13. Hafta Denizlispor-Giresunspor
25-11-2018, 15:51, (This post was last modified: 25-11-2018, 15:59 by bulancak28.)
RE: 13. Hafta Denizlispor-Giresunspor
Hakem ilk defa yakmıyor bizi, bunu anlatmaya çalışıyorum. Geçen seneden beri bilmem kaçıncı maç oldu bu. Denizli'yi yensek de bir şey değişmeyecekti zaten bu takımda. Acı olan şey, bizim böyle doğranmayı kabul etmemiz, ses çıkarmamamız. Yarın bir gün playoff oynarken, ilk 2'ye giderken ya da düşmemeye oynarken bunlar olursa ne yapacaksınız? Ayrıca Denizli aleyhine Kibong'u atmaktan başka kararı yoktu hakemin. Biz de ise 3 tane direk sonucu etkileyecek hatası vardı.

Gerçi neye anlatıyorsam. Takım iyiyken bile şehrin göbeğindeki stadda 3000 kişi anca topluyoruz. "sini sivin kilbim sini" diye diye tezahürat yaptığımızı sanıyoruz. Lan şu Denizli'de herifler yıllardır 100 kişiye oynuyordu. Takımları çıkış yakaladı, ben inanamadım bugün ki tribünlerine. O Ziya'nın, Akyüz'ün gazı ondan, yoksa adamların umrunda bile değilizdir. Bir de Eskişehir ile falan atışıyorduk. Adamlar 18-19 yaşındaki çocuklar için stad fullüyor be. Takım kadar, yönetim kadar taraftarın da çok ciddi revizyona ihtiyacı var. Vallahi ben o eski Bayrampaşalı, Kırklarelili, Çankırılı günleri özledim.

Neyse, b.k gibi bir sezon daha geçiriyoruz. Bu kadro ligde kalır, ötesi de olmaz.
Reply

Messages In This Thread
RE: 13. Hafta Denizlispor-Giresunspor - by bulancak28 - 25-11-2018, 15:51

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)