Trendyol 1.Lig | 15.Hafta | Sakaryaspor 3-1 Giresunsporumuz
11-12-2023, 11:02,
RE: Trendyol 1.Lig | 15.Hafta | Sakaryaspor 3-1 Giresunsporumuz
Takım muhtemelen düşecek tahta açılacak amaç bence borcu kapatmak özellikle Euro cinsinden borçları tahta açıksa dahi kiralik hariç zor traansfer yapılır en azından borç bitsin Giresunspor yaşasın mantığı var diye düşünüyorum düşünmek istiyorum
Derelili çotanak
Reply
11-12-2023, 12:32,
(11-12-2023, 10:21)ArmanınPeşinde Wrote: Kuwas gitmiş. Paraşütsüz devam...

Ben artık o olaya öyle bakmıyorum u-16 dan başlamak üzere ne kadar genç varsa bi elek yapsınlar ele avuca gelen 10 yiğit bulsunlar çıkarsınlar sahaya 3 yerken en fazla 5 yeriz ...

Darısı asla kendisini takıma ait hissetmeyen kadir efendi, trabzonlu abisi gidince ... oynayan farukcan, oynamak istemeyen çekdar, merthan ve de saviceviç yallah ... 

Sonrası mı o tesislere ağzında sakız kulağında airpods yavş yavş gelenlere kendinize gelin lan denerek yola devam edilmeli seneye 2 .lig maratonunda bu kardeşleri hazılayıp sonraki seneye uzun yıllar 3. ligde takılmaya programlamaya aralarından çıkabilecek olası futbolcu kardeşlerimiz olursa satarak borçları eritmeye devam etmeliyiz, yalandan tahta açıp götümüze 30 milyon daha sokmaya gerek yok ....
Başkentten !
Reply
11-12-2023, 17:44,
250 milyon oyuncu borcunun 120 si tahtaya dusense 130 dusmemis borç var demek ki yonetim tahtayi açabilirse en doğru işu yapar çünkü açamadan dusersek dahada açamayiz 6 puanla açsak bile ekstra transferler yapmadan isimiz zor ama açarsak eğer kalamazsak bile uzun vadeli 6 7 yerli +gençlerle alt ligde kalırız planlama önemli hurda kalmaya mı çalışıcaz yoksa seneyeyi mi planlıcaz ha şu gerçekte var seneye yine tahta kapanacaksa bence risk alinip iyi bir kadro kurulmali ama ordaki problemde belli odemeyince parasini oynamiyorlar iste Kuwas tahta açılsa kuralacak takimda is yapardi ama toplu odeme yapamamislarsa gitmesi cok problem değil tahminen bu ligden teklif var parasini o yuzden almaya calisti ama ben tahtayi acamazsam Savicevic Çekdarıda kesin yollarim zaten dusucem en azindan ikisi yerine 2 topcu hazirlarim alttan hatta Kadiride satar borç kapatirim alttan stoper hazırlarım zaten kalmak istemiyor zorlamaya gerek yok teklif olan herkesi satmak tahta açılmıyorsa en doğrusu borç odenerek euro artisindan zarar etmemek lazim
Reply
12-12-2023, 16:49,
şimdi biz de bir grup var herşeye muhalefet.
adam borç takmış gitmiş. geri geliyor sohbet odalarında konuşturuyorlar bir de göklere çıkartacaklar..
önümüze bakamadığımız için bu durumdayız.
üstteki arkdaşın dediğine tamamiyle katılıyorum.
tahta açmak önemli. açamazsak zaten açamayız daha.
ama bence potansiyelli gençlere yönelmek lazım . devre arası getirebilir miyiz bilmiyorum . kiralama falan iş çözer . kayyum senesi berkay'lar falan baya iş yapmıştı .
açamıyorsakta full alt yapı yerli takılacağız artık napalım nerede durursa bu taş . gittiği yere kadar yuvarlanacağız.
ulan gelen ceza fifa'dandı.
normal tahta olsa çözülürdü .sonrasında çığ büyüdü.
Reply
13-12-2023, 22:59,
(12-12-2023, 16:49)semiko Wrote: şimdi biz de bir grup var herşeye muhalefet.
adam borç takmış gitmiş. geri geliyor sohbet odalarında konuşturuyorlar bir de göklere çıkartacaklar..
önümüze bakamadığımız için bu durumdayız.
üstteki arkdaşın dediğine tamamiyle katılıyorum.
tahta açmak önemli. açamazsak zaten açamayız daha.
ama bence potansiyelli gençlere yönelmek lazım . devre arası getirebilir miyiz bilmiyorum . kiralama falan iş çözer . kayyum senesi berkay'lar falan baya iş yapmıştı .
açamıyorsakta full alt yapı yerli takılacağız artık napalım nerede durursa bu taş . gittiği yere kadar yuvarlanacağız.
ulan gelen ceza fifa'dandı.
normal tahta olsa çözülürdü .sonrasında çığ büyüdü.

Açabilirsek şunu yapabiliriz 7 8 net topçu 5 6 da ust ligden oynayamayan gençlerle 1.5 yıl kiralık sonucta biz tahtayı şimdi açsak sene sonu yine kapancak gibi duruyor gençleri durumu anlatıp toplarsak bu donem oynayamasalar bile seneye oynayacaklar ayrıca Kadiri gerçekten Avrupaya yollarsak bence gençler kendisi gelmek isteyecek buraya 5 6 belki daha fazla genci alıp seneyeyide şimdiden planlayabiliriz bu takimin 2 3 senesi sıkıntı bu belli bu devre tahtayı açıp kurtarirsak ve uzun vadeli topçularla hamle yaparsak borç eritebiliriz çünkü bizde oynayan gençlerden ilk 11 de oynayanlardan en fazla yedek olur zaten sonradan girenlerden çok zor Ertuğrul Anıl Furkan Erkan Şahin şu takımda oynayabilr gerisi çok zor bu liglerde.

Muhalif gruba gelincede  kulubu bu duruma dusurenleri ses odasina aliyorlar hala tepkiyide simdiki yonetime veriyorlar komikler bence para odeyip topçu tutmadin diyorlar bencede hata ama parasini odesen topçular kalacak miydi adamlar Şubata kadar para almamış niye kalsın düşmeye oynayacaksın birde yine para alacağin garanti değil neden kalsın Onurcan kaldı mi odedin parasını diğerleride kalmazdı Süper ligde kaldılar yada bu ligde hedef takıma gittiler senin hedefin ne bu sene 4 5 ay para almasa iş yerinde kim çalışır eskisini Esat Mala Jean Pyerreden eleştirmeyen adamlar twitterda topçu tutamadı diye yonetime sallıyor bencede hatalı yönetim ama kayyuma kalsa ne değisecek umrunda bile olmaz kayyumun 120 130 milyonu odeyipte tahtayi mi acacak sanki
Reply
14-12-2023, 12:08, (This post was last modified: 14-12-2023, 14:28 by 123456.)
Ya transfer tahtası kapanmasa bu takım en başta geçen sene kümede kalırdı. Ki öyle olunca bambaşka bir senaryo olurdu. O dönem atıyorum tahtayı açmak için 50 milyon yeterdi. Şimdi gecen devre arası, bu yaz ve bu devre arasında birikmiş bir borç ödemek zorunda kaldı. Bu da tahtanın açılmasını önler.

İkincisi Karaahmet aldığı borçla bıraktı deniyor Euro cinsinden. Evet, buna itiraz eden yok. Artış var Euro cinsinden tabiki ama afaki değil.Doğru. Gel gelelim düşük kadro kalitesi kurduk süper ligte. Gelirlerimiz birinci lige göre arttı. Hayrullah Bilazer ile süper ligde oynayan takımın borcunun azalması gerekirdi, artması değil.

Biz Zeki Yavru, Traore, Umut Nayır, Falvio gibi oyuncuları elimizde tutamadik geçen sene kümede kalmamıza rağmen, bu dönem kimi elde tutacaktin ki

Ek olarak eğer Kadir'i Hoffenheim'e satabilirsek pay koydurmamiz lazım. Mental olarak Almanya'da guclenirse paraya döner.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)