2022-2023 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
18-05-2022, 19:57,
RE: 2022-2023 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
(18-05-2022, 19:29)123456 demiş ki: Bu arada logo muhabbeti çıktı. Bence ülkedeki en iyi 5 logodan biridir bizimki. Sade, şık ve şehri yansıtıyor.

Heralde içine etmediğimiz bir o kaldı diye düşündüler sıra onda
Alıntı
18-05-2022, 21:20,
RE: 2022-2023 Sezonu Genel ( Transfer Dedikoduları, Yapılanma , Kesinleşen transferler)
Her şeyimiz tamamda bir logomuz noksan galiba Smile
Sadece Giresunspor!
Alıntı
19-05-2022, 00:12,
Eze nasıl olur sizce? Bir de İstanbulspor İbrahim Yılmaz, tüm maçlarını izlemedim ama izlediğim tüm maçlarında bir şekilde ekstra goller atmış bir kişidir kendisi.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Alıntı
19-05-2022, 12:27,
Eze süper olurdu ama bize yedirmezler bence keciorenli olawayen miydi neydi onu da cok begendim bu sene ezeyle beraber
Sadece Giresunspor!
Alıntı
19-05-2022, 14:27,
ben de Bandırmadan Keny'i beğeniyorum daha 23 yaşında o da fena eleman değil, hatta Eze'den bir tık daha iyi ve potansiyelli gibi sanki.
Alıntı
19-05-2022, 15:22,
bandırmadaki elemanı bende beğeniyorum. Ama bize alanyanın çıktığı dönem aldığı love ya da hatayın diofu gibi bir eleman lazım öncelikle. O seviyede bir forvet alınıp yanına keny ile sagat alınsa umutta kalırsa fena bir hücum hattımız olmaz Big Grin

bu arada selamlar Smile
Alıntı
19-05-2022, 15:33,
Hosgeldiniz.
Ahmet Agaoglu'nun demecine göre Süper ligde galibiyet primleri şu an 180 bin euro imiş, 150 bin euro'ya düşmek üzere imiş.
Ekonomik hesaplamalarda kullanmak üzere burada dursun diye yazdım.
Kaynak: https://ajansspor.com/haber/ahmet-agaogl...adi-603870
Alıntı
19-05-2022, 16:58,
Son toplantıdan sonra aslında ekonomik olarak pek soru işareti kalmadı. Hepimizin merak ettiği yayın parası aslında sezon başında kullanılmış. Bankadan çekilen krediye temlik verilmiş. O kredide sezon başı tahta borcu, geçen dönemin ödemeleri ve yeni transferlerin peşinatı şeklinde harcanmış. Son toplantıda 900bin tl borç kaldı demişti başkan son beraberlikle o borçta bitmiş oldu. Transferde bu kadar hata yapmasaydık, kulübün kendine bağlı kalmasını isteyenler olmasaydı çok ciddi şekilde düzlüğe çıkacaktık bu sezon. Tahminimce sezon başı yapılan hesap yayın geliri olmadan şehirden gelen sponsor vs ile takımı çevirmek üzerineydi. Başkanın hesabı şehirden gelmeyince patladı. Diğer tarafın hesabıda coinden gelenle patladı. Sezon sonu ön görülen rakam 80 milyon tl borç. Yıl içinde yarısını kapatsaydık şehirden geleceklerle sezon sonuna 40 milyonla atacaktık kendimizi. Kredi borcumuz yok, kadroda transfer yapabilecek en az 3 oyuncumuz var(perez,traore,umut) büyük ihtimalle yeni sezon başlangıcına denk hesap girebilecek konumda olacaktık. Başkan hem kendine zorluk çıkartıldığı için hemde bı durumu gördüğü için bırakmak istemiyor diye düşünüyorum. Diğer tarafta kulüp düzlüğe çıkarsa bize minnet eden kalmaz kafasında bence.

Yeni sezona gelirsek yine benzer senaryo göreceğiz kim olursa olsun. Takımdan ayrılan oyuncuların ödemeleri bu transfer sezonuna etki etmeyecek deniyor. En iyi ihtimal kış transferi, normali ise bir sonraki sezon deniyor. Yayın ihalesi belli olmadığı için net rakam bilemiyoruz ama bu sezon en azından bir takım daha az gelir alacak. Bonservis getirisi olmazsa sezona -80 ile başlıyoruz gibi düşünebiliriz. Nakit ihtiyacı için yine kredi kullanılır. Bu sezon sponsorluk konusunda mutlaka daha becerikli olmalı yöneticiler. Forma vs için daha özenli,fiyat politikası daha uygun bir firma seçilmeli. Kadro yapılanmasına gelirsek bu sezondan ders alınıp boşa kurşun sıkılmamalı. Ortalama verim alacağın bir oyuncu muhakkak yerli olmalı diye düşünüyorum. Sankhare pelu gibi adam alacağına yerli oyuncu almalıyız. Alt ligten veya kiralık gelecek yerli oyuncuları bu şekilde değerlendireceğim transfer dönemi. Altaydan rodriguez konuşuluyor olursa hem sol kenar hem santrafor arkası oynayabiliyor. Bir sezon ligte geçirmiş süpriz olmayan oyuncu. Çok fayda sağlayacağını düşünüyorum. Ayrıca sola transfer demek sergio sağ çizgide kalıyor demek bu durumda transfer kadar önemli bence. Öncelikle hücum hattına yönelinmiş olunmasıda umut verici.
Kale bir şekilde çözülür. Sağ bek zeki hayro devam. Sol bek azizin sözleşme bitti. Bazen çok iyi oynadı bazen çok basit hata yaptı ama bir standartı var en azından. Yanına başakşehirden cemaliyi çekebiliriz bu sezon rizede kiralıktı. Perez bence kalmaz. Ferhat bey pereze 2 maaş ödeme bak ne yapıyor gibi bir cümle kurmuştu bir ara. O yüzden bize 3 tane stoper lazım. Yerli olarak altaydan murat akça olabilir. Traore transfer yapmazsa yanına onun alternatifi yerli(gerekirse zekide oynuyor). Şiki bence kalmaz. Flavioda ise umudum gol asist katkısı çok düşük. Tam bal yapmayan arı. Şiki tarzı bir oyuncu hakan hocanın sistemi için önemli. Hem top kullanabiliyor hemde topsuz oyunda zayıf değil. Orta saha totali traore,yerli 6,flavio,yerli 6-8, sergio,transfer,rodriguez,transfer,şiki tarzı 8-10. Santrafor bölgesi 2 tane kendini kanıtlamış gol atma dinamiği olan oyuncu şart. Biri pivot tarzı biri daha hareketli olabilir. Umutun kalması durumuna göre bu şekilde sezona başlarız diye düşünüyorum.
Kötü bir söz gibi düştük dillere.
Alıntı
19-05-2022, 21:37,
Modafende Yunus Emre Kefeli var, sol kenar 18 yaşında 11 gol attı düşen takımda. Alacaksın bu çocuğu bakacaksın kampta. Olmadı 1 sene Eynesil'e verirsin. Daha da pişer.
Alıntı
20-05-2022, 02:13,
(19-05-2022, 21:37)123456 demiş ki: Modafende Yunus Emre Kefeli var, sol kenar 18 yaşında 11 gol attı düşen takımda. Alacaksın bu çocuğu bakacaksın kampta. Olmadı 1 sene Eynesil'e verirsin. Daha da pişer.

Bizim semtin takımında oynuyor bu genco, bu sezon BAL'a düştüler ama takip edeni çok bize kalmaz muhtemel, savunma arkası koşularla etkili Kerem'e benziyor ama kariyeri onun gibi olur mu bilemem.

@Pangal 

Murat Akça sözleşme fesihi yapabilse Konya ile anlaşmıştı, Altay parayı yatırınca şimdilik takımda kaldı
Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): Mandaklı, 3 Ziyaretçi