STSL 34.Hafta | Karagümrük - Giresunspor
21-04-2022, 08:32,
RE: STSL 34.Hafta | Karagümrük - Giresunspor
(20-04-2022, 23:44)sy200028 demiş ki: İlk yarı içerideki maça gitmiştim. Oyunu defanstan kuruyorlar. Kesinlikle bilinçsiz ileri dan dun top göndermeyip ayağa pas ile ileri çıkmaya çalışan bir takım iyi defans yapıp kontralarla gol bulabiliriz bunu yaparken Bjk maçındaki gibi diri olmalıyız. Diabete bu maçta iş çıkarabilir. Muhammed Fenere imza attıktan sonra tamamen gevşedi risk almıyor büyük düşüş var. Traure ye büyük iş düşüyor. Bir puan olsun bizim olsun. Üç puan zor gibi ayı volkan takım disiplinine önem veriyor.

suratından düşen bin parça. hiç bir tepki yok bjk maçında da baktım acaba forma şansı ilk11 kadar bulamadığı için mi öyle başka bişey mi var 

(21-04-2022, 05:06)genoa28 demiş ki:
(21-04-2022, 04:48)maicon_28 demiş ki: Madou Diene: “Giresunspor bazı oyunculara ödeme yaptı fakat Diarra’ya yapmadı. Cuma günü son verilen söz 30 bin Euro yerine getirilseydi, takımda kalacaktık. Onu bile yerine getirmediler.”

Böyle bir ihtimalin de olabileceğini daha önce de forumda konuşmuştuk, muhtemelen Douglas ve Pelupessy'de gitsin diye maaş ödenmemiş, Doukara ve Sankhare bir şekilde sözleşmesinin altında rakamlara gönderildi, bilinçli yapılıyorsa da ilginç bir durum.

Ben şahsen Diarra'yı kayıp olarak görmüyorum, kalsaydı tandemi korusaydık iyi olurdu esasında ama kayıp değil bence ancak yönetimin tam Beşiktaş maçı öncesi bu riske girmesi ya da Pelupessy'de olduğu gibi ödeme yapmayarak ligin kalanını riske atması ne kadar mantıklı tartışılır tabi.

Kulübün ınstagram hesabı storyden tüm futbolcuların tek tek antrenman fotolarını paylaşmış şimdilik giden yok Smile

bence kesinlikle burayı takip ediyorlar Big Grin 

bi ara diyorduk ya tek tek futbolcuları arıyorduk fotoğrafta diye.
Alıntı
21-04-2022, 08:52,
(20-04-2022, 17:29)kty28 demiş ki: Diarra'yı kaybetmeseydik 3 puan alırız derdim de Emre Mor gibi zıpır kıpır oyuncular defans oyuncumuz Sergen Pincioğlunun penaltı yapmasına sebebiyet verebilir.
1 gol atarsak beraberlik, 2 gol atarsak galibiyet bekliyorum.

Emro Mor'u bilmem ama Batşuhayi bitiriciliği bu sezon biraz düşün oranda olsa da genç ve deneyimsiz bir savunma oyuncusu ,için çok tehlikeli türden bir oyuncuydu. Çok hareketli ve fırsatçı biri. Hele geçmiş kariyerini de düşününce deneyimsiz biri için yeterince zor bir forvet. Ona karşı hatasız oynamak, bundan sonra karşısında kim olsa daha motive ve özgüvenle oynamasını sağlar hata şansını azaltır. (ki Emre de yokmuş sanırım zaten.)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Diarra'nın menejerinin çoğu konu da haklı olsa da kendisi de biraz abartı kattığını düşünüyorum. Mesela sezon başından beri hiçbişey alamamış, diğerlerine verilen kendisine verilmemiş olması falan biraz işin mübalağa kısmı bence. Zira bu durumda birisi bu haftayı beklemeyeceği gibi öncesinde de görevini bu derece eksiksiz yerine getiremezdi. Oynasa bile Diabate gibi saha da dolaşır, ki mevki itibariyle onun sahada dolaşması demek şimdiye çoktan düşmeyi garantilememiz anlamına gelirdi. Aksine sahada fazlasıyla güven verdiği gibi her hafta takımla ilgili heyecanla paylaşımları da vardı. Başarı anlarında o coşkuyu fazlasıyla yürekten yaşıyordu. 

Doğru söylediği kısım ise burada mutlu olduğu ve anlaşılsaydı 2 yıllık anlaşma yapmayı istediği vs. Zira burada mutlu olmayan kişi de yukarı da saydığım gibi olmazdı. Tam tahmin ettiğim gibi, belli ki birdenbire bir sorun yaşanmış. Ya yönetim yine verdiği bir sözü tutmadı yada benzer bir durum.  Kısaca yine yönetimin vizyonsuzluğundan altın yumurtlayan bir tavuğu daha kaybettik. Çok güzel para kazanacağımız oyuncu ile birde fifalık oluyoruz. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Maça gelince, Beşiktaş maçında berabere kalmak Karagümrüğü yenmekten daha zordur bence. Biz zoru başardık, bi zahmet korkak oynamazsak kazanılmayacak deplasman değil. Ki beraberliğe dua ettiğimiz Beşiktaş maçında bile kazanacak pozisyonları yakaladıysak, kendimize inanalım yeter.
Alıntı
21-04-2022, 09:02,
Biglia'ya dikkat.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Alıntı
21-04-2022, 11:31,
Bu maçı kazanacağız. Genelde böyle hissettiğimde yanılmıyorum hayırlısı.
Alıntı
21-04-2022, 11:55,
(21-04-2022, 08:32)semiko demiş ki:
(20-04-2022, 23:44)sy200028 demiş ki: İlk yarı içerideki maça gitmiştim. Oyunu defanstan kuruyorlar. Kesinlikle bilinçsiz ileri dan dun top göndermeyip ayağa pas ile ileri çıkmaya çalışan bir takım iyi defans yapıp kontralarla gol bulabiliriz bunu yaparken Bjk maçındaki gibi diri olmalıyız. Diabete bu maçta iş çıkarabilir. Muhammed Fenere imza attıktan sonra tamamen gevşedi risk almıyor büyük düşüş var. Traure ye büyük iş düşüyor. Bir puan olsun bizim olsun. Üç puan zor gibi ayı volkan takım disiplinine önem veriyor.

suratından düşen bin parça. hiç bir tepki yok bjk maçında da baktım acaba forma şansı ilk11 kadar bulamadığı için mi öyle başka bişey mi var 

2.yarının hemen başında Sergio ile başlayan 2/3 konratağın daha neti Muhammed'e geldi oyuna girdikten kısa süre sonra. Zahmet edip koşmadı bile. O pozisyonda k.çını kaldırsaydı maçın en tehlikeli pozisyonu idi. 2 maç oynadım diye messi triplerine falanmı girdi nedir, la olm senin daha yaşın ne başın ne? Hemen ne çabuk ben büyük topçuyum triplerine girdin. Bilerek ve isteyerek koşmayan topu almayan oyuncu değil ilk 11 olmadığı için canı sıkılmak, ilk 18 maç kadrosunda olduğu için 2 rekat şükür namazı kılmalıdır. 

(21-04-2022, 08:32)semiko demiş ki:
(21-04-2022, 05:06)genoa28 demiş ki: Kulübün ınstagram hesabı storyden tüm futbolcuların tek tek antrenman fotolarını paylaşmış şimdilik giden yok Smile

bence kesinlikle burayı takip ediyorlar Big Grin 

bi ara diyorduk ya tek tek futbolcuları arıyorduk fotoğrafta diye.

Orası artık kesinleşti zaten. Defalarca ıspatlandı. Hatta sadece yönetim değil gazeteciler bile burdan duyduğunu flaş haber diye kaktırmaya çalışıyor çoğu zaman. Burada bazı arkadaşlarda trolleme yapıyordu transfer dönemi. Sallamasyon haber veriyordu duyum yaptım diye, misal "Brezilya liginde oynayan Abuzer kadayıf ile anlaşmışız beyler, içerden duyum sağlam" gibi. Yerel basın da hemen flaş haber, Giresunspora yeni sambacı Abuzer kadayıf falan  Big Grin  İçinde olmasak aslında çok eğlenceli şehir  Smile
Alıntı
21-04-2022, 13:45,
Muhammet oruç tutuyor olabilir; tutanlarınkini Allah kabul etsin.
Alıntı
22-04-2022, 20:33,
Rize 1. dakikada 10 kişi kaldı
Genç Çotanaklar

Alıntı
22-04-2022, 20:34,
35. Saniyede kırmızı verdi hakem. İyi oldu bu.
Alıntı
22-04-2022, 20:37,
Rizeli oyuncular çok gergin bir kırmızı daha görebilirler
Genç Çotanaklar

Alıntı
22-04-2022, 20:39,
Fener attı inşallah ağır bir mağlubiyet alır rize
Genç Çotanaklar

Alıntı

Foruma Git: