7.Hafta | Giresunspor'umuz 0 - 1 Adanaspor
02-10-2018, 17:26,
RE: 7.Hafta | Giresunspor'umuz - Adanaspor
böyle bir vizyonsuzluk olamaz ya. adamı gönder 3 hafta sonra geri getir 7 hafta sonra tekrar kov. bu yönetimle mourinho gelse de birşey olmaz.
Reply
02-10-2018, 17:44,
Çok saçma bir karardı yine pişman olacak Yeni Mahalle ondan sonra açıklama yapar biz bir sey yapmadik suçsuzuz falan filn bomboş bir grup gerçekten anca protesto bu kadroyu oynatabilecek tek adamdi goruruz iki hafta sonra
Reply
02-10-2018, 17:52,
(02-10-2018, 17:26)Yaglidereli Wrote: böyle bir vizyonsuzluk olamaz ya. adamı gönder 3 hafta sonra geri getir 7 hafta sonra tekrar kov. bu yönetimle mourinho gelse de birşey olmaz.

peki gelenin hiç mi suçu yok beni bir yerden kovsalar sonra gel yanlış yaptık deyip işe alsalar gitmem karakter meselesi yönetimi herkes eleştiriyor bende eleştiriyorum yeri geliyor ama hal böyle iken metin diyadin sütten çıkmış ak kaşık değildir tüm transferleri onaylıyor sonuçta trabzonlu oyuncuların kayrılmasıda ayrı mesele tencere dibin kara seninkisi benden kara hesabı durum.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
02-10-2018, 18:23,
Fatih Tekke'den gerisi yalan olur.
yüreğimdeki sevdan çotanak arman
Reply
02-10-2018, 18:40,
Ya arkadaş hay başlayacam Trabzonunuza. Ulan Trabzonlu kim var kadroda? Aykut, Reis, Ergin, Çağlar. Çağlar geçen sene oynadı bu sene yok. Ergin mecburiyetten oynuyor. Reis evet bitik, ondan başka da on numara da yaratıcılık gösterecek oyuncumuz yok. Şu karadenizlilerdeki saçma sapan şehir milliyetçiliğinden nefret ediyorum.
Reply
02-10-2018, 18:52,
(02-10-2018, 18:40)bulancak28 Wrote: Ya arkadaş hay başlayacam Trabzonunuza. Ulan Trabzonlu kim var kadroda? Aykut, Reis, Ergin, Çağlar. Çağlar geçen sene oynadı bu sene yok. Ergin mecburiyetten oynuyor. Reis evet bitik, ondan başka da on numara da yaratıcılık gösterecek oyuncumuz yok. Şu karadenizlilerdeki saçma sapan şehir milliyetçiliğinden nefret ediyorum.

sırf algı oluşturuyorlar. Trabzonluları alsın başına çalsın deniyor

görende sanacak 18 kişilik kadroda 8-10 tane trabzonlu var hepsi süre buluyor.

biri iyi diye diğer ikisi mecburiyetten süre buluyor

Tamamen yanlış algı işte..

bu arada gitmesinin bende doğru olduğunu düşünüyorum. 1. - 2.haftadan beri söylüyorum geçen seneki pozitif, güzel oyun yok. Ayrıca ilk haftalara öyle kötü başladıysak malum Giresun sosyal açıdan zayıf olduğu için futbolcuların sonraki haftalarda iyice modu ve performansı düşüyor. (Ayrıca taraftarında öyle, soğuklar başlayınca) Zemin kötüleşince vs.

Özetle Metin hoca bu kadroya uygun değil. Bu kadroya anti futbol oynatan hoca lazım. Yalçın hoca bizde yemez çünkü pozitif futbol oynatıyor. Bu kadroda yapamaz gibi geliyor.

Mücadeleci kontra atak futbolunu benimseyen hoca lazım
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
02-10-2018, 19:12,
metin hoca bu sene "banane "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" benmi kurtarıcam bu takımı" modunda takılıyordu. yönetimin geçen sene ben çıkmak istemiyorum diye bas bas bağırmasından sonra haklı tabi. kimse istemiyorsa ben niye kasayım kafasında gibi geldi bana. geçen seneki mücadele ruh çeyreği bile yoktu bu sene metin hocada. bi nevi saatini dolduran memur misali işimi yapıp çıkayım diyor. haksız mı peki? geçen sene güle oynaya çıkaracağı takımın anasını belledi yönetim. dibine kadar haklı bence böyle davranmakla. gitmesi kendisi için hayırlı oldu.
Reply
02-10-2018, 19:17,
(02-10-2018, 18:40)bulancak28 Wrote: Ya arkadaş hay başlayacam Trabzonunuza. Ulan Trabzonlu kim var kadroda? Aykut, Reis, Ergin, Çağlar. Çağlar geçen sene oynadı bu sene yok. Ergin mecburiyetten oynuyor. Reis evet bitik, ondan başka da on numara da yaratıcılık gösterecek oyuncumuz yok. Şu karadenizlilerdeki saçma sapan şehir milliyetçiliğinden nefret ediyorum.

Karadeniz milliyetçiliği yapmıyoruz ama takımın içinde teknik heyet tarafından senin benim adamı var bunu tesislere giden takımın içinde adamı olanlardan tut malzemecisine kadar konuşuluyor burada olmayıp tesislere giden vakit geçiren takımı takip edenler bunu anlar.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
02-10-2018, 21:40,
Yalnız yeni hocanın Bolu maçında takımın başında olması lazım. Yoksa Bolu bu rüzgarla bizi elek eder. Gerçi hoca olsa da kazanamayız. Çünkü Giresunspora gelen hocaların ilk Malta puan kaybetmesi gelenektir. Tüm takımlara yeni hoca değişikliği yarar Giresunspor hariç Big Grin
Reply
02-10-2018, 21:42,
Üzerimizde ölü toprağı var ve ismiyle camiaya renk katacak tek isim Sergen Yalçın'dır.

Erkan Sözeri ve geçen sene Diyadin gittiğinde de aynı şeyi düşünüp yazmıştım.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)