STSL 5.Hafta | Giresunspor - Konyaspor
04-09-2022, 01:26,
RE: STSL 5.Hafta | Giresunspor - Konyaspor
6 puan alınca salağa yatanlara hitaben; vezir değil ama kral çıplak sayın Karaahmet. Vezir Keleş sonuna kadar giyinmiş kuşanmış ama öyle bir kral var ki çıplak ama sanıyor ki gran tuvalet...
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
04-09-2022, 01:41,
(04-09-2022, 01:23)bulancak28 Wrote: Maç sonrası karışmış ortalık, yaralılar falan var deniyor. Ne olup bittiğini bilen biri anlatabilir mi?

Kim ile konyalılar ile mi ?
Başkentten !
Reply
04-09-2022, 01:51,
(04-09-2022, 01:41)turkuaz_0628 Wrote:
(04-09-2022, 01:23)bulancak28 Wrote: Maç sonrası karışmış ortalık, yaralılar falan var deniyor. Ne olup bittiğini bilen biri anlatabilir mi?

Kim ile konyalılar ile mi ?

3-4 dk erken çıktım maçtan. Devreye girmeden onurcanin sakatligina kadar en ufak bir sıkıntı yoktu ama Onurcan sakatlanınca o çocuğu konyalilar ayağa kalkın adam gibi oynayın diye bağırdı ve münferit olarak bayağı bir gerildi bizimkiler. Sonra deplasman tribünü civarına yoğunlaştı vatandaş. 90+2de çıktım, yaralı falan benden sonra oldu demek ki...
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
04-09-2022, 01:58,
Maç yorumu yapmaya tenezzül etmiyorum bizi salak yerine koyan adamlara ne yazalım her hafta ...
bu takıma murat cem, doğan can davas, bajic, hayrullah, onurcan sonradan oyuna giren kurtarıcılardan saviçeviç mert hakan bile fazla ...
CEBİNDE PARAN YOKSA İSTİFA ET ! Ordudan 5 milyona gelen çocuk ne zaman oynayacak ? ya da kimi ne zaman kesecekte oynayacak bizde parlatıp sonra kime satacağız, iyice boku çıktı Hakan hoca da dümenden son dk sağa sola salça oldu işine bak abi oyna topunu şu konyayı daha nerde bulacaksın şöyle resmen biz yendirdik kendimizi ...
YÖNETİM İSTİFA, İSTİFA DA ERDEMDİR !
Başkentten !
Reply
04-09-2022, 02:05,
He bu arada tv den konyalıların sesleri çok net geldi Tribün işi Giresunda tek olmalı maratonda, yoksa sağllam gelen gruplar esir alır...
Başkentten !
Reply
04-09-2022, 02:12,
(04-09-2022, 02:05)turkuaz_0628 Wrote: He bu arada tv den konyalıların sesleri çok net geldi Tribün işi Giresunda tek olmalı maratonda,  yoksa sağllam gelen gruplar esir alır...

Deplasman tribünü sahaya çok yakın, çok büyük kıyak rakibe, iddia ediyorum ülkedeki rakibe en çok avantaj sağlayacak tribun bizim stadda. Üst tarafta daha pasif bir yer lazım.
Reply
04-09-2022, 09:14,
Süper lig takımında alt liglerde bile forma giyememiş Murat Cem Samsun'un kapıyı gösterdiği Savicevic orta saha emanet ediliyorsa o takımdan birşey bekleme Murat Cem falan oynayıp düşeceksek Erolcanlarla düşelim daha iyi transfer şart.
HAYATIN KIYISINDA MARATON ORTASINDA !!!
Reply
04-09-2022, 10:37, (This post was last modified: 04-09-2022, 10:38 by sokakbaşımeyhane.)
Yazayım mi yazmayayım mi karar veremedim
Kulüpten bir personelle görüştüm unvanini vermiyorum yoksa işinden olur kulüp çok kötü durumda diyor hiç bir futbilcu transfer edemeyecek durumda para yok geçen seneki durumlar yüzünden kimse Giresun'a gelmeye sıcak bakmıyor diyor,,,,
Daha çok şey anlattı da yazamayacqgim şeyler...
Kısa ve net karaahmet işin daha fazla kokusu çıkmadan bırakmalı. Paran yoksa lütfen bir zahmet git,,,Benim anlamadığım Keles in neden bu kadar ısrar etmesi kar bakmayın bu kadroyla ben çalışmam derim
Giresunspor düşmeden birileri sahip çıkmalı yoksa durum çok ama çok kotu
Derelili çotanak
Reply
04-09-2022, 12:26,
Takımda 2 stoper, 2 kanat var. Gerisi en fazla 1. Ligde oynar.
Reply
04-09-2022, 12:46,
Hakan Keleş'in maç sonu verdiği beyanatta, "Kalan süre içerisinde 3 futbolcu transfer edileceği" söylendi. Bu sayı Kasımpaşa ve Kayserispor maçlarından sonra verilen beyanatlarda yanılmıyorsam orta saha, kenar ve santrafor da olacak şekilde 7 idi.
Öncelikle sormak istiyorum; bu nasıl bir planlamadır ki, işler kötüye gitmesine rağmen ihtiyaçlarımız artacağı yerde her hafta azalıyor? Futboldan biraz anlayan birisi; bu takımın başarılılı olabilmesi için minimum düzeyde;
- Okan Kocuk gibi 1 kaleci,
- Zeki'den daha kaliteli 1 sağbek,
- Aziz Behich düzeyinde 1 solbek,
- Diabate düzeyinde 2 açık,
- Campunzo veya Traore gibi 1 ön libero,
- Flavio düzeyinde 1 merkez orta saha,
- Chiquinho düzeyinde 1 oyun kurucu,
- Mustafa Muhammed düzeyinde genç, güçlü ve becerikli 1 santrafora ihtiyacının olduğunu görür.
Bu da 9 transfer demek. Ama siz ne yaptınız? Her fırsatta olmadığından bahsettiğiniz Giresunspor'un kıt kaynaklarını kalitesiz ve başarısız olacağı baştan belli olan bir kadroya harcadınız. Hadi şimdi geçmiş olsun!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)