TAHİNCİOĞLU BSL 2017-2018 Sezonu
19-11-2017, 22:08,
RE: TAHİNCİOĞLU BSL 2017-2018 Sezonu
duşan cantekin de geçenlerde hangi maçtı bilmiyorum ama pota altında ardarda birkaç basketi vardı. ha gerçi hepside al şunu potadan geçir dercesine basit toplar olsa da onun gibi genç oyuncu için özgüven verecek pozisyonlardı. ama oyundan alındı ve birdaha şans verilmedi. mesela bu maçta da pota altında şans verilebilirdi duşana. savunması olmayan rakibe karşı pota altından ne bulsa kardır. onları attıkça kendine güveni gelecek savunmayıda daha iyi yapmaya başlayacak süre bulabilmek için. ama yok efe takıntısından kimseyi gözü görmedi uvalinin. çok şükür bu maçta efe takıntısından bari kurtuldu. tek olumlu tarafı oydu bu maçın.
Reply
19-11-2017, 22:13,
Efes maçı Dusan üzerine oynayıp sayılar bulurken çıkarmıştı.
Reply
19-11-2017, 22:36,
yok ya efes maçını zaten izleyemedim. yalnız o maç anını asla unutmam. benimde maçım var o gün görevliyim. bir ara maçkolikten bakayım dedim, yoğammına efes deplasmanında kafa kafaya gidiyormuşuz. o durumda ben nasıl başka şeye konsantre olabilirimki? kendi maçımı bıraktım telefonda efes maçını açtım. neyse o arada bi duraklama falan oldu ben maça dalmışım. yanımdakiler soruyor kimin maçı o falan diye. neyse maçı tamamladık bi şekilde, efes maçınında sonları. saha komiseri gözlemci ve hakemler dahil hepsi hiç alakaları olmayan efes-giresun maçını konuşur oldu sayemde Big Grin
Reply
19-11-2017, 23:38,
Dusan iyi boy var ama sizelı değil. Zayıf kalıyor rakiplerinin yanında. Efes maçında stimacla eşleşince hem fiziki yetersizlik hem de tecrübesizlikten savunmada yetersiz kaldı. Ha Efe’ye verilen süre ona verilir mi sonuna kadar katılıyorum.
Reply
20-11-2017, 00:13,
evet fizik çok zayıf. zaten sadece fiziği değil mesele, katedeceği çook fazla yol var. işte oyüzden dedimya, o bomboş attığı sayılar bile büyük fayda böyle oyuncular için. dediğim gibi efes maçında izlemedim ama duşanın oynayacağı maç çekişmeli geçen bir efes deplasmanı olamaz zaten. kıran kırana geçen bir maçta duşanı oynatmak onu resmen taraftarın önüne atmak gibi olur. mesela bugün 17 sayı öndeyken al oyuna, hem skor olarak rahatsın hem rakip savunma olarak çok kötü. boynton james falan içeriye drive etsin ve tüm savunmayı üzerine çektikten sonra duşanı görsün pota altında. efes deplasmanında oynatıp böyle bir maçta hiç şans vermemek normal değil.

banvit maçından itibaren özellikle dikkat ediyorum. şu saatten sonra bizim sıkıntımız kadro değil koç. ligde bulduğumuz sayı fb den sadece 15 aşağısı. bu çok önemli bir rakam. koskoca fener kadar sayı atıyoruz neredeyse ama düşme hattındayız. savunmamız gerçekten rezalet. ve marinkoviç aslında tam işimizi görecek oyuncu tipi. onun üzerine biraz daha düşülmeli antrenmanlarda.
Reply
20-11-2017, 11:42,
Bence Antep gider hokkanın altında. Kurtarma şanslarını düşük gördüm.
Reply
20-11-2017, 15:48,
Ölmek Var,Düşmek Yok.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
20-11-2017, 18:44,
(20-11-2017, 11:42)123456 Wrote: Bence Antep gider hokkanın altında. Kurtarma şanslarını düşük gördüm.

adam gibi bir koç getirmezse zaten kalma ihtimalleri hiç yok. hafta içi koçlarını göndermişler diye duydum çok korkmuştum bizim maç öncesi. ama çok şükür yeni biri gelmemiş, dedasın yardımcısı ve eski akhisar koçu zafer aktaş vardı takımın başında. yeni koç bulan kadar idaretenmi takımın başında olacak yoksa onada bir şans vermeyimi planlıyor yönetimleri bilmiyorum. zafer aktaş böyle devam ederse süper olur. ama sanmam kadroları iyi, maddi sıkıntıları zaten yok. avrupayıda sallamıyorlar elenecekler. tamamen lige dönünce illa bi yerde dur demek isteyecekler kötü gidişe. neşteri nekadar geç vururlarsa kardır bizim için.
Reply
21-11-2017, 00:22,
(20-11-2017, 18:44)kerasus Wrote:
(20-11-2017, 11:42)123456 Wrote: Bence Antep gider hokkanın altında. Kurtarma şanslarını düşük gördüm.

adam gibi bir koç getirmezse zaten kalma ihtimalleri hiç yok. hafta içi koçlarını göndermişler diye duydum çok korkmuştum bizim maç öncesi. ama çok şükür yeni biri gelmemiş, dedasın yardımcısı ve eski akhisar koçu zafer aktaş vardı takımın başında. yeni koç bulan kadar idaretenmi takımın başında olacak yoksa onada bir şans vermeyimi planlıyor yönetimleri bilmiyorum. zafer aktaş böyle devam ederse süper olur. ama sanmam kadroları iyi, maddi sıkıntıları zaten yok. avrupayıda sallamıyorlar elenecekler. tamamen lige dönünce illa bi yerde dur demek isteyecekler kötü gidişe. neşteri nekadar geç vururlarsa kardır bizim için.

biz niye gidemiyoruz arkadas. davetiye çok mu para Big Grin
Reply
21-11-2017, 09:43,
avrupa ya diyorsan bu sezon icin davet aldık zaten. ama gitmedik trabzon gitti.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 4 Guest(s)