Türkiye'de şike operasyonu
02-07-2012, 19:57,
RE: Türkiye'de şike operasyonu
aynen olan giresunspora oldu ömer ülkünün spor yöneticiliği yapması yasaklandı yani başkan olamaz..
Reply
11-06-2013, 13:26,
Fenerbahçe ve Beşiktaş UEFA Disiplin Kurulu'na sevk edilmiş. Bu ay sonunda cezalar verilecekmiş.
Ayrıca diğer adı geçen kulüpler de sevkedilecekmiş.

Bu da kupanın ay sonunda Trabzon'a geleceği demek sanırım.
Reply
11-06-2013, 13:38,
(11-06-2013, 13:26)Görelelii Wrote: Fenerbahçe ve Beşiktaş UEFA Disiplin Kurulu'na sevk edilmiş. Bu ay sonunda cezalar verilecekmiş.

Haberi bende okudum ama kupanın trabzona verileceği ile ilgili bişey yazmıyordu. tabi akıllar sadece trabzonda olunca, konuyu sadece trabzon açısından değerlendiriyosun.

birde sen antalyada yaşıyordun sanırım. trabzona verilecek kupa için "gelecek" kelimesi kullanman ilginç. "gidecek" olması gerekmiyormu o kelimenin?

bu arada basketbol dışında ilk yorumunu attın siteye. oda ne tesadüf, trabzon üzerine. gerçi sen futbol sevmezdin oyüzden sadece baskete yazardın ama konu ucundan trabzona dokununca...
Reply
11-06-2013, 15:18,
(11-06-2013, 13:38)kerasus Wrote:
(11-06-2013, 13:26)Görelelii Wrote: Fenerbahçe ve Beşiktaş UEFA Disiplin Kurulu'na sevk edilmiş. Bu ay sonunda cezalar verilecekmiş.

Haberi bende okudum ama kupanın trabzona verileceği ile ilgili bişey yazmıyordu. tabi akıllar sadece trabzonda olunca, konuyu sadece trabzon açısından değerlendiriyosun.

birde sen antalyada yaşıyordun sanırım. trabzona verilecek kupa için "gelecek" kelimesi kullanman ilginç. "gidecek" olması gerekmiyormu o kelimenin?

bu arada basketbol dışında ilk yorumunu attın siteye. oda ne tesadüf, trabzon üzerine. gerçi sen futbol sevmezdin oyüzden sadece baskete yazardın ama konu ucundan trabzona dokununca...

İlginç ve yanlış olan bişey yok adam trabzonsporlu zaten Smile
Genç Çotanaklar

Reply
11-06-2013, 15:27,
ben hep bu zamana kadar iyimser baktim hic bir ithamda bulunmadim.ama artik bu konuyla beraber ts li oldugu kesinlesti.
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
11-06-2013, 21:18, (This post was last modified: 11-06-2013, 21:54 by chotanax.)
delikanlı adam başka bir hesap alır, şahin görünümlü doğan gibi değil de, mercedes araba gibi der ki ben tsliyim, gelin tartışalım. ama sen daha recep ivedik'in arabası kadar kalıba girememişsin ki.

senin gibi giresun kütüklü olup da tsyi fbyi gsyi bjkyi tutanın ta.....
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
11-06-2013, 21:26,
(11-06-2013, 15:18)ryu Wrote:
(11-06-2013, 13:38)kerasus Wrote: Haberi bende okudum ama kupanın trabzona verileceği ile ilgili bişey yazmıyordu. tabi akıllar sadece trabzonda olunca, konuyu sadece trabzon açısından değerlendiriyosun.

İlginç ve yanlış olan bişey yok adam trabzonsporlu zaten Smile
ts lı oldunu biliyorum. oyüzden özellikle üstüne gittim zaten daha fazla inkar edemesin diye. basket başlığında hala kıvırmaya devam ediyordu bide utanmadan trabzonlu dedik diye beddua ediyordu çift cinsiyetli dönmemidir nedir.
Reply
17-01-2014, 18:03,
yargıtay cezaları onamış Olgun Peker cezası onanmış diğerlerinin ne oldu acaba ?
Reply
17-01-2014, 19:04,
Omer ulku fatih sandal hakan karaahmet gibi isimlerin davasi dustu
Reply
17-01-2014, 19:09,
(17-01-2014, 19:04)123456 Wrote: Omer ulku fatih sandal hakan karaahmet gibi isimlerin davasi dustu

ömer ülkü düştüğü iyi olmuş çünkü onun ki mersin maçıyla ilgiliydi sanırım şike yapıldığına dair mersin maçına kadarda kümede kalmayı garantilemiştik davası düştüğü iyi olmuş hakan karaahmet kongre olayları yüzünden boşuna yattı fatih sandal ifade verip gelmişti yanlış hatırlamıyorsam olguna gelince yerin dibine kadar yatsın kulubün "Lüften argo kelimeler kullanmayınız" gitti pedriel den aldığı transfer komisyon paraları çeliğinden çocuğundan çıksın mahkemede FB üyesi değilim üye olsam onur duyarım diyordu duy şimdi bakalım yönetim bu ibnenin pisliğini temizliyor.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)