Giresun'dan Haberler
29-09-2019, 00:04,
RE: Giresun'dan Haberler
Sayıştay tarafından yayınlanan değerlendirme raporlarında 2006 yılında kurulan Giresun Üniversitesi'nin toplam 122 bölümünde öğrenci olmadığı belirlendi.Bu bölümlerin bazılarında hiçbir eğitim öğretim faaliyeti olmamasına rağmen 3 profesör, 6 öğretim görevlisi, 6 fakülte ve MYO sekreteri, 1 doçent ve 1 bilgisayar işletmeninden oluşan toplam 17 personele maaş ödendiği detayı yer aldı.
BAŞKENTTEN  !!!
Alıntı
29-09-2019, 12:52,
Liyakat yerine benim adamım olsun diyerek işin altından kalkamayacak insanlara görev verirsen sonuçları bu olur.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Alıntı
12-05-2020, 19:46,
haram zıkkım olsun başka diyecek br şey yok şu günlerde ay sonu nasıl gelir diye düşünüyoruz, ama bazıları çalışmadan maas alıyor.
Alıntı
13-05-2020, 00:54,
Bazi bölümler açılır öğretim elemanı kadrosu olur ama öğrenci alacak durumda olmaz. Genelde kuruluş aşamasında olur bunlar. Ama bu bölümler kaç yıldır açık durumda? Bunlara üniversite tercih rehberinde yer verildi mi? Öğrenci tercih etmediği için mi egitim öğretim faaliyeti yok? Bu soruların da cevabının verilmesi lazım. Tabiki liyakatsizlik ve adam kayirma konusunda yüzde yüz haklısınız. Üniversite şu an tamamen akp il başkanlığından yönetiliyor.
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 11 Ziyaretçi