2022-2023 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
Dün, 00:26,
RE: 2022-2023 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
Flavio ve Diabateyi istanbulsporda istiyor ! malum orası da ts yan şube bize düşmez bu saatten sonra ...
BAŞKENTTEN  !!!
Alıntı
Dün, 01:00,
RE: 2022-2023 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
Yönetim bir şekilde nokta atışı transferler yapabilirse, yatırım yapıldığı hedeflenen oyunculardan birkaç tanesi tutsa ve satış yapabilirsek ve/veya ilk 11 seviyesine çıkarabilirsek büyük bir iş yapmış oluruz.
https://www.trthaber.com/m/haber/spor/gi...92187.html
Bir de TransferMarkth verilerine baktığımda ciddi oyuncu şişmeleri olan takımlar var, yönetim kesinlikle buradan bir şeyler bekliyor. Aksi durum düşünemiyorum.
https://www.transfermarkt.com.tr/super-l...bewerb/TR1
Alıntı
Dün, 04:04,
Tekrar aday olarak büyük hata yaptı bizim oğlan, paran yoksa ne diye tekrar aday olursun ne diye inatlaşırsın, zaten bir şampiyonluk yaşamışsın, lige çıkıp ligde de kalmışsın daha neyin inadı tadında bırak yol al işte.

Suanki mevcut kadro alt ligde play-off bile yapamaz, çok ciddi 10-12 oyuncu almak lazım bu takıma yoksa geçen yılı bile mumla ararız.
Alıntı
Dün, 13:29,
yeni transferler arasında yine en işe yarar Varol Taşar gibi
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Alıntı
Dün, 17:08,
Yeşil Giresunbelediyespor örneğindeki gibi potansiyel vaat edebilecek yabancı genç oyuncular alınacak olsa bu sezon kimler alınılabilir diye transfermarkt'tan bir göz gezdirdim. 300 bin euro altı geçen seneki Esat Mala ile eşdeğer görünüyor tabii maaş durumlarını bilemem. Inaki Pena örneğindeki gibi büyük takımların altyapılarından çıkan oyuncular bizim takım gibi takımlarda her şekilde iş yapma potansiyeline sahip.

Lucas de Vega - Barcelona altyapılı - 22 - Merkez orta saha - 400.000€
Younn Zahary - Ligue 1 takımlarından SM Caen altyapılı - 23 - Stoper - 350.000€
Santi Ramos Mingo - Barcelona altyapılı - 20 - Stoper - 300.000€
Boris Moltenis - Fransa takımlarından Sochaux altyapılı - 23 - Stoper - 300.000€
Nigel Thomas - PSV Eindhoven altyapılı - 21 - Sol Kanat - 300.000€
Karamoko Dembélé - Celtic Altyapılı - 19 - Sağ Kanat - 250.000€
Matías Succar - Peru'da altyapılı - 23 - Santrafor - 250.000€
Alejandro Gómez - Meksika altyapılı sol ayaklı stoper - 20 - 400.000€/Atlas sözleşmeli
Lucas Felippe - Verona altyapılı - 22 - Merkez Ortasaha - 75.000€/SC Farense A23 sözleşmeli
Amine Essahel - Fas'lı on numara - 19 - ?

İleride içlerinden biri Süper Lig'e falan gelirse yazmıştım demek için dursun burada.
Alıntı
11 saat önce,
Formalar muhteşem olmuş. İnş bu güzel formalar kötü bir sezona denk gelmez :/

Şimdilik transferler hazırlıklar karanlık…
Alıntı
10 saat önce,
Harbiden formalar şahane olmuş. Iki sene önceki gibi dijital baskı değildir umarım
Alıntı
7 saat önce,
Formalar çok şık duruyor, online satış başlasın kıyı şeridi ve de minik çotanaklı formadan alalım... Bu arada ts göğüs sponsoru vestel olmuş anlaştıkları rakam ilk yıl 33 milyon çok iyi fiyat, biz teklif etsekte 10 liraya filan anlaşsak ya Smile
BAŞKENTTEN  !!!
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 3 Ziyaretçi