'Daha fazla namaza gitmem lazım'
11-01-2014, 15:10, (En son düzenleme: 11-01-2014, 15:11 mvsr.)
#1
'Daha fazla namaza gitmem lazım'
Bence ironik -))

Alıntı: Bursaspor Teknik Direktörü Christoph Daum devre arası çalışmalarının devam ettiği Antalya'da düzenlenen basın toplantısında soruları yanıtladı.

"Transfer olmazsa mevcut kadro hedefe gidebilecek mi?" sorusuna Daum, "Dua etmem ve daha fazla namaza gitmem gerekiyor" cevabını verdi.
.
.
.
.
"DUA ETMEMİZ GEREKİYOR"
"Transfer olmazsa mevcut kadro hedefe gidebilecek mi?" sorusuna ise Christoph Daum şu yanıtı verdi: "Motivasyonum yüksek derecede bu konuda çalışacağım. Futbolcularımla bunu yaşayarak hedeflerimiz adına her şeyi ortaya koymak durumundayız. Bu konuda kendim de göstermek durumundayım. Dua etmemiz gerekiyor. Kırmızı kart olmasın, sakatlık olmasın diye dua edeceğiz. Daha fazla namazlara gitmem gerekiyor."

http://spor.mynet.com/bursaspor/62567-da...lazim.html
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Alıntı
18-01-2014, 21:04,
#2
RE: 'Daha fazla namaza gitmem lazım'
Daum Almanya'nın başına gelmek üzereyken hatırlanacağı gibi kokain olayı ortaya çıkmıştı. O zaman kendi üllkesinden resmen afaroz edilmiş bizim memleketten de bir kulüp üzerine atlamıştı. (Bu da haklı olarak tartışma yaratmıştı.) Daum Türkiye'ye maddi-manevi her türlü borçlu birisi, kendisi de farkında ama bu borcu populizmle ödeme peşinde sanırım Smile
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi