7.Hafta | Eskişehirspor 1-0 GİRESUNSPOR
18-10-2016, 13:29,
RE: 7.Hafta | Eskişehirspor 1-0 GİRESUNSPOR
Bana da o kadar zaman tanıyın bende hazır hale geleyim.Sağ bekde oynarım.
Gırgır bir yana geçen yıl 10 numara eksikliği, bu yılda 11 numara eksikliği.Takım çekiyor suçunu.
Geçmiş yıllara göre çok çok iyiyiz.Kenarda oturanlar bile ilk 11 oyuncusu gibi koy sırıtmadan oynasın.Ama yetmiyor.Gol atamıyoruz, üstelik kolay gol yiyoruz.
Kafaya oynayabilecek takımlardan ilki ile oynadık kaybettik.İkincisi ile bu hafta oynayacağız.Kaybetme lüksümüz var mı ?
Yeni Malatya bir hava yakaladı gidiyor.Geçen yılda Adana öyle olmuştu.Kadroları bizden daha mı iyi ? Bizde niye olmuyor böyle birşey ?
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
18-10-2016, 17:46,
Vedat daha ilk oynamaya başladigi zamanlarda bu adam iyi olacak isigi veriyordu. Okafor da oyle bir isik yok. Gucluymus mucadeleciymis vs... Bunlar yetenegin yerini tutmaz. Keşke yanılsam ama ben onda bir İbrahima Sorry Cisse edası goruyorum
Reply
18-10-2016, 18:58,
(18-10-2016, 17:46)yirmisekiz Wrote: Vedat daha ilk oynamaya başladigi zamanlarda bu adam iyi olacak isigi veriyordu.  Okafor da oyle bir isik yok. Gucluymus mucadeleciymis vs... Bunlar yetenegin yerini tutmaz. Keşke yanılsam ama ben onda bir İbrahima Sorry Cisse edası goruyorum
Aynen katılıyorum vedat ilk geldiğinde ligte atmasada kupada atıyordu bu adamın 6. maçı oldu tık yok.Diğer 17 takıma bakıyorum 1 tanesi deneme amaçlı forvet oyuncusu almamış hepsi kendini kanıtlamış isimler. bu transfer politikasında ya biz çok akıllıyız ya onlar çok geri zekalı aklım almıyor.
Reply
19-10-2016, 15:58, (This post was last modified: 19-10-2016, 16:01 by GenCotanak.)
[Image: 6b98b24b54be41fea2e7202c0a75604a.png]

Yediğimiz goldeki kaleci pozisyonunu analiz ettim :Smile Beyefendi yine topa hamle yapmak isteyip geri kaçmış,video da açık net belli oluyor.Bir kalecinin yan topa çıkması için tüm şartlar sunulmuş,önünde çıkışını engelleyecek hiç bir rakip oyuncu da yok. Bu boyda ,bu yaşta bir kaleciden böyle bir hata bekleyemeyiz. Bir takımı kurarken önce kaleci alırsın,bu her takım için geçerlidir. Hep söylüyoruz söylüyoruz da havaya gidiyor.
Reply
19-10-2016, 18:17,
(19-10-2016, 15:58)GenCotanak Wrote: [Image: 6b98b24b54be41fea2e7202c0a75604a.png]

Yediğimiz goldeki kaleci pozisyonunu analiz ettim :Smile Beyefendi yine topa hamle yapmak isteyip geri kaçmış,video da açık net belli oluyor.Bir kalecinin yan topa çıkması için tüm şartlar sunulmuş,önünde çıkışını engelleyecek hiç bir rakip oyuncu da yok. Bu boyda ,bu yaşta bir kaleciden böyle bir hata bekleyemeyiz. Bir takımı kurarken önce kaleci alırsın,bu her takım için geçerlidir. Hep söylüyoruz söylüyoruz da havaya gidiyor.

bu analizi mustafa kaplan hocamıza twitterdan ulaştırmak lazım.
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
20-10-2016, 14:48, (This post was last modified: 20-10-2016, 17:43 by sokakbaşımeyhane.)
eserin kaleci olmadığını yıllardır söylüyorum...daha ç.kaledeki günlerinden beri takipe ederim..iki metre boyu olupta yan top alamayan tek kalecidir..
Derelili çotanak
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)