Devre arası dedikodu kazanı !
02-01-2015, 18:14, (This post was last modified: 02-01-2015, 18:15 by gire28sun.)
Devre arası dedikodu kazanı !
Arkadaşlar devre arasında klübümüz hangi oyuncuları transfer edicek ? Hangi oyuncularla yollarımızı ayırıcaz ? Transferle alakalı duyumlar neler ? Ligimizde bulunan diğer takımlara ait transfer dedikoduları v.s şeyleri bu başlık altında paylaşalım.
İnadına Giresunspor !!!
Reply
02-01-2015, 20:15,
RE: Devre arası dedikodu kazanı !
Çok fazla beklenti icine girmeyelim derim ben son bi kac gündür gerek Erkan hoca gerekse yönetimin yaptığı açıklamalara bakarsak.
Biz bitti demeden bitmez !
Reply
02-01-2015, 21:04, (This post was last modified: 02-01-2015, 21:08 by turkuaz_0628.)
Başlık on numara yalnız Smile bunlar hep tvlerdeki magazinlerden kaynaklanıyor Smile Hadi bende kazanı kaynatayım bari ordudan 2 topçu ile anlaşılacak büyük ihtimal biri ali güzeldal diğeri süpriz...
Başkentten !
Reply
02-01-2015, 21:07,
(02-01-2015, 21:04)turkuaz_0628 Wrote: Başlık on numara yalnız Smile bunlar hep tvlerdeki magazinlerden kaynaklanıyor Smile Hadi bende kazanı kaynatayım bari ordudan 2 topçu ile anlaşılacak büyük ihtimal biri ali güzeldal diğeri isimsiz ?

Diğeri Ufukhan olursa iyi olur,Ali Güzeldal hakkında çok da olumlu değilim açıkcası Smile
İnadına Giresunspor !!!
Reply
02-01-2015, 21:38,
orduspordan "sağlam " biri gelebilir Smile
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
02-01-2015, 22:30, (This post was last modified: 02-01-2015, 22:30 by genoa28.)
Ali Güzeldal yanlış transfer olur, geçen sezon sadece 1 maç oynamış bu senede koca devrede 6 maçı var, 1,5 sezon da 7 maç oynayan adam bize ne gibi katkı sağlar tam bir soru işareti.

Ordu'dan diğer sağlam adam inşallah Volkan Koçaloğlu değildir, Landel olursa o ayrı tabi.

Genel olarak sağ bek, iki ön libero, mümkünse iki kanatta oynayabilen yedek, 10 numara ve kesinlikle yabanı forvet şart = 6 transfer eder. Ali Güzeldal bitti deniyor ki bana göre çöp transfer olur ha 2 sezon önce ki Ali olsa muazzam olurdu ayrı, bu arada elde çöp diyebileceğimiz Ayaz kaldı kanat oyuncusu alırsak o'nuda postalayalım.

son olarak isim verin isim kaçamak mesajlar atmayın lütfen.
Reply
03-01-2015, 00:30,
adem sağlam ya benim dedigim

biraz kelime oyunu yapayim dedim Smile
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
03-01-2015, 00:48,
Ucuza kaçacakları kesin.Fazla beklenti yanlış olur.Bana göre esas önemli olan isimi olan futbolcuları transfer etmemek.
Bir de eskiden büyük takımların alt yapısından futbolcu kiralardık.Bu sene niye yapmıyoruz.Derinlik için ideal olurdu.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
03-01-2015, 01:08,
ne ali güzeldalı adam 3 senedir futbol oynamıyor kıçına kaldıramıyor orduda bir maçta oynadı 30 sn topu kontrol ediyordu yuhlandı ve çıktı bize formayı terletecek hakkını verecek adam lazım ben ali güzeldal ismini duymadım olursa yanlış olur erkan hocada bu tip adamları almaz gibi

benim duyduklarım fransa liginden bir golcü,landel,alaattin tosun,adem sağlam isimlerini duydum
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
03-01-2015, 01:15,
(03-01-2015, 01:08)heyulaanil28 Wrote: ne ali güzeldalı adam 3 senedir futbol oynamıyor kıçına kaldıramıyor orduda bir maçta oynadı 30 sn topu kontrol ediyordu yuhlandı ve çıktı bize formayı terletecek hakkını verecek adam lazım ben ali güzeldal ismini duymadım olursa yanlış olur erkan hocada bu tip adamları almaz gibi

benim duyduklarım fransa liginden bir golcü,landel,alaattin tosun,adem sağlam isimlerini duydum

daha önce de yazdım Fransa liginden siyahi golcü candır ok. , landel süper olur ok., Alaattin iyi topçu iş yapar , adem sağlam alınırsa sağ bek transferi yapılmaz o halde Veysel kızağa çekilip Berkan - Adem - Özgür - İso olur ki fena da değil.

kanatlar için hiç isim geçmemesi garip hala kanatlar içinde yedek şart, hatta Anton gittiği için bir yedek ön libero da fena olmaz hani, gerçi maddi şartlarda ortada.

@maicon28

jeton düşmemiş  Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)