'Hayalimiz, 2015'te Çotanak Arena'da Giresunspor'un Maçını İzlemek'
26-01-2013, 13:46,
RE: 'Hayalimiz, 2015'te Çotanak Arena'da Giresunspor'un Maçını İzlemek'
takım süper lige çıksaydı yada bank asyada kalsaydı belki stad gerçekten yapılacaktı fakat şu andaki durumumuzdan dolayı kimse stad felan yapmazz yapsa bile iyi bir reklam ve sponsor getirisi olmazz
Reply
30-01-2013, 12:19,
afyonkarahisar amatörde adamlara stad yapıyorlar ligle ne alakası var??
Derelili çotanak
Reply
02-02-2013, 14:33,
inşallah bizi utandırır.bu konuda tüm partilililer aynı şekilde hareket etmeli... lobi yapılabilir...

inşallah olur...
\-.-\ Kıbrıslı Çotanak.
Reply
03-02-2013, 16:57, (This post was last modified: 03-02-2013, 16:59 by heyulaanil28.)
Ligle flan bu işin alakası yok 3 ligdeki malatya 30 bin kişilik stad yapıyorlar erzurum nerde 30 bin kişilik stad yaptılar ligle stadın dolup dolmaması ile alakası yok bu işin Giresun stad flan yapılmaz gör bak Ağrı'ya 30 bin kişilik stad yaparlar Giresun'a yapmazlar yapamazlar bilmem anlatabildim mi !
Reply
03-02-2013, 17:46,
giresuna stad yapılııırrrr. çok da iyi yapılır da yeni stad yapmaya adam gibi arazi yok. şöyle stad yapılacak bir yeri gözlerine kestirseler hemen başlanır işlemler. bizim stadın arazisi çok kıymetli, o yüzden yaparlar o stadı.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
03-02-2013, 22:13,
(03-02-2013, 17:46)chotanax Wrote: giresuna stad yapılııırrrr. çok da iyi yapılır da yeni stad yapmaya adam gibi arazi yok. şöyle stad yapılacak bir yeri gözlerine kestirseler hemen başlanır işlemler. bizim stadın arazisi çok kıymetli, o yüzden yaparlar o stadı.

Dostum bu teze şiddetle karşı çıkıyorum.Yıllardır yer yok yer yok diye hiçbir çivi çakılmadı Giresun'a.Yapılmak istendikten sonra alan çok.Yok illa merkezi yer olsun deniyorsa, ucuz olsun deniyorsa alan yok tabi...
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
03-02-2013, 23:32,
merkezi yere yapmazlar, yapılacak yer seka kağıt fabrikası civarı olabilir. başka stad yapılacak arazi yok giresunda. ama orda bana kalırsa arsa sahipleri! ile sıkıntı var. yoksa çoktan stad inşaatı başlamıştı. ama ben ucuz bir arazi üzerine yapılacak olan stadı da hizmet veya başarı olarak görmem. tamamen toki & cukka amaçlı bir iş olur diye düşünüyorum.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
04-02-2013, 00:31, (This post was last modified: 04-02-2013, 17:26 by mvsr.)
Çok iyi düşünelecek, tasarlanacak şehir planı ile dağlara doğru gidilebilir.Düz alanlar oralar da mevcut.Köylerin imara açılması durumu söz konusu oluyor bu şartta.Yeni yollar, alt yapı kısaca yeni şehir kurma gibi bir çalışma oluyor.Aslında yapılması da gerekiyor.Çünkü şehir sıkıştı.Yavaş da olsa büyüyor nüfus.
Aksu düz alana sahip.Sekanın orası uygun yer olarak göze çarpıyor.Demek ki yer var yapılmak istenmiyor.

Yazıp çiziyoruz da bunlar bizim hayallerimiz.Bu işlerin cahili olarak yorum yapıyoruz.Belki çok daha kolay yöntemleri var.Canı gönülden arzu ediyor ve istiyorum ki Giresun'a hizmet gelsin...
Reply
04-02-2013, 13:56,
ya arkadaşlar yaptıktan sonra adam gedikkayayı dümdüz eder üstüne stadı diker yapmak istemiyolar bu kadar basit nasıl yapılır çıkarız süper lige stad modern olmadığı için yaparlarsa yaparlar belki....
Reply
10-02-2013, 14:45,
Stad kapasitesi yeterli.İhtiyaca cevap veriyor.Varsa lüzumu yaparız diyen düzembazlara spor salonunun halini bir taraflarına sokmak istiyorum.
Salon kapasitesi yetersiz.İhtiyaca cevap vermiyor.Lüzumu var ve yapılmalı.

Giresun'a hem stad hem salon ikisi de şart.Korkum, seçim yaklaşıyor.Vaat konusu olacak.İş bilmez seçmen kanacak yine.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 3 Guest(s)