STSL 38.Hafta | Hatayspor - Giresunspor | 22 Mayıs 2022 Pazar | 19:00
22-05-2022, 22:49,
RE: STSL 38.Hafta | Hatayspor - Giresunspor | 22 Mayıs 2022 Pazar | 19:00
Şu sosyal medya admini her kimse bir an önce sktirip atsınlar. Milleti kendi şehrinin takımına düşman ediyorlar. Hakikaten yorumları kapalı görünce istemsiz bir şekilde sinirleniyorum.
Reply
22-05-2022, 23:12,
Ben sol beki beğendim aga barış tı galiba ismi.
Reply
23-05-2022, 04:51,
Bu maçın zaten bir önemi yoktu bana kalsa başakşehir maçındada gençlerden bir ikisi oynasaydı Altay maçımdada Emre Taşdemir Diabate gibi sene boyu takımı umursamayan adamları izleyeceğime bu çocukları izleyeyim daha iyi gençlerin eksiği çok zaten kendi liglerindede iyi değiller pek ama ona ragmen ilk yarı iyi mücadele ettiler Onurcanin çıkip Goktanin girmesi onunda ilk pozisyonda golu yemesi maçi kotu etkiledi o ana kadar iyi mucadele ediyorlardı sol bekte oynayan Barış iyidi onun dışında Fatih zaten iki senedir a takımda Anıl yiğit fena değildi keşke 2 maçta Emre Taşdemir şans bulacağına Barış bulsaymış ışık vardı onda onun dışında çok göze çarpan topçumuz yoktu zaten altyapıdan topçu çıkartan bir kulup değiliz bu çocuklarında çoğu için güzel bir anı olur ilerde gençlerden hocanın begendikleri seneye kiralanmalı bir tempo kazanmalı bu iş düzenli oynamadan olmaz beğendiğimiz Erol bile kaç sene alt ligde oynayip geri döndü şu gençlerin arasından bir yedek stoper bir yedek bek bir yedek kaleci birde yedek orta saha çıkartsan bile kardır kadroda kulibene 4 tane alt yapıdan topçu monte etmen demek maddi olarak seni 4 maaştan kurtarir Hakan Hoca ile bu çocuklar için seneye güzel bir planlama yapılabilirse duzenli oynayabilirlerse belki aralarından kulubeye katkı saglayacak topçular bulabiliriz
Reply
23-05-2022, 08:29,
ben şöyle bir tık ileri gideyim. sol bek rotasyonu aziz behiç barış bile olabilir.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)