, 23:27, (This post was last modified: 09-12-2018, 23:28 by sokakbaşımeyhane.)
(09-12-2018, 21:46)bulancak28 Wrote: Beyler Eskişehir galip. 15 puan yaptılar. Biz şu an 17 puandayız. Durum vahim oğlu vahim.

Eskisehire son 3 sezondur uyuzum ama biz dusmeyi adamlar kalmayi hakediyor..Çoluk cocukla 90 dakika super oynuyorlar...taraftar desen 20000 kisiden az degil  biz sahada ve tribunde yokuz...hele yonetim acisindan reziliz...sizce kim dusmeyi hakediyor???
Derelili çotanak
Reply
09-12-2018, 23:28,
Vah benim Giresunsporum vah
Reply
09-12-2018, 23:45, (This post was last modified: 09-12-2018, 23:45 by chotanax.)
Şehiriçi dolmuş hattı dolmusculardan gelen aşırı tepki nedeniyle iptal diye biliyorum. Kısacası yemedi yani.

2011 yılındaki 12 milyon borç bugünkü alım gücüyle 40 milyon falan yapar, onun için o günkü rakamla bugünü kiyaslamamak gerek. Ama borcumuz yok deyip de futbolcuyu TFF'ye şikayet edecek konuma getirirseniz o zaman iş farklı boyuta gider.

Hamroun ne oldu? Geçen sene ne kadar bütçeli takım kurduk? Bu seneki kadronun maliyeti ne kadar? Dodo'dan ne kadar bonservis aldık? TFF ödemelerde problem yaşıyormuş, TFF, naklen yayın gelirleri falan ne kadar alacağımız var? Kur farkı nedeniyle sıkıntı var desek ulan yabancılara bir milyon avro ödeme olsa ve şu ana kadar hepsini odememiz gerekse bile kur farkından 2 - bilemedin üç milyon ₺ fark yapar. Eee hani borçsuz bir kluptuk ya geri kalan 5 milyon borç nereden çıktı?
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
10-12-2018, 09:16,
(09-12-2018, 23:27)sokakbaşımeyhane Wrote:
(09-12-2018, 21:46)bulancak28 Wrote: Beyler Eskişehir galip. 15 puan yaptılar. Biz şu an 17 puandayız. Durum vahim oğlu vahim.

Eskisehire son 3 sezondur uyuzum ama biz dusmeyi adamlar kalmayi hakediyor..Çoluk cocukla 90 dakika super oynuyorlar...taraftar desen 20000 kisiden az degil  biz sahada ve tribunde yokuz...hele yonetim acisindan reziliz...sizce kim dusmeyi hakediyor???

Açık konuşayım, eğer ki Eskişehir o çocuklarla kümede kalır da biz düşersek zerre kadar üzülmem.
Reply
10-12-2018, 14:23,
İyi giderken herşey tersine dönmeye başladığında neşteri vuramamışlardı.Bir yıl çöpe gitmişti.Yine aşağı doğru ivmemiz var yine neşter vurulmuyor.Yöneticilik o versin bu versin ben transfer yapayım ile olmuyor malesef.
Kongre kararı aldım yeni yönetim düşünsün diye bakılıyorsa tam bir hayınlıktır.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
10-12-2018, 15:57,
Ayrica Sangare olayi irdelenmesi gerekiyor.
Bu adam ne kullandida takimdan koparildi?

Bize gelmeden mi kullanmis yasakli maddeyi yoksa geldikten sonra mi?
Gerci ne zaman kulandigi onemi yok. Suçlu varsa o da yonetimin.

Futbolcu alirken hic mi kontrolden gecmiyor?
Veya hastalandi klubun doktoru yok mu da yanlis ilac veriliyor?
Reply
10-12-2018, 16:21,
Bozbag gecen gun olgun pekerle bir dugundeydi..mafya tekrar harekete geciyor anlasildi...bizim kulupten bir cacik olmaz..mesut erdogan yalakasida poz veriyor kasila kasila ulan hapisin kenarindan dondunuz ne cabuk unuttunuz kulubu kapanma noktasina getirenler yeniden kahraman oluyor galiba...
Derelili çotanak
Reply
10-12-2018, 19:48,
ilk yarıyı 0-0 a bağladık ama bu maç böyle bitmesi imkansız. mümkünse biz topu alınca ileri çıkmaya çalışmayalım hiç, top çevirelim kendi aramızda falan hiç gol atmaya çalışmayalım. bukadar saçma salak paslarla zaten gol atma ihtimalin yok bari topu hemen rakibe verme.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)