36.Hafta | Altay - Giresunspor
08-05-2022, 11:28,
RE: 36.Hafta | Altay - Giresunspor
(08-05-2022, 10:55)Mandaklı Wrote: Bugün muhtemel bir rakip takım ve hakem provokasyonuna karşı uyanık olmalıyız. Çünkü, bizi altlarına almak için başka hiçbir çareleri yok. Biliyorsunuz provokasyona karşı verilecek tepkinin sonunda iş puan silmeye kadar gidebiliyor. Aman itidalli olalım ve dikkat edelim. Futbolcuları da (özellikle Sergen, Alex Perez, Traore, Süleymanov) bu konuda sıkı sıkıya uyaralım.
Allah(C.C) yar ve yardımcımız olsun inşallah.

Gelecek sene ligde oynamamız kesinleşti, iki takım da rahat bir futbol oynayacaktır. Bazı futbolcular kendini parlatmak için eksra efor sarf edebilir o kadar.
Rahat olun.
Reply
08-05-2022, 12:35,
Genç oyuncularımızdan sakat olan ikisini dışarıda bırakırsak bugün ilk 11 veya sonrasında oyuna girebilecek
-stoper Fatih ve Anıl yiğit,
-kaleciler Doğaç,Göktan ve tecrübeli Onurcan
-ön liberodan Furkan Kütük
dışında hiç genç oyuncumuz yok. İki sakat oyuncumuz da stoper ve ön libero mevkii oyuncuları.
U19 takımımızın kötü durumda olduğunu biliyorum da şuanki durumu düzeltmek için elimizdeki az sayıda gençlerden gelir elde edip altyapıya aktarmalıyız. Bana kalırsa gençlerden elde edebileceğimiz yarım milyon euro kar bile alt yapıyı düze çıkarabilir.
Reply
08-05-2022, 12:37,
(08-05-2022, 10:55)Mandaklı Wrote: Bugün muhtemel bir rakip takım ve hakem provokasyonuna karşı uyanık olmalıyız. Çünkü, bizi altlarına almak için başka hiçbir çareleri yok. Biliyorsunuz provokasyona karşı verilecek tepkinin sonunda iş puan silmeye kadar gidebiliyor. Aman itidalli olalım ve dikkat edelim. Futbolcuları da (özellikle Sergen, Alex Perez, Traore, Süleymanov) bu konuda sıkı sıkıya uyaralım.
Allah(C.C) yar ve yardımcımız olsun inşallah.

Böyle bir plan olsa öncelikle taraftar baskısını devreye sokmak isterler. Oysa sırf taraftar gelmesin diye biletleri 1 gün önceden satışa çıkarıp çok uçuk fiyatlar belirlediler. Dertleri çok başka onların. 

Bu arada kale de kesinlikle Onurcan olmalı.
Reply
08-05-2022, 12:48,
Bence ideale yakın 11 le çıkmalıyız sırf genç diye kapasitesi olmayan adamı oynatmanın anlamı yok yetenekliyse bütün sezon oynasın ama kapasitesi 3 ligi geçmiyorsa gönül eğlendirmenin anlamı yok
Bildiğim kadarıyla Arda var umut vaat eden o da sakat mı bilmiyorum..Tabi gerçekten yetenekli ama şans bulamıyorsa o ayrı...Kaldı ki galibiyet 3 milyona yakın para bizimkilerin 1 milyon prim dağıttığına 7 düvele reklam yaptığına göre gayet bizim kulüp için çok iyi para
Derelili çotanak
Reply
08-05-2022, 12:57, (This post was last modified: 08-05-2022, 13:00 by sokakbaşımeyhane.)
Bu arada alt yapı ayrı bir sorun...Maalesef üste son 15 senedir Eren Tozlu Onurcan geçen senede Erolcan dışında topçu atamıyoruz.Kulubün  alt yapıya maalesef çok bir desteği yok sadece idman sahası forma otobüs veriyor..Alt yapı hocalarının paralarını ödemiyor..Bu arada alt yapı hocalarının kalitelerini de sorgulamak gerekiyor???Alt yapı kurtuluş demek ama gerçekten önem verirsen...Dardanelin iyi olduğu zamanlar Çkalede üni okuyordum adamların öyle bir scout ekibi vardı ki Urfa’daki liseler arası turnuvadan oyuncu getirtiyorlardı...Mehmet topal Selçuk İnan Hasan kabZe Gökhan zan okan sadece benim dönemimde izlediğim adamlar
Yani alt yapı yöneticinin akrabası şöförün oğlu çaycının yiğenini kulübe doldurmakla olmuyor...Ne zaman dardanel alt yapı işini bitirdi soluğu amatörde aldı
BiZimkisi dostlar alışverişte görsün hesabı altyapı
Derelili çotanak
Reply
08-05-2022, 13:15,
Ben Fatih'i merak ediyorum geçen seneden beri inşallah oynar bugün
Reply
08-05-2022, 15:05,
Onurcan-zeki-sergen-perez-emre-flavio-traore-diabate-şiki-mami-umut
Kötü bir söz gibi düştük dillere.
Reply
08-05-2022, 15:17,
Fatih Ümit Milli takıma, Arda'da U15 ya U17'ye çağrılmıştı daha önce, bu iki oyuncunun dışında diğer gençlere umut bağlamamak gerek, Arda uzun zamandır sakat Fatih'de belki gidişata göre girebilir, şu maç için 11 bu olur zaten
Reply
08-05-2022, 15:33,
Çok değil şu galibiyet primlerinden bir tanesini direk altyapıya harcasak yıllık bütün maaşları çıkartabiliriz. (24 kişi olsa herkese asgari maaş, antrenöre de çift asgari maaş. En düşük seviyeleri baz alıyorum tabii ki, çocuklar için o yaşta o maaşlar son derece yeterli. Antrenöre de üst takıma ve milli takıma kazandırdığı kişiler için prim de verilince tamamdır)
Oyuna girecek kişiler içinde 2 tane genç oyuncumuzu bekliyorum.
Reply
08-05-2022, 16:06,
(08-05-2022, 13:15)bulancak28 Wrote: Ben Fatih'i merak ediyorum geçen seneden beri inşallah oynar bugün

Fatihde var okey ama ben Furkanı daha çok merak ediyorum bana çok mücadeleci geliyor.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)