STSL 33.Hafta Giresunspor - Beşiktaş
19-04-2022, 21:17,
RE: STSL 33.Hafta Giresunspor - Beşiktaş
Valeryen ismail perezi beğenmiş. Sezon sonuna kadar izletme talimatı vermiş.
Alıntı
19-04-2022, 22:53,
Renktaşlar, Hakan başkanın oyuncu satabilme kabiliyeti nasıl? Alexis Pérez'den beklediğimizin üstüne bir gelir elde ettirebilir mi? (Fazladan oyuncu veya ek gelir vs.)
Alıntı
19-04-2022, 23:07,
Hiç satmadı ki, hep sözleşme fesih ile yolladı.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Alıntı
20-04-2022, 09:59,
(19-04-2022, 21:17)kral1234 demiş ki: Valeryen ismail perezi beğenmiş. Sezon sonuna kadar izletme talimatı vermiş.

tam onun sistemine göre oyuncu sol stoper olarak oynatır. kenar stoper olarak da geçiyor.
Alıntı
20-04-2022, 12:56,
(19-04-2022, 22:53)kty28 demiş ki: Renktaşlar, Hakan başkanın oyuncu satabilme kabiliyeti nasıl? Alexis Pérez'den beklediğimizin üstüne bir gelir elde ettirebilir mi? (Fazladan oyuncu veya ek gelir vs.)

Yekın geçmişte pek nadir zaten oyuncu sattığımız. Bir Vedat Muriqi satışı var ki evlere şenlik. 600 bin tl gibi bedava sayılacak ücret ve Gençler kadrosunda düşünmediği çöplerden istediği iki oyuncuyu verecek şeklinde leş bir satış sözleşmesi yapmıştık. Hakan başkan da aynı vizyonsuz gelenektemn geliyor, daha iyi bir anlaşma çıkaracağını sanmıyorum. + oyuncu diye tutar Emre Taşdemir gibi çöp alır en fazla.
Alıntı
21-04-2022, 15:27,
(19-04-2022, 22:53)kty28 demiş ki: Renktaşlar, Hakan başkanın oyuncu satabilme kabiliyeti nasıl? Alexis Pérez'den beklediğimizin üstüne bir gelir elde ettirebilir mi? (Fazladan oyuncu veya ek gelir vs.)

satma kablileyetini bilmem ama giresunspor tarihinin en fazla gelirlerinin olduğu sezon maaşı ödeyemeyecek pozisyonda
Derelili çotanak
Alıntı
21-04-2022, 20:03,
Fb Muhammedle uzatıp bize yolladı diye biliyorum yani geldiğinde sözlesmesini uzattığı kesindi bize geldiğinde sözleşme alıp salma durumu değil yani bence bir kaç maç hoca 8 de denedi o performansı veremeyince güvenini kaybetmiş olabilir kanatta Shapi ve Diabateden daha önce oynaması gerekiyor bence galiba Fb ile seneye için anlaşma yapacaklarmış topçu kiralamada Fb muhabirlerinden birisinde görmüştüm pozisyon satın alıp oynaması için yollayacaklarmış 6 kulube topçularını biri bizmişiz galiba
Alıntı
21-04-2022, 21:05,
Muhammet Antalya deplasmanı öncesinde uzattı takım Antalya'ya giderken Muhammet istanbula sözleşme törenine gitmişti.Ama bana kalırsa shapiden önce 11 e yazılması gerekir
Genç Çotanaklar

Alıntı

Foruma Git:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 2 Ziyaretçi