TFF 1.Lig 9.Hafta | GiRESUNSPORUMUZ - MANİSASPOR
24-10-2017, 19:54,
RE: TFF 1.Lig 9.Hafta | GiRESUNSPORUMUZ - MANİSASPOR
(24-10-2017, 18:16)kral1234 Wrote: ulan özgürcanı arar olduk be. sinan hiçbir zaman 11 oyuncusu olamadı bu saatten sonra olmaz da. adam cizre maçında bile sırıttı.

Sinani devre arası yollarlar...
Derelili çotanak
Reply
24-10-2017, 20:26,
Ads'nin golcüsü Tanbe kupa macinda direkt kirmizi gordu. Bizim macta yok o zaman. Direkt kirmizi oldugundan
Reply
24-10-2017, 20:32,
bozbağ bu takımı sezon sonu şampiyon yapamazsam, 1 sene daha görev sürem olmasına rağmen kongre kararı alırım demiş.

Sizce öyle bir durum olursa başka aday çıkar mı ? Yoksa biraz güven tazeleme kongresi mi olur ?
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
24-10-2017, 22:49,
(24-10-2017, 20:32)maicon_28 Wrote: bozbağ bu takımı sezon sonu şampiyon yapamazsam, 1 sene daha görev sürem olmasına rağmen kongre kararı alırım demiş.

Sizce öyle bir durum olursa başka aday çıkar mı ?  Yoksa biraz güven tazeleme kongresi mi olur ?

sağdan soldan aday çıkar mutlaka. bozbağ da önce naza çeker aday olmak konusunda ama ısrarlara dayanamayıp tekrar aday olur ve kazanır.
Reply
25-10-2017, 00:05,
Bu arada Aykut'a ayrı bir parantez açmak lazım. Sadece 1 maç üzerinden konuşacağım. Kendisine helal olsun şahsen beni utandırdı. Ben beklemiyordum çıkıp da böyle bir performans sergilemesini. Gayet güzel oynadı bu maç. Umarım böyle gider de, kafamızda stoper sorunu kalmaz.
Reply
25-10-2017, 19:13,
ulan bugün sakin kafaya düşündüm de manisa gibi takıma yenilmenin arkasında çok şeyler var bence. manisaya yenilmek çok anormal bişey değil. sen yüz defa gelirsin atamazsın adam bi kontrada atar veya haksız bir penaltı atar yenilirsin. ama şu kadronun manisa gibi düşme adayı olacağı üç aşağı beş yukarı olan takıma yenilmesi hiç normal bişey değil. adanayı, eskişehiri, istanbulu eze eze yenen takımın bu hale düşmesinin arkasında kesinlikle takım içi sorunlar vardır diyorum. yoksa şu oyuncu topluluğunun önceki oyunlar da baz alınırsa manisayı sahasından çıkarmaması lazımdı.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)