TFF 1.Lig 7.Hafta | GiRESUNSPORUMUZ -Ümraniyespor
01-10-2017, 17:21,
RE: TFF 1.Lig 7.Hafta | GiRESUNSPORUMUZ -Ümraniyespor
Elazığ benim yazmamı bekliyormuş anasını satayım. Adamların pozisyonu yoktu, 3-1 öndeler şu an.

Bu haftada lideriz
Reply
01-10-2017, 17:23,
Buyuk firsat teptik iki haftadir 6 puan alsak buyuk avantaj yakiliyorduk.
Reply
01-10-2017, 17:41,
hala namağlup ve lideriz. Ama sırf yönetim yüzünden şuan 7 de 7 kaçtı.

1 stoper, 1 kaleci, 1 orta saha eksikliğinden dolayı tren kaçtı
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
01-10-2017, 17:44,
Kaleciye nazar değmesin aman diyim
Reply
01-10-2017, 18:02,
(01-10-2017, 15:58)kerasus Wrote: bu arada alakasız olacakta, tribündergiye yazmadığım için şu diamantidis mi ne boksa o ankaragüçlüye cevap yazmazsak içimde kalacak. geçen hafta elazığ gibi işampiyonluğa oynayan takım yatıyor diye eleştirdiğimizde bizimkilere laf sokuyordu yok antipatik oluyorsunuz tepeden bakıyorsunuz diye. bu hafta çoluk çocukla oynayan antep yatıyor diye ağlıyor ibneler. biri şuna ağzının payını versin bari.

değmez. bende takip ediyorum cevap yazıyorum ama ankaragüclü ne de olsa. herkes bize yükleniyor anlamıyorum. ciddi bir algı operasyonu var
Reply
01-10-2017, 18:38,
yalnız bu transfer politikasını ve yönetimi savunacak olan şimdi savunsun. şimdi kafasını kuma gömüp yarın iki maç kazanınca eleştirenlere laf edenler, yönetim yalamalığı yapacak olanlara pis küfrederim yoksa. iyi gün şakşakçılığı yapmanın manası yok. ortada net gerçekler var.
Reply
01-10-2017, 18:50,
İç Sahada 2 maç ve 4 puanlık kayıp hadi elazığı anladımda Ümraniye nasıl puan alır bizden, liderlik kovalamak iyidir, bu haftalarda diğer takımlar biraz daha az yükleniyor çaktırmadan arayı ne kadar açabilirsek iyi, alttan gelen takım daha iyi motive geliyor, Ümraniye Altınordu ve Ankara Gücü ilerleyen haftalarda rizede toparlnır takımda rehavet geliyor gibi hoca bi elden geçirsin, onur ve dale kızağa rotasyon oyuncumuz var Mehmet akyüz son dklarda hava toplarında kurtarıcı olarak sokuluyo ama direkt oynaması lazım bence, dailiba ve korkishko ise uyarılmalı, sanırım ne zaman yenileceğiz psikolojisi var takımda. Bu arada kaleci Anıl'a nazar değmesin iyi yolda ...
Başkentten !
Reply
01-10-2017, 19:48, (This post was last modified: 01-10-2017, 19:49 by sokakbaşımeyhane.)
Lider olmak psikolojik olarak iyidir..namaglubuz..ust sıralara oynayan umraniyenin bizim karşımızda son 15 dakika hariç ezildi...ozgurun golünü resmen yedi onurunda kırmıZısini telafi etti tipik rezil eyyamcı türk hakemi profili..
Derelili çotanak
Reply
01-10-2017, 20:10, (This post was last modified: 01-10-2017, 20:12 by cotanak88.)
Maçtaydım şimdide özeti izledim hakem hem bizi yakmış hem ümraniyeyi tuhaf bir maç yönetti bugün..Golümüzü vermediği pozisyonda 2 ümraniyeli oyuncu çarpışıyor buz gibi golü iptal ediyor.Basit bir penaltı çalıyor onuru 2.sarıdan atması gerekirken atmıyor.Dialibanın direkten dönen topunda ve orta yaptığı bir pozisyonda rakip elle kesiyor yine devam ettiriyor.Son dakikalarda Recebin ceza sahasında elle bir müdahalesi var onda da penaltı çalmıyor.. Aslında iki takım içinde rezil bir maç yönetmiş ama maçın kırılma anı penaltı verdiği pozisyon, o kadar elle oynanan poziyonda devam ettirdi tuttu çok basit bir penaltı çaldı o pozisyondan sonra herşeyi eline yüzüne bulaştırdı.Amatör kümede bile böyle rezil bir bir maç yönetimi yoktur heralde.

Haftaya Caner ve Onur cezalı,Onurun yerine şimdi kim oynayacak merak ediyorum.Brinner'i alsa 1 yabancıdan vazgeçecek,Aykutu alsa hazır değil,Çağları oynatsa adamın mevkisi değil illaki sırıtacak..Bugün ki gibi Dimitriadisi veya Dodoyu oynatırsa takımın iskeleti bozulacak. Neresinden tutarsan tut ..... deynek yani gelde yönetime zerzenişte bulunma şimdi.
Reply
01-10-2017, 20:59,
Bugün kulübün sosyal medya hesaplarını ilk defa bu kadar canlı gördüm. Bişeyler rayına oturmaya başladı galiba bu anlamda. Daha iyi olacak inşallah.

Maça gelecek olursak klasik bir hakem faciası. Ama Süper Lig'e yükselmek istiyorsak hakemleri de yenmemiz gerekir. Ben ne olursa olsun Aykut'un bu takıma monte edilmesi Onur'un kulübede oturması gerektiğini düşünenlerdenim. Bu maçı bizim aleyhimize çeviren Onur ve hakemdi.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)