Poll: Yönetim İstifa etmeli mi ?
You do not have permission to vote in this poll.
Evet, olağanüstü kongre kararı ile en kısa sürede yönetim değişmeli.
64.71%
11 64.71%
Evet ama sezon sonu yapılacak kongre ile yönetim değişmeli
35.29%
6 35.29%
Hayır, yönetimden son derece memnunum.
0%
0 0%
Total 17 vote(s) 100%
* You voted for this item. [Show Results]

Yönetim İstifa etmeli mi ? (ANKET)
01-12-2018, 12:47,
RE: Yönetim İstifa etmeli mi ? (ANKET)
Borç ödedik ödedik denilen bu muydu yani? Demek ki klübün 100 milyon borcu vardı erittiler ve 12 milyona düşürdüler. Böyle saçmalık olur mu? Yoksa 15-20 milyon borcu mu 12'ye düşürdünüz?

Adam gibi gelen giden açıklanmakdıktan sonra bu açıklamalar bir işe yaramaz. Kimse de inanmaz.

Kardeşim biz muhasebeci değiliz, biz taraftarız. Banane parasından pulundan sen başarılı olmuş musun olmamış mısın? Gerisi bahane. Sen bu takıma başkan oluyorsan geliri gideri sen düşüneceksin çare bulacaksın.
Reply
01-12-2018, 14:37, (This post was last modified: 01-12-2018, 14:43 by 123456.)
(01-12-2018, 12:33)ArmanınPeşinde Wrote:
(01-12-2018, 12:08)maicon_28 Wrote: Ömer Ülkü Ve Hakan Karaahmet'in aday olacağı konuşuluyor
Ben Bozbağ'nın kesin tekrar aday olacağını düşünüyorum. Diğer 2 aday bunlar olursa hayli hayli kesin aday olur

Bu isimlere karşı Mustafa Bozbağ'ı en önde desteklerim.

Bu iki ismi bende desteklemem. Mustafa Bozbağı tercih ederim.
Yeni bir yuz ve güçlü bir liste lazım bize. Osman Çırak da aday olacak deniyor. Onu da hiç istemiyorum.
Reply
01-12-2018, 15:47,
Hakan Karaahmet veya Ömer Ülkü'yü istememe sebepleriniz ne acaba? Osman Çırak'ı ben de desteklemiyorum ama Bozbağ en son Çırak yönetiminin içindeydi.
yüreğimdeki sevdan çotanak arman
Reply
01-12-2018, 15:52, (This post was last modified: 01-12-2018, 15:53 by genoa28.)
Ömer Ülkü aday olur umarım, Bozbağ'a daha fazla katlanamıyorum
Reply
01-12-2018, 15:57,
Çırak mı ?
Midem bulandı.Öööööö
Kulübü Terzi’ye vermekte önemli rol oynayan isimlerden birisi kendisi.Ayvalı’da dahil buna.Onlar kadar zarar veren olmadı.
Ha diyelim ki savunulacak o zaman da derim ki bu kaçıncı kardeşim.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
01-12-2018, 17:15,
(01-12-2018, 15:47)emre_1466 Wrote: Hakan Karaahmet veya Ömer Ülkü'yü istememe sebepleriniz ne acaba? Osman Çırak'ı ben de desteklemiyorum ama Bozbağ en son Çırak yönetiminin içindeydi.

Olgun Peker dönemi ve Ömer Ülkü dönemlerinin ekonomik olarak nereye getirdiği belli. Ayrica Giresunspor mafya takımı olmamalı. 
    Çırak için yoruma gerek yok zaten. 3. Ligde geldiğinde bile bitirme aşamasına getirmişti takimi.
Reply
01-12-2018, 17:41,
Omer ülkü donemi abdullah gul un cumhurbaskanligi gibiydi. Fiilen Herhangi bir yetkisi olmayip sadece pekerin emanetcisi olarak oturdu o koltuga. Sonuclari ise ortada zaten. Uzak olsun mümkünse.

Ayrica eger bozbağ biraktiginda takim hirsizlarin eline kalacak borc batagina dusecek ve kapanacaksak eger hemen biraksin bozbag. Yeter "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" boyle hergün olmektense bi kere ölürüz hic olmazsa.  Her sene takimda afrikali saatcileri izleyip aman kapanmayalim yeterki diye sukretmektense artik nolacaksa olsun "Lüften argo kelimeler kullanmayınız". Sirf 2 sene daha takilip sonra batalim diyemi yani bu işkence? 

Ha bu arada herkes omer ulkuydu pekerdi sallıyor ama baskan oldukalri donemde nasil buyuk bi taraftar desteği gorüklerinide unutmayalim. Bizim bence en buyuk sorunumuz bu. Her donemin adami olan cok bizim tribunde. Peker gelir destekler ulku gelir destekler. Bozbag gelir, peker gibilermi gelsin diye saydirir birde utanmadan.
Reply
01-12-2018, 17:42,
Ömer Ülkü göreve geldiğinde kulüp cok zor durumdaydi.Olgun Peker ve Osman Çırak dönemlerinin ardından göreve geldi 3-4 transferle takımı ligde bıraktı. Bir sezonki sezon çok güzel bir takım kuruluyordu ki şike skandalı patlak verdi yerlebir olduk resmen. Uğur Demirok, Musa Sinan gibi adamları transfer etmişti.
Hakan Karaahmet ve Olgun Peker ne alaka?
yüreğimdeki sevdan çotanak arman
Reply
01-12-2018, 17:56,
(01-12-2018, 17:42)emre_1466 Wrote: Ömer Ülkü göreve geldiğinde kulüp cok zor durumdaydi.Olgun Peker ve Osman Çırak dönemlerinin ardından göreve geldi 3-4 transferle takımı ligde bıraktı. Bir sezonki sezon çok güzel bir takım kuruluyordu ki şike skandalı patlak verdi yerlebir olduk resmen. Uğur Demirok, Musa Sinan gibi adamları transfer etmişti.
Hakan Karaahmet ve Olgun Peker ne alaka?

+1967
Reply
01-12-2018, 18:42,
Çeşke şu Titanic oteller zincirinin sahibi Mehmet Aygün gibi insanlar aday olsa, valla ben bu saatten sonra futboldan anlayan başkan istemiyorum,futboldan anlayanları da görüyoruz
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)