Yeşil Giresun Belediye 2015&2016
25-12-2015, 19:02,
RE: Yeşil Giresun Belediye 2015&2016
Quote:Koç Kandemir; “Taraftara da şunları söylemek istiyorum. İnsanlar dostlarını sevdiklerini düştüğü zaman dostlar belli olur. Takım arka arkaya maç kaybetmiş olabilir. İnsanların beklentisi çok olmuş olabilir. Onları bilemem ama bu salonun daha fazla takımının yanında olması gerekirdi. Lige ilk çıktığınız sene Efes, Galatasaray, Banvit, gibi takımları deplasmanda yenmesini bekleyen taraftarın ufkunun çok uzun olduğunu düşünüyorum. O duruma gelmek için iki ihtimal var. Para gücünüz çok yüksek olacak. Çıktığınız gibi takımı kurup oynayacaksınız. Bizim gibi bütçesi belli kapasitesi belli olan takımların bu seviyede ki takımları yenmesini bizde çok isteriz. Yenildiğimiz maçların hiç birisinde ezilerek yenilmedik. Kadromuzun yapısı eksik taraflarımız kırk dakika boyunca içinde bütün kılmıyor. Oyunun sonu da son altı dakikada oyunu yavaşlatarak oyunda kaldık. Maçın başındaki tempo ile oynasak yine yorgunluklar ortaya çıkacaktı. Böyle oynamayı öğreneceğiz. Hızlı hücumda yapabiliriz o ara yaptığımız hatalarla kendi potamızda da sayılar görüyoruz. Bunlarında önüne geçeceğiz. Oyuncuların yeni gelmesi beraber oynaması bunlarda sıkıntı yaratıyor. Çok maç yapsak bunları daha çabuk aşabiliriz. Oyuncularımın hepsine teşekkür ediyoruz. Önümüzde Büyükçekmece maçı var. Onları da yeneceğiz. Federasyona da seslenmek istiyorum. Bizim kadar mağdur edilen bir kulüp yoktur herhalde bir şey yapmamış oyuncuya iki maç ceza verdiler. Aynı gözlemci o maçtan sonra daha hiç maç alamadı.

Ne karaktersiz herifmiş lan bu. taraftardaki bu aşkın kendisine olduğunu sandı heralde çok şımarmış.
Reply

Messages In This Thread
RE: Yeşil Giresun Belediye 2015&2016 - by djodom - 28-11-2015, 20:10
RE: Yeşil Giresun Belediye 2015&2016 - by kerasus - 25-12-2015, 19:02

Forum Jump:

Users browsing this thread: 19 Guest(s)