2018-2019 Ziraat Türkiye Kupası 5.Tur Rakip=Fenerbahçe
16-10-2018, 16:18,
RE: 2018-2019 Ziraat Türkiye Kupası 3.Tur Rakip=Kocaelispor
Gümüşhane bu sene berbat durumda her türlü kazanıp tur atlamak lazım
Alıntı
16-10-2018, 17:53,
Gümüşhane gelenin geçenin tokatladığı altyapıyla maça çıkan Manisa’yı bile yenemedi. Çok kötü durumdalar.
Alıntı
16-10-2018, 20:43,
maç deplasmanda bizimkiler ciddiye almaz eleniriz.

Halısaha kıvamında çıkarız, her iki takımda futbola uzak bir oyun sergiler. Gümüşhane zemine, stada alışık olduğu için 1 tane şans golü atar eleniriz
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Alıntı
16-10-2018, 21:20,
Ulan nasıl serıbasılık bu sacmalıga bak serı basısın ama tek macı deplasman oynuyon sebep❓
KEŞAPLI OLMAK GÜZELDİR... Smile USUL usul GELİYORUZ..
Alıntı
17-10-2018, 01:31,
(16-10-2018, 20:43)maicon_28 demiş ki: maç deplasmanda bizimkiler ciddiye almaz eleniriz.

Halısaha kıvamında çıkarız, her iki takımda futbola uzak bir oyun sergiler. Gümüşhane zemine, stada alışık olduğu için 1 tane şans golü atar eleniriz

Mantıklı.Hele ki maçın son dakikaların da gol yersek tam bize göre olur.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Alıntı
17-10-2018, 13:53,
(16-10-2018, 15:58)halil28 demiş ki: Kupa bence bizi yipratiyo, lige konsantre olamiyoruz.Gumushaneye elenmemiz hayirlisi olur , hem tur yabanciyada gitmemis olur

Bu ülkede futbolun tamamen yasaklanması gerektiğini düşünüyorum. Herkes bildiği işi yapsın. Sebebi de tam olarak işte bu zihniyet. ortalama ayda bir ve oda yedeklerle çıktığımız ve üstelik alt ligden dandik bir takımla oynayacağımzı maç bile yıpratıyorsa, diyecek başka bişey yok. Oldu olacak lig maçları da 3 yada 4 hafta arayla oynansın, her hafta her hafta yorulmasın futbolcular. Zamanında Galatasaray ŞL maçı olduğunda o haftaki lig maçı ertelenirdi. Ki toplasan 8 takım vardı zaten, altı üstü 6 maç yapıyordu Avrupa'da. Çok şükür o zihniyeti aşabildik zamanla. Avrupa maçı olduğu her hafta lig maçını erleteme skandalını bari atlattık buna da şükür.
Alıntı
18-10-2018, 01:06,
Bu mac icin soylemedim, ust turlarda oynayacagimiz maclar ne yazikki hem psikolojik hemde fizik olarak bizi ligden dusuruyo. Bunun orneklerini gectigimiz yillarda cok gorduk. Gecen sene basaksehir maclari yuzunden havaya girip ligi bile unuttu futbolcularimiz sagolsunlar. Turkiyede futbol kulturu bu ne yazikki. Kupayi bana gore hep kaldirsinlar. Alt lig takimlarinin bile yedek ciktigi, sifresiz kanalin bile canli verip reytinglerde dibe vurdugu, kupayi almadiktan sonra final oynasan dahi adinin konusulmadigi bi kupa olmasin zaten. Ingilterede bu tur kupalarin onemini artirmak icin, bazen ozellikle hafta sonuna verilip ,lig maclarini hafta icine aliyolar.  Hic bir konuda oldugu gibi futbolumuzlada avrupaya yaklasamadik. Yabanci futbolcularin bile arabistandan once son duragi halindeyiz. Futbolu yasaklamadan once ulke olarak kendimizi degistirmeliyiz. Bende bu kulturun icinde giresunsporum ligde basarili olsun diye varsin erkenden elensin diyorum.
Alıntı
18-10-2018, 11:53,
benim tepkimde zaten şahsına değil, malesef ülkede böyle bi anlayış olmasına. bikere geçen sene bariz şekilde sabote etti başkan takımı, düşmemizin başakşehir maçıyla uzaktan yakından alakası yok. aksine normal bir takımda eğer bir iddian varsa birde üstüne başakşehiri elemek müthiş havaya sokardı. geleni geçeni süpürürdün. bizde ise tam tersi. o maç zaten tam devre sonuna denk geldi. devre arası bir kaleci bir fotvet ile uçuşa geçecek takımda 2 forveti birden yollayıp yerini doldurmadılar ligin 3-4. haftalarına kadar. kaleci lazımdı, sırf transfer olsun diye 40 yaşında adama 2 yıllık sözleşme yaptılar. bu sene 18 de bile olmayan adama hala çatır çatır parasını ödüyoruz. kaç yıldır birlikte oynayan savunma hattını da bozduk. sonrada niye kötü sonuçlar geliyor diye metin hocayı yollayıp artık son olarak tüyüde diktik. bu hamleler ap açık sabote etmektir kimse kusura bakmasın. kupa tamam çok gerekli olduğunu söylemiyorum ama bizim gibi takımlar için bir noktaya kadar büyük nimet. mesela bu turlarda öyle. hem yedeklerine maç yaptır hemde para kazan.
Alıntı
18-10-2018, 17:51,
Ahmet Şahin’in sözleşmesi karşılıklı feshedildi diye biliyorum
Alıntı
18-10-2018, 19:54,
e iyi bari şükür onu bari yapmış. bi ara baktığımda hala kadromuzda yer alıyordu tff de. şimdi baktım evet feshedilmiş. gerçi karşılıklı anlaşırken de ben para falan haketmedim diyerek ceketini alıp çıkmamıştır sadece. sonuçta bu adamın geçen seneden itibaren bu klüpten aldığı her bi kuruş, klübe zarar hanesine yazılmıştır. hani bi transfer yaparsın ama tutmayabilir normal bişey. ama bu öyle bi durum değil. bile bile lades durumuydu zaten.
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi