ZTK Grup 3.Maçı - Giresunspor - Gençlerbirliği
23-12-2014, 20:37, (This post was last modified: 23-12-2014, 20:39 by genoa28.)
RE: ZTK Grup 3.Maçı - Giresunspor - Gençlerbirliği
2-0 dan maç vereceğimize mağlup olsak daha iyiymiş, benim anlamadığım bir konu da Erkan Hoca'nın kaleci tercihi, tamam yedek çıkalım da Eser oynasa daha iyi olur.

Vedat ve Ergün kıyaslandığında dakika başına gol olayında Vedat, Ergün'e fark atıyor, dingil Ergün.

Erkan Hoca'ya teşekkür etmek lazım, çöp kadroyla adam neler yapıyor, yahu her bölgen sakat ama kalecinin kamilliğinden maç veriyorsun ligi saymıyorum bile, devre arası transfer konusunda tek yetkili olmalı aksi takdirde Bozbağ'ın yapacağı transferleri az çok kestirebiliyoruz.
Reply
23-12-2014, 20:59,
Kupada galibiyet istenmiyor bu kadar basit şuraya bak ya eray neden yedeğe düştüğünü kanıtladı tebrikler eraya ,cizre ve bu maçtan kaçan 5 puan bizi bu gruptan çıkartabilirdi neyse anlamsız işler oluyor bu hafta ne olursa olsun ordu maçını alsınlar ....
Başkentten !
Reply
24-12-2014, 12:01,
ordusporla maç var başlık bile açılmamış...nerede o eski site...
Derelili çotanak
Reply
24-12-2014, 23:57,
maçtan önce g.birliği ile berabere kalmak gayet normal derdim anormal olan 2-0 dan maçı berabere bitirmek kaleci hatası yapacak bişey yok karşı karşıyada kurtardı ama ilk golü nasıl yedi anlamadım olan oldu neyse 1 puan iyidir ankaradada 1 puan alırsak içerde konyaya maç vermez bizim takım cizreyi heralde yenerler....
Reply
26-12-2014, 18:25,
Acaba su vatandas eray mi Big Grin http://www.ntv.com.tr/yasam/genclerbirli...0hZd5Zr5mA
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)