1.Hafta | Altınordu 2 - 2 GİRESUNSPOR
22-08-2016, 16:36, (This post was last modified: 22-08-2016, 16:37 by Yaglidereli.)
RE: 1.Hafta | Altınordu 2 - 2 GİRESUNSPOR
(22-08-2016, 16:30)maicon_28 Wrote:
(22-08-2016, 16:11)Yaglidereli Wrote: Bu Giresunspor twitter hesabı saçmalığı nedir ya?
2 tane hesap var. Biri diğerinin yazdıklarının aynısını yazıyor. Aynı fotoğrafları paylaşıyor. Aynı bilgileri veriyor. Biri diğerini yasal işlemle tehdit ediyor ne ayaklar çözemedim.

link atsana yasal işlem başlatırız olayının.

kulübün resmi hesabı bu ---- > @Giresunspor28 

GiresunsporSK diye bir hesap var eski. Sonra GiresunsporFK diye bir hesap açıldı ve resmi hesap bu dendi. İlk işi de GiresunsporSK hesabına kapatın yoksa hukuki işlem başlatılacak yazdı. Sonra hesap Giresunspor28 olarak güncellenmiştir denildi. GiresunsporFK hesabı kapandı. Şimdi 2 hesap aynı fotoları falan paylaşıyor. Mesela dün soyunma odasını paylaştılar hem de aynı foto. SK olan 28 olandan önce paylaştı yanlış değilsem.
Enteresan bi olay.

üşenmedim baktım;
https://twitter.com/GiresunsporSK/status...3075082242
https://twitter.com/Giresunspor28/status...4008459265

SK hesabı 6 dakika önce paylaşmış Big Grin
Reply
23-08-2016, 05:01,
Selamün aleyküm bu forumu uzaktanda olsa takip ediyordum ama sonunda üye olup buraya eleştiride bulunmak istedim. Neden mi ?cevabı çok belli bozbağın cimriliği. Neyse başlayayım bu sene çok büyük umutlarım vardı şampiyon olacaktık canikli çıktı hemen şampiyonluk çalışmalarına başlıyoruz dedi. Aradan 1-2 ay geçti bozbağ önceliğimiz ligde kalmak dedi bu bu güne kadar duyduğum en saçma cümleydi çıkma hedefi olan bir takım nasıl olurda bu demeci verir aklım, mantığım almıyor! Spor28 diye bir site var sizler benden daha iyi biliyorsunuzdur bakın çok açık söylüyorum bu sitenin sahipleri bu klübe hizmet dışında her şeyi yapıyorlar.Bozbağın bir açığı bir hatası varsa bunu görmezden gelip haber yapmıyorlar ve sanki herşey yolundaymış gibi birde kulüp seviyesini yüksek gösterecek haberler yapıp insanların kulübün yanlışlarını ,eksiklerini görmezden geldirmeye çalışıyorlar.Evet kulübün borcu çok azaldı ona eyvallah gerçekten çok güzel iş 2 senedir takım düşmüyor ona bolca seviniyoruz ki Türkiyeden başka her yerde başarısızlıktır bu yukarılara oynamadıkça evet her fırsatta medya aracılığıyla kendini övdürüyorsun çok şeyler bildiğini sanıyorsun ama şunu söyleyeyim senin hiç ama hiç bir futbol bilgin yok mali konuları demiyorum futboldan anlamıyorsun bu bir gerçek sen en değerli oyuncumuzu 500 bin euro'ya sattın takıma forvet almadın önünde 3 aylık bir süre vardı bunu kullanamadın daha doğrusu aylık 5 bin euro alacak forvet bulamadın.1 tane kaliteli forvet almayla bu takım borçtan batmaz biri bunu başkana söylesin.Sevgilerle
Reply
23-08-2016, 11:35,
(22-08-2016, 16:36)Yaglidereli Wrote:
(22-08-2016, 16:30)maicon_28 Wrote:
(22-08-2016, 16:11)Yaglidereli Wrote: Bu Giresunspor twitter hesabı saçmalığı nedir ya?
2 tane hesap var. Biri diğerinin yazdıklarının aynısını yazıyor. Aynı fotoğrafları paylaşıyor. Aynı bilgileri veriyor. Biri diğerini yasal işlemle tehdit ediyor ne ayaklar çözemedim.

link atsana yasal işlem başlatırız olayının.

kulübün resmi hesabı bu ---- > @Giresunspor28 

GiresunsporSK diye bir hesap var eski. Sonra GiresunsporFK diye bir hesap açıldı ve resmi hesap bu dendi. İlk işi de GiresunsporSK hesabına kapatın yoksa hukuki işlem başlatılacak yazdı. Sonra hesap Giresunspor28 olarak güncellenmiştir denildi. GiresunsporFK hesabı kapandı. Şimdi 2 hesap aynı fotoları falan paylaşıyor. Mesela dün soyunma odasını paylaştılar hem de aynı foto. SK olan 28 olandan önce paylaştı yanlış değilsem.
Enteresan bi olay.

üşenmedim baktım;
https://twitter.com/GiresunsporSK/status...3075082242
https://twitter.com/Giresunspor28/status...4008459265

SK hesabı 6 dakika önce paylaşmış Big Grin

Sayfa resmi yayın yapmaya yeni başladığından dolayı bir takım sıkıntıları var. Ana yayını yöneten kişiler kulüp çalışanı değil gönüllü kişiler. O yüzden iletişimsizlik var fakat çözülecek ve iyileştirilecek şeyler. Şuan twitter ve facebookta giresunspor28 uzantılı hesaplar kulübün resmi sayfalarıdır.
Reply
23-08-2016, 13:15,
gerçekten çook basit goller yemişiz. bu kadar basit gol yerseniz bu ligde zor kalırsınız.
Dereli'li
Reply
23-08-2016, 19:40,
Arkadaşlar Arkadaşlar sıkıntı yapman klasik Giresunspor son dk sıkıntımız yok, hala lakayt lakayt oynama disipsizlik var had safhada 36 yaşındaki refleksleri azalmış eser bana zerre güven vermiyor ama iyi bir yedek mi evet, kulübede güven verir oldkça , bize bir kaleci ve forvet şart bu ligi götürecek kapasite ziyan olacak yine yoksa...
Başkentten !
Reply
23-08-2016, 22:14,
bu sene inşallah iyi geçer ve play offa kalırız gönlümden geçen bu ama son dk işlerine daha dikkat etmemiz gerekiyor bi şey daha yazayım konuyla alakalı değil ama mersin iy keşin düşer eskişehir kesin çıkar kendimce herkese iyi akşamlar...
Reply
23-08-2016, 22:41,
RE: 1.Hafta | Altınordu - GİRESUNSPOR
(21-08-2016, 22:12)turkuaz_0628 Wrote: Eskiden bilenler vardır 2004 seneleri site yeni açıldığından yazarak anlatırdık nostalji yapalım isteseniz Smile Kırıkkale Kırşehir dolanırdık Smile oyuna gelince karşılıklı cılız ataklar var periscopeden bi arkdaş yayınlıyor sağolsun az önce kaleci ile karşı karşıya aşırtmalık pozisyonda atamadık altınorduda fena değil açık güzel bir futbol var en azından ofasnsif oynuyoruz ...
Maç anında gol olunca arada kaynamıştı şu mesaj. Harbi ne güzel günlerdi be. 5 attığımız kırşehir maçını üniversite okuduğum şehirde internet cafede bu siteden takip ettiğim günler. Bazı maçlarda 90 dk telefonla canlı anlatım yapardım Bahadır abiyle, oda buraya yazardı önemli anları.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)