ZTK 3.Tur Kartalspor - GİRESUNSPOR
07-12-2015, 14:20,
RE: ZTK 3.Tur Kartalspor - GİRESUNSPOR
(07-12-2015, 11:22)sokakbaşımeyhane Wrote:
(07-12-2015, 10:36)yirmisekiz Wrote: Orduspora santraforsuz play off oynatan Erkan Sozeri ydi. Mersin macinda oyle goller kacti ki. Ortalama bir golcu ile o maci alirlardi
santraforsuz derken landel,anıl,subasic verseler havada kaparız...ayrıca playoflara girmeden kovdular hüsnü özkara vardı takımın başında

landel, anıl santrafor mu?
subasiç de bizim eski ademoviç gibi bir şeydi.
sözeri yi göndermişlerdi evet sen söyleyince hatırladım ama takımı oralara taşıyan oydu
Reply
07-12-2015, 23:04, (This post was last modified: 08-12-2015, 00:00 by genoa28.)
(07-12-2015, 11:28)sokakbaşımeyhane Wrote: takımı kümede bırakmak başarıysa bankasyanın  ilk sezona bak bakalım takımı kim bırakmış ligde...eskişehir kocaeli diyarbakır sakarya nın üst sırala oynadığı ligde...Ayrıca sefer hoca  taktiksel olarak başarılı olamayabilir fakat takıma mükemmel bir kondisyon yüklemiş bunu bizzat erkan sözeri söyledi..aklın sıra makara yapıyorsun o takımlarda mehmet hoca sefer hoca yoktu diye niye başaramadı bunu bana açıkla..senine erkan hocayı bu kadar sevmenin nedeni sanırım sen fanatik fenerlisin erkan hoca fenerde oynadı diye ayrıca  mehmet hocayı bir türlü kabullenemiyorsun(trabzonlu diye şahsen bende sevmem trabzonsporu)ve kupada gs çıksın çakarız gibi cümlelerinden belli oluyor..neden fb değil neden bjk değil..bu seni ele veriyor..bana soracaksan olursan giresunspor dışında tek bir takım tutarım o da derelispor...

helal sana be nasıl da beni tongaya düşürdün Big Grin , yalnız bilmen gereken şey şu yaş itibari ile Erkan Sözeri'nin FB forması altında oynadığını görmem ne yazık ki imkansız.

Mehmet Hoca'yı sevmediğimi nerden çıkardın 007, aksine bir önce ki mesajımda iyi bir Giresunsporlu olduğundan bahsetmişim ki sevmesem bunu yazarmıyım sence, ayrıca Mehmet Hoca'yı kişilik olarak severim en son Üsküdar-Sarıyer maçında da gördüm ve ayak üstü sohbet şansı dahi bulmuştuk ama kendisinin hocalığını beğenmem.

Son mesajımda da yazdım takım gelene gidene çakıyor, belki son yıllarda ptt ligin ilk defa 5 maç üst üste galip gelmişiz ama biz burda 007'ye Erkan Sözeri'yi savunuyoruz şaka gibi valla.
Reply
08-12-2015, 09:58,
Hadi genoa seninle fazla tartışma yapamam yaşın yetmiyor laf salatası yapma basit esprilerini kendine sakla kendi uluslararası futbol bilginin kıymetini bil harcanma yazık olur gençliğine
Derelili çotanak
Reply
08-12-2015, 21:06,
(08-12-2015, 09:58)sokakbaşımeyhane Wrote: Hadi genoa seninle fazla tartışma yapamam yaşın yetmiyor laf salatası yapma basit esprilerini kendine sakla kendi uluslararası futbol bilginin kıymetini bil harcanma yazık olur gençliğine

problem yok 007, selametle..
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)