13. Hafta Denizlispor-Giresunspor
25-11-2018, 15:39,
RE: 13. Hafta Denizlispor-Giresunspor
Bizim kadar basit gol yiyen bir takım yoktur herhalde defansı iki tane hızlı adam darmaduman edebiliyor son dakika golleride cabası bu bizim hastalıgımız galiba psikolojik olarak maçın belli dönemlerini idare edemiyoruz millet öne geçtiği maçta yere yatıyor 90 dk çirkeflik yapıp üç puanı alıyor mallesef
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
25-11-2018, 15:41,
hakem rezaletti kimse kusura bakmasın "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" mustafa bozbağ kulüpler birliği başkanı ama tepkisini koymalı "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" gol sevincimizde pet şişesi gırla gitti attıkları galibiyet golünde sahaya girmeler sevinmeler amatör maçta olur bunlar "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" ...
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
25-11-2018, 15:41,
Bu kadro ile ilk 10a girmek imkansız. Bildiğim kadarıyla Balıkesir’in transfer yasağı bitiyor devre arası. Eskişehir de borçları ödeyecekmiş. O zaman işin rengi değişir. Devre arası transfer şart. Sene sonu yönetim değişikliği şart oğlu şart
Reply
25-11-2018, 15:42,
Boynumuzu buktuler serfsizler...yonetcilere futbolculara cikista cok caktim..
Derelili çotanak
Reply
25-11-2018, 15:46,
(25-11-2018, 15:31)sy200028 Wrote: Şu hakem işini bırakın arkadaş iki tarafada hatalar yaptı biz hakemi eleştirecegimize ikidefa öne geçtiğin on kişi kalmış rakibe nasıl salakça yenildik bunun muhakemesini yapalım penaltıyı verse yinede yenecekmiydik kayacan sarz yapıldı faul verse yeminle biz yine son dakikada o golü yerdik
Reply
25-11-2018, 15:46,
Yönetimin gücünü şurdan anlayabilirsiniz

Kutluhan Bilgiç hala maçlarımızı yönetiyor
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
25-11-2018, 15:49,
(25-11-2018, 15:31)sy200028 Wrote: Şu hakem işini bırakın arkadaş iki tarafada hatalar yaptı biz hakemi eleştirecegimize ikidefa öne geçtiğin on kişi kalmış rakibe nasıl salakça yenildik bunun muhakemesini yapalım penaltıyı verse yinede yenecekmiydik kayacan sarz yapıldı faul verse yeminle biz yine son dakikada o golü yerdik

Birde şu var
Rakip 10 kişi bunun avantajını hiç kullanamadık. Sanki 11 e 11 gibiydi. Hiç bir farkı yok
Başkası olsa 3-1, 4-1 yapar fişi çekerdi. Bizi rakip hatasından oluşan çift vuruş ile öne geçtik

Bu arada daha ilk haftalarda söyledim Adama Ba'nın bomboş topçu olduğunu. Adam iyi olsa şuana kadar 1 asist,1 gol falan atardı. 2 top sürüyor diye bizim taraftar beğendi hemen. 
Beğeni seviyemiz cidden düştü.
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
25-11-2018, 15:51, (This post was last modified: 25-11-2018, 15:59 by bulancak28.)
Hakem ilk defa yakmıyor bizi, bunu anlatmaya çalışıyorum. Geçen seneden beri bilmem kaçıncı maç oldu bu. Denizli'yi yensek de bir şey değişmeyecekti zaten bu takımda. Acı olan şey, bizim böyle doğranmayı kabul etmemiz, ses çıkarmamamız. Yarın bir gün playoff oynarken, ilk 2'ye giderken ya da düşmemeye oynarken bunlar olursa ne yapacaksınız? Ayrıca Denizli aleyhine Kibong'u atmaktan başka kararı yoktu hakemin. Biz de ise 3 tane direk sonucu etkileyecek hatası vardı.

Gerçi neye anlatıyorsam. Takım iyiyken bile şehrin göbeğindeki stadda 3000 kişi anca topluyoruz. "sini sivin kilbim sini" diye diye tezahürat yaptığımızı sanıyoruz. Lan şu Denizli'de herifler yıllardır 100 kişiye oynuyordu. Takımları çıkış yakaladı, ben inanamadım bugün ki tribünlerine. O Ziya'nın, Akyüz'ün gazı ondan, yoksa adamların umrunda bile değilizdir. Bir de Eskişehir ile falan atışıyorduk. Adamlar 18-19 yaşındaki çocuklar için stad fullüyor be. Takım kadar, yönetim kadar taraftarın da çok ciddi revizyona ihtiyacı var. Vallahi ben o eski Bayrampaşalı, Kırklarelili, Çankırılı günleri özledim.

Neyse, b.k gibi bir sezon daha geçiriyoruz. Bu kadro ligde kalır, ötesi de olmaz.
Reply
25-11-2018, 15:57,
(25-11-2018, 15:49)maicon_28 Wrote:

Birde şu var
Rakip 10 kişi bunun avantajını hiç kullanamadık. Sanki 11 e 11 gibiydi. Hiç bir farkı yok
Başkası olsa 3-1, 4-1 yapar fişi çekerdi. Bizi rakip hatasından oluşan çift vuruş ile öne geçtik

Bu arada daha ilk haftalarda söyledim Adama Ba'nın bomboş topçu olduğunu. Adam iyi olsa şuana kadar 1 asist,1 gol falan atardı. 2 top sürüyor diye bizim taraftar beğendi hemen. 
Beğeni seviyemiz cidden düştü.

Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derler. Ba da o hesap. Topu alıp gitmekten başka hiçbir özelliği yok. Volkan aylardır top oynamıyor, herif 3 asist 1 gol yaptı daha kaç maçta.
Reply
25-11-2018, 15:59,
"Lüften argo kelimeler kullanmayınız" olup gitsinler kulüpten
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)