22. Hafta| Giresunspor - Denizlispor
18-02-2018, 19:59,
RE: 22. Hafta| Giresunspor - Denizlispor
Haftaya alacağımız bir yenilgi sonrası 12. Sıraya düşme ihtimalimiz bile var Monako
Reply
18-02-2018, 21:19,
Giresunsporgazete yazmış. Ahmet Şahin Sinan Özkan Dodo ve Korkishko arasında tartışma başlamış diye. Muhtemelen yabancılar bir grup yerliler bir grup.
Reply
18-02-2018, 22:25,
Mert iyileşti mi acaba ?
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
18-02-2018, 22:38,
(18-02-2018, 19:39)genoa28 Wrote: sosyal medya karışık yanlız, Bozbağcılar Bozbağ'ı nasıl savunacaklarını şaşırmışlar, hainiz hepimiz Big Grin

facede birkaç sayfaya baktım hayret bozbağcı göremedim. hepsi kafasını kuma gömmüş durumdalar. özellikle tribündergiye baktım. malum oradakiler koyu bi bozbağspor taraftarları. onlardanda ses yok. geçen bir ara yürekten028 kardeşimiz haddini bilmeden bozbağı eleştirdi diye hepsi üstüne çullanmıştı. şimdi hiçbiri yok ortalıkta.
Reply
18-02-2018, 22:44,
Bu takımın bu saatten sonra play off yapabileceğini, yapsa dahi çıkabileceğini düşünmüyorum. Orta sıralarda takılır, 8-12 bandında ligi tamamlarız gibi. Şu takım içinde sorun çıkaran her kimse kenara çekip köteği basmamız icap eder. Besbelli bu takım sabote ediliyor. Denizli maçındaki rezillik başka türlü ifade edilemez. Ahmet mehmet ali veli kim varsa farketmez.
Önümüzde çok zor 3 maç var. 3-5 puan toplarsak öpüp başımıza koyalım. Sonra fikstür biraz daha rahatlıyor. Gerçi takım bu kafayla manisayı falan da yenemez.
Elimizdeki kadroyla bir 10-15 puan toplarız diye düşünüyorum. Yeter ki şu sezon bir an önce bitsin...
Reply
18-02-2018, 23:10,
(18-02-2018, 22:38)kerasus Wrote:
(18-02-2018, 19:39)genoa28 Wrote: sosyal medya karışık yanlız, Bozbağcılar Bozbağ'ı nasıl savunacaklarını şaşırmışlar, hainiz hepimiz Big Grin

facede birkaç sayfaya baktım hayret bozbağcı göremedim. hepsi kafasını kuma gömmüş durumdalar. özellikle tribündergiye baktım. malum oradakiler koyu bi bozbağspor taraftarları. onlardanda ses yok. geçen bir ara yürekten028 kardeşimiz haddini bilmeden bozbağı eleştirdi diye hepsi üstüne çullanmıştı. şimdi hiçbiri yok ortalıkta.

Sayfalara yazamıyorlar kendi hesaplarından sallıyorlar Big Grin
Reply
19-02-2018, 00:12,
Kime ne saysak ne giydirsek bu sene az gelir gelmeyede, gerek yok bu sene yapılan hatalar amatörlükte çığır açar, 3-4 galibiyet alırız her halikarda 7-8 futbolcu ile anlaşıp yollayalım gençler ile devam edelim bence . . .
Başkentten !
Reply
19-02-2018, 00:35,
Yav yönetimde bir sonra ki sezonun planlamasını yapacak vizyon nerede ?
Geçen sezondu değil mi ? Altınordu başkanı sizin oynayacağınız topun "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" deyip futbolcuları yolladıktan sonra çıkışa geçmişlerdi.Vizyon odur işte Smile
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
19-02-2018, 12:14,
Kaleye deli eray savunmanın sağına berkan ortada özgür ile selim belki o zamanki onur soluna da mücadeleci hüsam. biz bu kadronun değerini bilemedik beyler .. başkanı severim çoğu ortamda laf söyletmem ( sosyal medya dışı yani arkadaş ortamında ) ama bu takımı bu hale getiren başkandır .. sezon başı canere istemsizce tolerans .. kadroyu geç kurmayı geçtim ikinci devre iskeleti bozulmayan tek takım idik onu bozduk . berkan ile özgür ne etti de gönderdin be insafsız. şimdi o abdül denen ibişe kalmayacaktık. özgür aykut sağlam gidecekti. caner formsuz olunca forvetten sağ açığa oradan sağ beke bozulan murat oynamayacaktı .. başkanı severim sayarım ama bu sonuçların tem sebebi bu dur. futbolcular arasında sorun oldugu zaten belliydi bunu belirtmiştim .. reis için taa ilk zamanlar bu adam el freni demiştim. korişko da bir sorun var demiştim. dodo da var demiştim. bu demiştimler kendimi üstün tutmak için değil. ben,biz bunları görürken bir allahın kulu yönetimden kulupten bunu göremedi mi ? görmek mi istemedi ? bizim hiiiç haddimize değil süper dene lig. bunu bu sene bize anlattı başkan sağolsun. kendi yağımızda kavrulalım eyvallah ama haksızlık ve itliğe dayanamıyorum. forvet alıyorsun sinan oynuyor ( sinana laf söyletmem) . sinan kendince birşeyler yapmaya çalışan takımı ateşlemeye çalışan biri ki ben bunu canlı şahit oldum. olan metin hocaya oldu . onun başını yediler. sene sonu bu takım dağılır zaten. reis ile ahmetin yeri garanti nasıl olsa. bizim burdan mahalleden futbolcu çıktı ümraniyede oynuyor ibrahim. ben çok beğenirdim hatta bana formasını göndermiş. bu hafta babası maça gitmiş anlatıyor babama ; ümraniyenin 2 penaltısı verilmemiş ben izlemedim maçı ama adamın babası diyorki herşey ayarlanmış çıkacak takımlar ; rize ankaragücü gazişehir.. bunları çıkartacaklar diyor. ümraniye falan hikaye.. garipsedim şahsen . ama bazı durumlarda cidden buna inanıyorum ben .. cumhurbaşkanı talimat verdi ankaragücü toparladı. rize kadroyu 31 kişiye çıkarttı gazişehir süper lig transferi yaptı. şimdide verdiği talimat eti nin eskişehire isim sponsoru olması 50 milyon tl de . deli paralar dönüyor. biz hala canikli bunu yaptı şunu yaptı. ulan birşey yapmadı be. 3 milyon sus payı verdi en ala sponsorluğu aldı. adam kendi pr ını yaptırdı. miss gibi takılıyor. işte benim sinirlendiğim bu . bu arada bolu maçını canlı izledikten sonra yaklaşık 3 haftadır takımdan koptum izleyemiyorum iş güç nedeniyle ama çok canım yanıyor sonuçları özetleri ve sizin yazdıklarınızı görünce. şuandan itibaren tek temenim küme düşmememiz. saygılarımla .
Reply
19-02-2018, 12:17,
(19-02-2018, 12:14)Semih Karahan Wrote: Kaleye deli eray savunmanın sağına berkan ortada özgür ile selim belki o zamanki onur soluna da mücadeleci hüsam. biz bu kadronun değerini bilemedik beyler .. başkanı severim çoğu ortamda laf söyletmem ( sosyal medya dışı yani arkadaş ortamında ) ama bu takımı bu hale getiren başkandır .. sezon başı canere istemsizce tolerans .. kadroyu geç kurmayı geçtim ikinci devre iskeleti bozulmayan tek takım idik onu bozduk . berkan ile özgür ne etti de gönderdin be insafsız. şimdi o abdül denen ibişe kalmayacaktık. özgür aykut sağlam gidecekti. caner formsuz olunca forvetten sağ açığa oradan sağ beke bozulan murat oynamayacaktı .. başkanı severim sayarım ama bu sonuçların tem sebebi bu dur. futbolcular arasında sorun oldugu zaten belliydi bunu belirtmiştim .. reis için taa ilk zamanlar bu adam el freni demiştim. korişko da bir sorun var demiştim. dodo da var demiştim. bu demiştimler kendimi üstün tutmak için değil. ben,biz bunları görürken bir allahın kulu yönetimden kulupten bunu göremedi mi ? görmek mi istemedi ? bizim hiiiç haddimize değil süper dene lig. bunu bu sene bize anlattı başkan sağolsun. kendi yağımızda kavrulalım eyvallah ama haksızlık ve itliğe dayanamıyorum. forvet alıyorsun sinan oynuyor ( sinana laf söyletmem) . sinan kendince birşeyler yapmaya çalışan takımı ateşlemeye çalışan biri ki ben bunu canlı şahit oldum. olan metin hocaya oldu . onun başını yediler. sene sonu bu takım dağılır zaten. reis ile ahmetin yeri garanti nasıl olsa. bizim burdan mahalleden futbolcu çıktı ümraniyede oynuyor ibrahim. ben çok beğenirdim hatta bana formasını göndermiş. bu hafta babası maça gitmiş anlatıyor babama ; ümraniyenin 2 penaltısı verilmemiş ben izlemedim maçı ama adamın babası diyorki herşey ayarlanmış çıkacak takımlar ; rize ankaragücü gazişehir.. bunları çıkartacaklar diyor. ümraniye falan hikaye.. garipsedim şahsen . ama bazı durumlarda cidden buna inanıyorum ben .. cumhurbaşkanı talimat verdi ankaragücü toparladı. rize kadroyu 31 kişiye çıkarttı gazişehir süper lig transferi yaptı. şimdide verdiği talimat eti nin eskişehire isim sponsoru olması 50 milyon tl de . deli paralar dönüyor. biz hala canikli bunu yaptı şunu yaptı. ulan birşey yapmadı be. 3 milyon sus payı verdi en ala sponsorluğu aldı. adam kendi pr ını yaptırdı. miss gibi takılıyor. işte benim sinirlendiğim bu . bu arada bolu maçını canlı izledikten sonra yaklaşık 3 haftadır takımdan koptum izleyemiyorum iş güç nedeniyle ama çok canım yanıyor sonuçları özetleri ve sizin yazdıklarınızı görünce. şuandan itibaren tek temenim küme düşmememiz. saygılarımla .

Küme düşün deseler dusemezler emin ol 
Playoff umudum var herşeye rağmen 
Bazen kaoslar olumlu sonuçlar doğurur
Derelili çotanak
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)