Trendyol 1.Lig | 17.Hafta | Ümraniyespor 2-1 Giresunsporumuz
28-12-2023, 01:37,
RE: Trendyol 1.Lig | 17.Hafta | Ümraniyespor 2-1 Giresunsporumuz
Dün yazdığım gibi nahid başkan parayı tamamlamak üzere % 30 Bağış % 50 si kredi % 20 si Belediye, vali vs. destekleri ile açacak hoca, topçu planması yazmak istiyorum artık Smile işin şakası bi yana harbiden açılmaya yakınmış haberler geliyor ...
Başkentten !
Reply
28-12-2023, 18:21,
Açılsa ne olacak. Bu sene düştük zaten. Seneye de bu zayıf ekonomiyle aynı duruma düşeceğiz. Ortada bir yönetim yok ki.
Reply
02-01-2024, 12:29,
Serhat Güller kim yav?
GİRESUNLUYUZ ÖLSEKTE EĞİLMEZ BAŞIMIZ, VASİYETİMİZ OLSUN YEŞİL BEYAZ MEZAR TAŞIMIZ
Reply
02-01-2024, 12:55, (This post was last modified: 02-01-2024, 12:55 by ArmanınPeşinde.)
Asgari ücretli bir arkadaş heralde. 19'dan bu yana bir etkinliği yok kendisinin. Cengiz Demir gelseydi, farkı ne? En azından ekstra maaş olmazdı kulübe.
Reply
02-01-2024, 13:33,
Mehmet Birinci geldiğinde de dedim ne gerek var şimdi de ne gerek var getir Cengiz Demiri masrafa gerek yok bu takım öyle bir takım ortada futbol takımıda yok çünkü bu takımın sorunu hoca değil çünkü 45 milyona transfer yasağını kaldırmanın hesabını yapan yönetime sallayan yerel medya 50 milyon TL prim transfer adı altında zimmetine geçirenlerden hesap sormaya kalkarsa o zaman düzlüğe çıkarız yoksa Ahmet gelmiş Mehmet hoca gelmiş hikaye.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
02-01-2024, 18:42,
Bişiler dönüyorda yönetim bazında kestiremedim hala... Ya fazladan cukka yapma derdindeler geliri olmayan kulupten neyi cukkalayacaksın gelen para direkt borca kesiliyor. Ya da kasaya para koydular parayı çıkarıp bırakacaklar. Düşmüş kulube günlerce hoca arıyoruz pep guardiola gelse bu kadroya diğer hocalardan en fazla bir puan fazla aldırır ben gelsem bir puan eksik aldırırım. Bizim işimiz mucizeye kalmış sükse peşinde koşup alantrikli hoca aldık. Cengiz Demirin neyi eksikti yada alt yapı hocalarından birinin neyse göreceğiz bakalım neler olacak.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)