'Hayalimiz, 2015'te Çotanak Arena'da Giresunspor'un Maçını İzlemek'
08-08-2012, 21:34,
#10
RE: 'Hayalimiz, 2015'te Çotanak Arena'da Giresunspor'un Maçını İzlemek'
(08-08-2012, 18:34)Yaglidereli demiş ki: Allahınızı severseniz canikli bugüne kadar ne yaptı da bunu yapacak? 12 yıldır yalan söyleye söyleye havaalanına yeni başladılar , o da Ordunun baskısıyla , Eğribel geçidi malum , stad yalanı da yıllardır var , hatta fazla gitmeyin bu stadın ışıklandırması kaç yılda yapıldı biri sayıversin. 3. ligteki takıma stad falan yaptıramaz canikli . Nerden baksan 15-20 milyon liraya patlar . madem bu kadar etkili klubün borcunu kapasın.

özet : hahhahahahahahah
Yapılacak stadyum eskisinin yerine yapılmayacak. Stadı büyük ihtimalle TOKİ yapacak. Bugün Atatürk Stadyumu Giresun'un tam ortasında ve neredeyse en değerli arazinin üstünde. Araziye kapalı spor salonuda dahil. Bu araziyi devlet alacak ve Giresunspor'a Aksu arazisinde yeni bir stad yapacak.

Devlet bu yöntemi yeni stadyum projelerinde uyguluyor. Ali Sami Yen arazisini alarak 120 milyon TL'ye Galatasaray'a stad yaptı. Şuanda bitme aşamasına gelen Timsah Arena stadıda yine bu yöntemle yapılan stadlardan. Şehrin tam ortasında kalan stadların arazisini alarak şehirlere yeni stadlar yapıyor.

Devlet bu işi hayrına sevabına yapmıyor ve bu işten kesinlikle zarar etmiyor.
Alıntı


Bu Konudaki Mesajlar
RE: 'Hayalimiz, 2015'te Çotanak Arena'da Giresunspor'un Maçını İzlemek' - tarafından OnlyTurk - 08-08-2012, 21:34

Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi