15.Hafta | Giresunsporumuz-Çaykur Rizespor
11-12-2017, 21:49,
RE: 15.Hafta | Giresunsporumuz-Çaykur Rizespor
Duyar kasmaya gerek yok. Futbol gollerle güzel. Gaziantepspor 10 gol yese de büyüklüğünden bir şey kaybetmez. Atabildiğimiz kadar atalım. Rekoru kıralım hatta.
yüreğimdeki sevdan çotanak arman
Reply
11-12-2017, 22:05,
Güngören maçında beş atmisken, yedi sekiz gelecekken hocanın takımı geri çektiğini ve sezon sonu averajla küme dustugumuzu unutmayalım. Kim kime kaç atacaksa atsın.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
11-12-2017, 22:24, (This post was last modified: 11-12-2017, 22:24 by ArmanınPeşinde.)
Biz düşerken kimse acımadı bize. Göz göre göre büyük bir skandal sonrası düşmemize rağmen üstelik. Hiçbir rakibi küçümsemenin anlamı yok. Gazişehir maçından galibiyetle ayrıldılar. Az daha İstanbul'u ve Adana'yı yeniyorlardı. Sanki bir Rize maçı daha oynuyormuş, sanki bir Ümraniye maçı daha oynuyormuş gibi bir ciddiyetle çıkmalıyız. Bu lige laubalilik mahveder.
Reply
12-12-2017, 09:32,
Sen başıma gelen bu dünyadaki en güzel şeysin Şanli Giresunsporrrr!!

Çok iyi.
Reply
12-12-2017, 14:33,
Samsun deplasman tribunu kac kisilik. Ceza gelmez umarim maca epey giden olur doldururuz orayi. Bilet fiyatlari ne kadar oluyordu dep.tribunu..
Reply
12-12-2017, 14:41,
Yeni stadda rahat bin kişilik yer vardır. Dolduramayız herhalde sanmıyorum. Biletler 10 tl den fazla olmaz.
Reply
12-12-2017, 15:16,
(12-12-2017, 14:33)yalavu Wrote: Samsun deplasman tribunu kac kisilik. Ceza gelmez umarim maca epey giden olur doldururuz orayi. Bilet fiyatlari ne kadar oluyordu dep.tribunu..

geçen sene eski stat ciddi manada dolmuştu. biletlerde 1 tl idi. bu yeni statta daha fazladır ayrılan yer. doldurulur ya . ceza bildiğim kadarıyla deplasmandan deplasmana oluyor.
Reply
12-12-2017, 15:29,
Samsun yeni stadında yokları oynuyor geçen Eskişehir maçı koca 35 bin kişilik statta 2 bin kişi yoktu akustik açısından kaç kişi olursak olalım iyi tribün performansı bekliyorum özden deplasmanlarda ağırlığını koyuyor özdenin eşliğindeki bu tayfada iyi tribün yapıp maçı alacaktır eski samsun stadında bile harika tribün dersi vermişliğimiz var burada hayli hayli veririz.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
12-12-2017, 15:41,
(12-12-2017, 15:29)heyulaanil28 Wrote: Samsun yeni stadında yokları oynuyor geçen Eskişehir maçı koca 35 bin kişilik statta 2 bin kişi yoktu akustik açısından kaç kişi olursak olalım iyi tribün performansı bekliyorum özden deplasmanlarda ağırlığını koyuyor özdenin eşliğindeki bu tayfada iyi tribün yapıp maçı alacaktır eski samsun stadında bile harika tribün dersi vermişliğimiz var burada hayli hayli veririz.

hep geçen sene geçen sene diyorum ama harbiden iyiydi ya. belkide samsunda ilk deplasmanımdı ama çok güzeldi. özden reis o maçta hiçbirşeye karışmadı . geldi taraftarıda ateşledi biraz o kadar ama bu sene ağırlığını bakıyorum baya koyuyor.
Reply
12-12-2017, 16:34,
Geçen seneki maça askerde olduğum için gidememiştim. İki sene önce 2-0 yendiğimiz maçta efsane tribün yapmıştık. Maç sonu makaralar falan süperdi.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)