Spor Toto Süper Lig 23.Hafta | Konyaspor - Giresunspor
06-03-2023, 19:30, (This post was last modified: 06-03-2023, 19:30 by sokakbaşımeyhane.)
RE: Spor Toto Süper Lig 23.Hafta | Konyaspor - Giresunspor
Alpere kulübede kart gördü diye kizmistim ama bilinçli görmüş zaten sakatlanmış sarı kart cezasıni bitirdi
Faruk can fena oynamadı onun içinde bir fırsat
Derelili çotanak
Reply
06-03-2023, 19:41,
Takımda ana problem top taşıyacak tek adam Serginho rakip onu kitleyebilirse takım tıkanıyorSergiyi ne kadar beğensem 2 kişi marje ederse kitlemek kolay Konyadaki Marlos Morenoyu hoca sene başında istemişti tam hocalık topçu hızlı Sainz çok kötü topla oyunu taşıyamayınca 1 puan iyi oluyor. Alperde yırtık varmış kartı görmesi iyi oldu zaten oynamayacaktı Gümrük maçında maçtan sonraki hafta bay geçicez zaten sonrasındada milli ara olmasi lazım en azından onun cezayıda hallettik kalan maçlardan 3 gakibiyet 3 berabrlik çıkarmamız şart sonumuz hayrolsun
Reply
07-03-2023, 23:40,
şikinyo oynuyo yine. Bu adamı bize kim getirdi acaba çok merak ediyorum Big Grin
Reply
08-03-2023, 09:05,
benfica adama kadroda yer açamıyordu düzenli olarak oynaması gerekiyordu. braga da olmayınca boşa çıktı son dk transferi olarak düzenli oynama vaadiyle bize geldiğini düşünüyorum Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)