8.Hafta | Boluspor 1 - 1 Giresunspor'umuz
07-10-2018, 20:00,
RE: 8.Hafta | Boluspor - Giresunspor'umuz
Şu Bolu'ya çelme taktığımıza ayrı sevindim. Onun dışında takımdan zaten ümidim yok.
yüreğimdeki sevdan çotanak arman
Reply
07-10-2018, 21:11,
RE: 8.Hafta | Boluspor - Giresunspor'umuz
Özeti izledim şimdi. Bolu farkı kaçırmış beyler, 1 puana yatalım kalkalım dua edelim. Ki zaten okuduğum kadarıyla bizimkiler 1 puana razı olmuş, son dakikalarda vakit geçirmiş.
Bu takım bu gidişle en fazla orta sıralara oynar. Yönetimin teknik direktör tercihleri de zaten bunu söylüyor. Özköylü, Ali Tandoğan, Ümit Özat...
Reply
08-10-2018, 00:26, (This post was last modified: 08-10-2018, 00:37 by turkuaz_0628.)
RE: 8.Hafta | Boluspor 1 - 1 Giresunspor'umuz
Beraberlik iyi sonuç bolulu yavşaklara iyi oldu daha ilk tezahüratta Giresuna koy girdi mk çocukları geçmişte nasıl koyduysak çıkmamış hala, Hocalarımızın oyunculardaki tercihleri harkülade güzel kayacan olsun artık kalede, yönetim orta ayardan biraz üst bi hoca buldumu yeter bize ayı ümit, taksici osman olmasında m.diyadin ayarında bi hoca gelmesi lazım en kötü elde çok vasat bir oyuncu topluluğu da yok kadro hatrı sayılır sadece disipline olacaklar o kadar şu lakayt oynamayı bıraksınlar ilk elden.
Başkentten !
Reply
08-10-2018, 01:49,
evet. eve yeni girdim yarın iş görüşmem var ve sesim çıkmıyor ama armaya değerdi . maçı izlediğim kadarıyla ( beste söylerken yüzüm tribüne dönüktü 2.yarı başlarını seyrettim biraz ) bolunun attığı frikik golünden önceki pozisyonun aynısı bize oldu hakem hiç oralı olmadı. tak bolulu yerde kaldı frikik. ama golün hakkını vermek lazım tam cepheden gördüm golü ulan be dedim biz de atamayacakmıyız böyle gol diye Sad sonrasında az da olsa reaksiyon gösterdik. ama abi herşeye tamam da ya reisden korkuyorlarmış gibiydi takım. abi ne işi var reisin orda. hakan hoca papara yememek için reisi oynattı bence ha birde ismail hoca kayacana çok güveniyordu taa eskişehirden beri bence 11de başlamasının sebebi ismail hoca. golü atana kadar reis tüm topları öldürdü bir tane olumlu hareketi yoktu ki landelin attığı gol pasını reisin atması gerekiyordu. onu da atamıyorsa (bir tane ara pası var o kadar )ben daha ne diyeyim golü attık hem tribün hem takım ateşlendi.normalde golden sonra direk yatmamız lazımdı ildizde girince işin rengi değişti gol aradık. çokta pozisyon verdik. ama sonlara doğru iyice yattık he bu arada bolu tribünleri de bizi iyi izledi he Big Grin ama bolu taraftarına helal olsun taa soyunma odasından takımı tribüne getirtti. tam kadro hemde. biz maçın başı çağırdık tam maç başlayacak diye gelmediler. maç sonuda herkes dağıldı tek tük geldiler. iyiydi güzeldi deplasman olarak. ama özden reis gelene kadar tribüne herkes kendi kafasından takılıyordu bağırmayan bile vardı.

ha bu arada benim nacizane fikrim. bu seneden geçti bence. hem bu oyuncu grubuyla hemde ligdeki takımlar itibariyle. bence hakan hocaya güvenelim. takım en fazla düşmeme riski yaşar. zaten düşen takımlar belli. ortaya hedef koymayalım yoksa stres olunur öylece takılalım bence daha çok yararlı olur..
Reply
08-10-2018, 10:24,
Bu şartlarda alınan bir puan iyidir.
BiZ GiRESUN'LUYUZ ÖLSEKTE EğiLMEZ BAşIMIZ
VASiYETiMiZ OLSUN YEşiL BEYAZ MEZAR TAşIMIZ!!!
Reply
08-10-2018, 10:41,
Dusecekler zaten belli. Bu hocayla bizde dusme hattinin biraz üstünde bitiririz en kötü. Yani hedefte zaten aslinda herzaman ligde kalmaztir bizim. Dolayisiyla yeni hocaya bence hic gerek yok takilalim böyle. Hem hocada biraz deneyim kazansin harcamayalim sirf taraftarin gazini alicam diye sacma sapan hocalara para bayilmaya gerek yok
Reply
08-10-2018, 17:55,
Yalnız o kadar sallıyoruz ama hala play off’un içindeyiz Smile
Reply
08-10-2018, 20:11,
Ben izlediğim kadarıyla takımı beğendim. Tek el freni var o da Reis.
Bu takım güzel pas yapabiliyor ve kör topal da olsa kontra yapabiliyor. Sıkıntı defansta.
Kapalı oynayıp fırsat kollamak lazım.
Reply
08-10-2018, 21:23,
Bugün Bozbağ'ı gördüm Bilkent'in altında Düveroğlu var Kalparla görüşüyordu gidecektim fotoğraf için yanınada fiyat artar falan diye gitmeyim dedim Big Grin
Reply
08-10-2018, 21:41,
Hüseyin Kalpar hayırlı olsun...
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)