Tarihi Yolsuzluk ve Rüşvet Skandalı
27-03-2014, 18:54,
RE: Tarihi Yolsuzluk ve Rüşvet Skandalı
Zaten Suriye ile savaşıyorlar.Pardon Esad ile.Silahı, bombayı tırlar ile göndermiyorlar mı ? Destek vermiyorlar mı özgürlükçü teröristlere.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Alıntı
29-03-2014, 17:15,
RE: Tarihi Yolsuzluk ve Rüşvet Skandalı
Konusmasi kolay ama size tavsiyem gormediginiz hic bir konuda kesin konusmayiniz.biz turk milleti olarak makamlara cok merakliyiz. İcimizde biri hemen makama otursa mutevazi olmak yere kendini cok yuksekte gormekte..

Siz bir makama geldiginizde turkiyede istediginiz gibi hareket edebileceginizi dusunmuyorum. Biz bilimde ileri gitmedigimiz muddetce hasta adam olacagiz...

sizce bu yolsuzluklarin bu zamanda cikmasi cok mu dogal...bunu anlamak icin dedektif olmaya gerek yok....kim iktidara gelirse etrafinda illaki beslenenler oluyor bu da toplumun kendisinden geliyor...

Cemaatte ve akp yi Allah birbiribe dusurdu diye dusunuom.

Mutlak dogru diye birsey yok bence....

Cok paranoyak oldum ya...

İstihbarat isine gelince. Senin kullandigin tum cihazlar yabanci menseli bocek aramadan tutta casus yazilimlar hepsi yabanci zaten dinleniyoruz k her zaman....

Oyle olmasa 74 te kibrista neden kendi savas gemilerimizi vuralim...

Ya da ege de 96 da amerikan gemisi bizim muaveneti vurdu....

Dedim ya biktim bu tartismalardan kardesim bu ulkede artik teknoloji olsun.. Odtu adamlarin isi gucu ideoloji ne olursan ol birseyler uretelim artik...
\-.-\ Kıbrıslı Çotanak.
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi