8.Hafta Boluspor - GİRESUNSPOR
02-11-2014, 18:22,
RE: 8.Hafta Boluspor - GİRESUNSPOR
İki farklı öne geçilebilmiş bir maç ne olursa olsun galibiyetle neticelenmeliydi. Takımlar arasında kayda değer bir güç farkı olsa amenna, burada öyle bir şey de yok. Sıra takımına 2-0'dan maç veren takım küme düşer.
Reply
03-11-2014, 10:38,
Penaltı olursa kullanır diye tutuyoruz bu ergunu demekki takımda. Sanırım artık bunun başka bir açıklaması yok .. Trafik polisi gibi mübarek eliyle koluyla hertarafı yönlendiriyor bulancak durağına dikmek lazım aslında trafiğin yoğun olduğu saatlerde.
Biz bitti demeden bitmez !
Reply
03-11-2014, 10:49,
bu takım beni futboldan soğuttu..
Derelili çotanak
Reply
03-11-2014, 14:30,
Bolu td istifa etmeli bizden iki gol yediler lan Big Grin
Reply
03-11-2014, 22:09,
Bu arada ordu giresun elele ikimiz bi alt kümeye gideriz.
Reply
03-11-2014, 23:50, (This post was last modified: 03-11-2014, 23:52 by genoa28.)
maçı izleyemedim, zaten takımda izlenecek pek birşeyde yok.

golleri maç sırasında net üzerinden görüntüledim ilk gol penaltı ikinci gol karambol bu demek oluyor ki yine top oynamamışız, 0-2'den maç vermek ise bu ligde tam felaket, Çanakkale geçilmez oynasan en fazla 1 gol yer yine kazanırsın.

ligde Manisa, Ordu, Buca, Altınordu gibi takımlar varken düşme hattında bulunuyor olmamız tam bir beceriksizlik.

Devre arası en kötü 1 Milyon TL harcanacak ve transfer yapılaca bu para sene başında harcansa daha iyi kadro kurulsa bu sıkıntıları yaşamazdık sanırım.

Devre arası; çöpler ile kesinlikle yollar ayrılmalı, bunun dışında gerekli transferler de yapılmalı, son olarak daha önce de yazdığımız gibi zor ama devre arasında kadar en kötü 2 galibiyet şart.
Reply
04-11-2014, 10:58,
(03-11-2014, 22:09)kral1234 Wrote: Bu arada ordu giresun elele ikimiz bi alt kümeye gideriz.

MAZİYE DÖNÜŞ..bir zamanlar birlikte çıkar birlikte düşerdik...
Derelili çotanak
Reply
04-11-2014, 21:51, (This post was last modified: 04-11-2014, 21:52 by sy200028.)
Bi ara maç 0-2 olunca sorun Hocadamıydı acaba diye düşünmedim değil sağolsun futbolcularımız beni mahçup etmedi sorun hocada değil futbolcularda kadroda...Bu kadro bunu yapabiliyor atsa bile her şekilde dakika üç elli doksan demiyor her türlü yiyor.....
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
04-11-2014, 22:23,
(04-11-2014, 21:51)sy200028 Wrote: Bi ara maç 0-2 olunca  sorun Hocadamıydı acaba diye düşünmedim değil sağolsun futbolcularımız beni mahçup etmedi sorun hocada değil futbolcularda kadroda...Bu kadro bunu yapabiliyor atsa bile her şekilde dakika üç elli doksan demiyor her türlü yiyor.....

yalnız abi şöyle bişey var. önceki maçlarda resmen tırnaklarımızda kazı"Lüften argo kelimeler kullanmayınız" zar zor pozisyona girer, o pozisyonları bile çok zor atabilirdik. oysa bolu maçında eskisi gibi mücadele, oyunun hakimiyetini eline alıp rakip sahada baskılı oyun yoktu. aksine pozisyon yokken taç atışından penaltı kazandık. birkaç dk sonra savunmanın hediyesi bir golle farkı 2 ye çıkardık. daha bir hafta önce 1-0 öndeyken ligin flaş takımlarından alanya karşısında ne pozisyonlar bulduk ama bitürlü 2.gol gelmedi. bolu maçında ise tam aksine şans faktörü tamamen bizim yanımızdaydı. karşımızda hem savunması rezalet hemde ilerde etkisiz bir takım bulduk ilk kez. şu maçta mehmet hocanın oyun sistemiyle çok rahat farka giderdik. (zamandında 4-0 lık samsun deplasmanı gibi). bikere hepimiz hemfikirizdir heralde, mehmet hoca 2-0 dan sonra takımı geriye çekipte hücum yapmaktan aciz takımı gol atmaya davet etmezdi. aksine gol atsın yada atmasın, "en iyi savunma hücumdur" mantığıyla topu hep ilerde tutmaya çalışır ve rakibin açığını yakalardı. buraya kadar yazdığım, kesin olacak şeylerdi. kendi öngörüm ise, abwo yu 2.yarının başında alırdı. oysa forumda bile yazıldı burda abwonun 2.yarı girmesi gerektiği. ama erkan hoca gol yemeyi bekledi bunun için. ayrıca erkan hoca hiçmi merak edip eski maçlarımızı izlememiş? bu takım kalesinde pozisyon vermeden dahi ne yapıp edip gol yemeyi beceriyor. okadar kötü savunma oyuncularına sahibiz. bu savunmanın nesine güvendide, rakibi üstüne çekiyor Allah aşkına? defans yaparak gol yememe ihtimali yok bu takımın. 
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)