'Hayalimiz, 2015'te Çotanak Arena'da Giresunspor'un Maçını İzlemek'
19-05-2016, 01:14,
RE: 'Hayalimiz, 2015'te Çotanak Arena'da Giresunspor'un Maçını İzlemek'
Çok sövesim var çok. Amaç stad yapmak falan değil. Amaç mevcut stad arazisini birilerine peşkeş çekmek. Sekadaki ihaleyi alacak yandaş firmaya da para kazandırmak. Kim gidecek sekaya maç izlemeye? Biz daha mevcut stadı yarı yarıya dolduramıyoruz bi de adam sekaya maça gidecek. Bu işte samimiysen mevcut stadı adam gibi yap yeter gider koşu pistini kaldır deniz tarafina yap tribünü olur biter. 

Bir de mevcut yüzme havuzunun nesi var da yeniden yapılıyor? Hangi aile çocuğunu okuldan sonra sekaya havuza yollar?  Stadyum niye yapılıyorsa havuz da aynı şekilde işte. 

Üç sene önce bu sehre spor salonu yapılacaktı hani? Nerede kaldı verilen sözler? Önümüzdeki sene orduya gidiyoruz muhtemelen tabi takım ligden cekilmezse. 

Bunların varya herseyi para. Bunlar hiçbir yaralı parmağa işemezler. Fabrikanın, fiskobirlikin anasını bellediler. Varsa yoksa Toki. Ne kadar ne idüğü belirsiz tip varsa doldurdular Giresuna tokide çalışıyor. Bunların bi tane çakılı çivisi yok Giresuna. Utanmadan bi de okullara isimlerini veriyorlar. Allah tez zamanda başımızdan yok etsin bunları. Kusura bakmayın çok doluyum arkadaşlar.
Reply
19-05-2016, 19:37,
Bu iş zaten rant işi malesef kapasite meselesine gelicek olursak bu takım 3 ligde 25 bine oynamış bu yıl stad boşsa passolig yüzünden bizim millet gişeden bilet alıp maç izliyen millet bu passolig saçmalığı devam ettiği sürecede bos olacak artı eskiden beri söylediğim gibi mevcut stadın parça parça yikilarak inşaa edilmesinden ve büyütülmesinden yanayim
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
31-05-2016, 00:22,
İhale tarihi ertelenmiş yine. Big Grin
Reply
31-05-2016, 00:35,
Da..ak geçiyorlar o ayrı mevzu da sevindim yani.İnşallah hiçbir zaman stad oraya yapılmaz.Mevcut yerinde kalır.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
31-05-2016, 18:44,
(31-05-2016, 00:35)mvsr Wrote: Da..ak geçiyorlar o ayrı mevzu da sevindim yani.İnşallah hiçbir zaman stad oraya yapılmaz.Mevcut yerinde kalır.

Aynen bence de
Reply
11-07-2016, 17:15,
İhaleden haber var mı Smile
Reply
11-07-2016, 17:37,
sır gibi ihale Big Grin
Reply
12-07-2016, 00:03,
İlk sayfada 2015 yilinda 35 bin kisilik uefa standartlarina uygun diye başlamış 20 bine düşmüş kapasite  Big Grin görünen o stad yapılacak ilçe takımlarına bile stad yapıldı haliyle bizede yapılacak bu başarı değil önceki yorumlarımda da söyledim kapasite az en az 30 bin olmalı diyeceksiniz mevcut stad doluyormu iyi modern yapı yaparsan herkesi cekersin misal ben üni'yi konyada okudum konyada hipodrum stada kimse gitmezdi 1 tl yaparlardi belediye anons yapardı kimse maca gitmezdi simdi ki stad da full çekiyorlar bana sorsanız konyaya 40 bin kisi gereksiz derdim ama iyi stad modern stad aileride cekiyorsun antepte 500 kisi maca gelmez 35 bin kişilik stad yapılıyor gebzeye bile 30 bin yapıldı kapasite az plakaya uygun olsun 28 bin olsun ileriyide düşünmek gerek stad yapılacak heryere yapıldı artık stad yapmak başarı değil önemli olan yapmış olmak için yapmamak gerek kalıcı yapıt yapmalı kapasitede buna uygun olmalı bir kere yapılacak adam gibi eser yapsınlar bu şehire
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
12-07-2016, 13:33,
Quote:Çotanak Arena Stadı’nın ihalesi TOKİ’nin Küçükçemece’deki hizmet binasında yapıldı.

İhaleye 11 firma katılırken, sonucun kısa bir süre içerisinde açıklnaması bekleniyor. Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli kendisine ait sosyal medyadaki hesabından yaptığı duyuruda “Çotanak Arena’nın ihalesi yapıldı, hayırlı uğurlu olsun” notunu düştü.
Reply
30-10-2016, 22:35, (This post was last modified: 30-10-2016, 22:36 by mvsr.)
Quote:Eski Seka Kağıt Fabrikasının olduğu araziye yapılacak olan Çotanak Arena Stadı’nın temelinin önümüzdeki ayın ilk haftasında atılacağı öğrenildi.

Kasım ayının ilk günlerinde Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli’nin de katılımıyla birlikte düzenlenecek törenle Çotanak Arena Stadı’nın yapımı için start verileceği kaydedildi.

spor28.com
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)