YENİ TEKNİK DİREKTÖR: Erkan SÖZERİ
29-10-2014, 21:52,
RE: YENİ TEKNİK DİREKTÖR: Erkan SÖZERİ
yav biri geçen seneki ordunun kadrosunu ve oyuncuların nerden geldiğini yazabilirmi? anlamıyorum arkadaş, ordunun geçen osmanlı maçındaki kadrosu bizim şuanki kadrodan çok çok üstün bir kadro. çoğunluğu daha önce bizde oynamış oyuncular. ama 1.ligdeyken oynamış ve başarılı da olmuş oyuncularımız. ki bu ordunun güç kaybtmiş hali ise, geçen seneki kadrosu nasıl alt lig ayarında çok merak ettim. hadi diyelim ordu alt lig ayarındaysa, onların üstünde yer alan balıkesir sanki premier ligden transferler yaparakmı çıktı? eğer erkan hoca 2.lig ayarında bir kadroya play off oynatabiliyorsa alsın işte kendisine süper bi fırsat daha. elinde tamda 2.lig ayarında bir kadro var şuan. play off oynatsın ve kendisini yollayan orduya kapak yapsın. ki bu sefer elinde bu ligde ve süper ligde geçmişi olan oyuncularda var. görelim bakalım.
Reply
30-10-2014, 09:01,
Salı akşam TRTSpor canlı yayında Erkan Sözeri ile telefon bağlantısı yaptı ve çok önemli sorular sordu,en önemlisi futbolcu takviyesi ile ilgili olan soruydu cevap ise kısaca şöyleydi;
Mustafa başkan devre arasında istediğim kadar transfer yapabileceğimi söyledi; Şimdi soruyorum 1- Madem bu kadar transfer yapılabilinirdi sezon başı niye yapılmadı? 2- Devre arasında kaliteli futbolcusunu kim bırakır ve nereden bulunur bu futbolcular?
3- Devre arasında üst limit 200.000 TL ye futbolcu bulurmu?- 4- Mehmet Birinci nin suçu neydi?
Reply
30-10-2014, 14:43,
bu sorulara ilaveten dikkatimi çeken şey (ki yine 4.soruya bağlanmış olacak) başkan eğer istediğin kadar transfer yapacağım dediyse bunun anlamı, başkanda bu takımda transfer eksiği olduğunu farketmiş demektir. bunun anlamı başarısız sonuçların sebebi kadro yetersizliği olduğunu kabul ediyor. peki kötü sonuçlar alınmasının sebebi kadrp yetersizliği ise ne diye hocayı yolladın? yok eğer sorun hocada ise tamam işte hocayı değiştirdiğine göre sorun çözülmüş olması lazım. daha ne diye istediği kadar transfer yapıyorsun öyleyse? özetlersek, mehmet hocanın suçu neydi?
Reply
30-10-2014, 18:13,
mayısta bırakıyormuş...baydı artık...bırakıyorum bırakmıyorum tripleri...Bırakırsan bırak...iyice bokunu çıkardınız kulüp başkanlığının...
Derelili çotanak
Reply
30-10-2014, 18:48,
bıraksın zaten şimdiye kadar durduğu kabahat. taa uzun zaman önce bi röportajı vardı, ben olmasam klüp batmıştı gibi açıklamaları vardı. ozaman söyledim bu kafayla klüp yönetilmez diye. bu ne egodur arkadaş? al işte o iğrenç egosu bu sene göz göre göre düşürecek takımı. kaldıki bazıları belki evet klübü kapanmaktan kurtardı diyebilirler. kesinlikle hayır, klübü bişeyden kurtardığı yok. eğer bozbağ olmasa bu klüp kapanacaksa, bozbağın sezonda yaptığı şey sadece kapanmayı ertelemek oldu. zira 2.ligdeki gelirlerle borç falan ödenmesi mümkün değil. ama işte bozbağın kafası buna basmıyor. kafan basmıyorsa bırakacaksın ozaman. ha eğer 3 sene içinde biraz olsun borç ödendiysede bunda bozbağdan çok mehmet hocanın payı vardır. hiç hesapta yokken şampiyon yapıp çok güzel para kazandırdı klübe. eğer bozbağ o şampiyonluğun kıymetini bilse bu ligde devam eder, birkaç seneye çok daha aşağılara çekebilirdik borçları.
Reply
30-10-2014, 20:10,
Devre arasında İstediğimiz kadar transfer yapalım biz yazdık arkadaş sene başında yapın bu transferleri devre arasında takımı ligde tutabilmek için sene başında harcadığının 15 katı para harcarsın diye....Devre arasıda tam istediğimiz gibi futbolcularda buluruz yaaa şimdi biz, zaten uzmanız kelepir transfer yapmadı kadroya giremeyenleri toplarız....

Şu düştüğümüz durumlara bak 10. hafta olmadan devre arasının hesaplarını yapar olduk yazıklar olsun....
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
30-10-2014, 22:25,
bozbağ egosu tavan bir adamdir kabul , kendisinin sayisiz hatalari vardir kabul.Bundan sonra da bir cok hata yapacaktir goz gore gore , akillanmadan kabul ediyorum.Ama napip edip ikna edilmeli en az 3 sene daha kalmalıdır.Kulup akbabalara teslim edilmemelidir.
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
30-10-2014, 22:41,
başkan geçen sene ki gibi kumar oynadı ya tutarsa hesabı, kendisi de herhalde tutmazsa ilk hocayı yollar sonra da yeni hoca ve transfer yaparız gibisinden düşünmüş olabilir, yalnız sene başı salakça transferler yapılmayıp adam akıllı 3-4 transfer daha yapılmış olsa şuan play-off hesabı yapıyor dahi olabilirdik belki de...

bunun dışında başkanı bende pek beğenmiyorum ama ya yine olgun peker ve türevleri takımın başına üşüşürse ya da meşhur reklam başkanlar yarım devre başkanlık yapıp kulubu tekrar borç batağına sürüklerse korkusu yok değil, ama Giresunspor bu başkana mecburmuşcasına bırakıyorum bıraktım ayakları pek de hoş değil yine de bırakacaksa takımı ligde bıraksın daha sonrasında yolu açık olsun.
Reply
31-10-2014, 00:12,
bozbağı severim iyi hoş ama ya bu kadar yanlış transfer boş adam ergün çakıra güvenmen hep hata şuanki görüntü bu takım düşer herkes hemfikir bu konuda devre arası kupada gelecek parayla en azından eren tozluyu mersinden kirala mesela gökhan çakır anton cluklin ayaz mehdiev ergün çakır ve bence sakatlıktan kurtulamayacak gibi olan hakan çevik gönderilmeli bence bozbağ takıma menejerlerden daha fazla zarar veriyo belki adamlar kazıkcı ama ucuz etin yahnisinide görüyoruz...
Reply
31-10-2014, 01:31,
Giresunspor un su an kil kadar prestiji yok Turkiye de. "Ezik fakir takim' etiketi yapisti uzerine. İs bilmezlik boylebir sey. Kardesim sen hangi kafayla yok 200.000 tavan, yok mutevazi bir kulubuz diye kamuoyuna aciklama yapiyorsun. Birak bazi seyler sende kalsin. Marka degeri dedigin sey budur sayin Bozbag. İsadamisin ama bazi puf noktalarini cozememissin. Once imajini koruyacaksin insanlarin gozunde. Reklamasyonun iyi olacak. Bir markete en iyi en ucuz mallari koy. Disariya koylu isi tente koyarsan batarsin. Kimse begenip girmez Ama 1 e 2 fiyat koy. Modern gorunumlu bir dis gorunusu olsun insanlari cekersin. Neyse bunlar bu yonetimin vizyonunu asan seyler. Baskan futbolu ben bilirim ruyasinda. Yoneticiler her mac oncesi abuk aciklamalar yapar. Falan felan
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)