Yeşil Giresun Belediye 2015&2016
28-12-2015, 10:15,
RE: Yeşil Giresun Belediye 2015&2016
ya kanka artık bazı şeyleri basit bi şekilde açıklayamıyorum kafamda. oyüzden son noktada artık uç düşünmeye başlıyorum. hadi diyelim kötü koç bu adamın elinden gelen en fazlası budur. gs maçında nezaman mutlu oyuna girse seri yaptık geriden geldik maça ortak olduk ama her seferinde ilk hamle olarak mutluyu çıkarıp tekrar gs nin farkı açmasını izledik. ben bunu tribünden rahatlıkla görebildim. hadi bunuda mutlu ile arasında kişisel problem vardır oynatmıyordur şeklinde basitçe açıklayalım. ama efes maçında tam maç gitti derken can özcanın savaşmasıyla kattığı enerjiyle maça ortak olduk hatta öne bile geçtik. ama nedense ondan sonra bidaha canı oyunda göremedik. işte bunu basitçe açıklayamıyorum artık. var bunda bi ibnelik dedim artık. her maç her maç olacak işmi? iyi oynayanı oyundan çıkar, maçta iyi yaptığın bişeyler varsa hemen değiştir. mesela bi dönem iyi hücum ettiğimiz bi seri olsa hemen mola alıp tekrar kaos basketboluna dönüş yapıyor. her seferinde bilerek takımı bozması artık basitçe açıklanamaz duruma geldi.

ivanov transferi ise tam manasıyla skandal. adam baktı mutlusuz olmuyor ona alternatif aldırmak istedi. yoksa mutlunun olduğu yerde ivanova ihtiyaçta yok. ama adam sırf mutluyu oynatmamak için gereksiz ve boş bi transfer yaptırdı. ona verilen paranın sokağa atılması bir tarafa, çok daha önemlisi transfer hakkımızı dolduruyoruz yok yere.
Reply

Messages In This Thread
RE: Yeşil Giresun Belediye 2015&2016 - by djodom - 28-11-2015, 20:10
RE: Yeşil Giresun Belediye 2015&2016 - by kerasus - 28-12-2015, 10:15

Forum Jump:

Users browsing this thread: 39 Guest(s)