22. Hafta| Giresunspor - Denizlispor
, 18:59,
RE: 22. Hafta| Giresunspor - Denizlispor
Haftaya alacağımız bir yenilgi sonrası 12. Sıraya düşme ihtimalimiz bile var Monako
, 20:19,
Giresunsporgazete yazmış. Ahmet Şahin Sinan Özkan Dodo ve Korkishko arasında tartışma başlamış diye. Muhtemelen yabancılar bir grup yerliler bir grup.
, 21:25,
Mert iyileşti mi acaba ?
Sahipsiz kentin sahipli değeri
, 21:38,
(, 18:39)genoa28 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: sosyal medya karışık yanlız, Bozbağcılar Bozbağ'ı nasıl savunacaklarını şaşırmışlar, hainiz hepimiz Big Grin

facede birkaç sayfaya baktım hayret bozbağcı göremedim. hepsi kafasını kuma gömmüş durumdalar. özellikle tribündergiye baktım. malum oradakiler koyu bi bozbağspor taraftarları. onlardanda ses yok. geçen bir ara yürekten028 kardeşimiz haddini bilmeden bozbağı eleştirdi diye hepsi üstüne çullanmıştı. şimdi hiçbiri yok ortalıkta.
, 21:44,
Bu takımın bu saatten sonra play off yapabileceğini, yapsa dahi çıkabileceğini düşünmüyorum. Orta sıralarda takılır, 8-12 bandında ligi tamamlarız gibi. Şu takım içinde sorun çıkaran her kimse kenara çekip köteği basmamız icap eder. Besbelli bu takım sabote ediliyor. Denizli maçındaki rezillik başka türlü ifade edilemez. Ahmet mehmet ali veli kim varsa farketmez.
Önümüzde çok zor 3 maç var. 3-5 puan toplarsak öpüp başımıza koyalım. Sonra fikstür biraz daha rahatlıyor. Gerçi takım bu kafayla manisayı falan da yenemez.
Elimizdeki kadroyla bir 10-15 puan toplarız diye düşünüyorum. Yeter ki şu sezon bir an önce bitsin...
, 22:10,
(, 21:38)kerasus Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(, 18:39)genoa28 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: sosyal medya karışık yanlız, Bozbağcılar Bozbağ'ı nasıl savunacaklarını şaşırmışlar, hainiz hepimiz Big Grin

facede birkaç sayfaya baktım hayret bozbağcı göremedim. hepsi kafasını kuma gömmüş durumdalar. özellikle tribündergiye baktım. malum oradakiler koyu bi bozbağspor taraftarları. onlardanda ses yok. geçen bir ara yürekten028 kardeşimiz haddini bilmeden bozbağı eleştirdi diye hepsi üstüne çullanmıştı. şimdi hiçbiri yok ortalıkta.

Sayfalara yazamıyorlar kendi hesaplarından sallıyorlar Big Grin
10 saat önce,
Kime ne saysak ne giydirsek bu sene az gelir gelmeyede, gerek yok bu sene yapılan hatalar amatörlükte çığır açar, 3-4 galibiyet alırız her halikarda 7-8 futbolcu ile anlaşıp yollayalım gençler ile devam edelim bence . . .
BAŞKENTTEN  !!!
10 saat önce,
Yav yönetimde bir sonra ki sezonun planlamasını yapacak vizyon nerede ?
Geçen sezondu değil mi ? Altınordu başkanı sizin oynayacağınız topun amq deyip futbolcuları yolladıktan sonra çıkışa geçmişlerdi.Vizyon odur işte Smile
Sahipsiz kentin sahipli değeri

Hızlı Menü:

Konuyu Okuyanlar: halil28, 1 Ziyaretçi