13. Hafta |Giresunsporumuz-Karşıyaka (Koyduk mu)
14-12-2014, 16:14,
RE: 13. Hafta |Giresunsporumuz-Karşıyaka
4-0 olacak maçı 2-0 kazanıyoruz. yakaladığımız pozisyonları gole çevirsek şimdi arkamıza bakmadan devam ediyor olurduk. ama buna da şükür diyelim.
Dereli'li
Reply
14-12-2014, 16:23,
RE: 13. Hafta |Giresunsporumuz-Karşıyaka
Evimizdeki 3puan hayirli olsun devami gelir insallah
Reply
14-12-2014, 16:26,
RE: 13. Hafta |Giresunsporumuz-Karşıyaka (Koyduk mu)
Şampiyonluk için çok önemli bir galibiyetti.Devre bitene kadar seri şekilde galibiyetler alıp bir an önce şampiyonluk potasına girmemiz lazım.

Helal olsun tüm takıma
Hayatta en büyük risk hiç risk almamaktır!!
Reply
14-12-2014, 16:26, (This post was last modified: 14-12-2014, 16:28 by chotanax.)
Şükürler olsun... bu galibiyet çok ama çok güzel oldu...

bolu maçının 2*0dan gitmesi ve alanya maçındaki anlamsız kopmamız olmasa resmen play off potasındaymışız.

tabi play off lafını ağzıma aldım ama gerçekçi olmadığının hepimiz farkındayızdır. hedef hala daha ligde kalmak...
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
14-12-2014, 16:31,
Yonetimin iki senedir yaptigi tek dogru sey istifa eden hocanın yerine en dogru kisiyi bulmasiSmile hocalar sapkadan tavsan cikartti be Smile
Reply
14-12-2014, 16:39,
ulan o hafta kimi yensek

rakip takim taraftarlari forumlarda falan en kotu oyunumuz diyor.

dogru yoldayiz beyler Big Grin
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
14-12-2014, 16:39, (This post was last modified: 14-12-2014, 16:41 by gorelelibey.)
GEC OLDU MACIN HEYECANINDAN YAZAMADIM BENDE YAZAYIM SU GOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL ÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ
Reply
14-12-2014, 16:43,
ABWO NUN GOLÜ ATARKEN YAPTIGI HARAKETI IZLEYEN LER NASIL BULDULAR BEN HARIKA BULDUM VALLAHI MUHTESEM BIR HARAKETTI
Reply
14-12-2014, 16:45,
maç sonu dolmuş hatlarında kornolar çalıyor geçen seneki gibi şehir havaya girdi ama yerimizidi bilmek gerek ligin en kötü kadrosuyuz flan diyoruz öyleyiz ama realitiye baktığımız zaman öylede playoff havası iyi ama hedef ligde kalmak olmalı erkan hoca 17-18 puan ile ilk yarıyı kapatsak iyidir diyordum o puanı 4 hafta kala yakaladı antep ve urfa deplasmanlarında gelen puan bizi playoff potasına sokar ordu ve manisa öncesi ama yine söylüyorum hedef ligde kalmak olmalı takım iyi giderse hedef belirlemeden gidebildiğimiz yere kadar gitmeliyiz.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
14-12-2014, 16:50,
Play-off falan hikaye.Bu hedef daha sonranın işi.İlk önce ligde kalmayı garantilememiz gerekiyor.Bu grafikle play-off potasına girersek hiç kötü olmaz, öncelik bu değil.Bugün ki maçda gördük.Hücum hattımız çok kötü.Ligin 2. devresi daha da çetin geçecektir.Uygun transferler yapılıp ligi bitirebildiğimiz en iyi yerde tamamlamak hedef olmalı bence.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)