STSL 33.Hafta Giresunspor - Beşiktaş
14-04-2022, 19:47,
RE: STSL 33.Hafta Giresunspor - Beşiktaş
Diarra'nın zamanlama itibari ile ayıp ettiği konusunda herkes hemfikir. Tam da böyle bir maç öncesi kazan kaldırması fırstçılık olmuş. İnşallah Sergen gereken performansı gösterir de güzel kapak olur Diarra içinde. 

Yalnız "bu klüp sayesinde süper lig gördün" gibi serzenişleri fazla duygusal buluyorum. Bu lafı Hüsamettin gibi adamlar için söyleyebiliriz, bu ligi kaldıramayacağı çok bariz iken hala onunla lige başlamak felaketti mesela. Ancak geçen sene şampiyonlukta çok büyük payı olmasına rağmen bu seneye yedek başlayıp, yeni transferimiz çöp çıkınca bu sezonda müthiş formuna devam edip birçok galibiyette pay sahibi olan oyuncu için "seni biz süper lige çıkardık" demek haksızlık olur. Sene başında Dougles'in 11 yapıp sonra çöp çıkınca Diarra'nın banko olduğunu unutmayalım. Geçen sezon şampiyonluğunda mutlak pay sahibi olmasına rağmen saçma sapan kadro ve transfer planlaması ile öncelikle yedek düşükdük biz zaten Diarra'yı. Şuan Banko 11 yapıyorsa bu kendi emeğidir. Vefa diyeceksek yine geçen sezonun en önemli oyuncuları Mehmet Taş ve Nalepa'nın gönderiliş şeklini unutmayalım. 

Özetle zamanlama itibari ile yaptığı hiç yakışmamıştır falan filan ama "Vefa"dan bahsetmeden önce 2 kere düşünmemiz gerek Giresunspor olarak. 

Bir de kafama takılan. Bir ara her geçen gün geçmiş yıllardan oyuncu borçları karşımıza çıkıp duruyordu. Hatta haklı olarak geçmiş yönetimler için, "hiç mi ödeme yapmamışlar vay bee" gibi serzenişte hatta hırsızlık ithamlarında bulunduk. Ama gel gelelim ödeme yapmamışlar, iyi yemişler falan ama bir şekilde oyuncuyu sene sonuna kadar tutmuşlar, sezon ortasında g..t gibi ortada bırakılmadık oyuncular tarafından. Bu yönetim suçladığı tüm geçmiş yönetimleri mumla aratır oldu artık. 

Sankhare Yurtdışı TV lerinde klübümüze iftira attı, Doukara rakip tribüne çıkıp mağlup oluşumuzu kutladı, Pelupessy kritik zamanda çekti gitti, Champness önemli maçtan 1 gün önce şehirden ayrıldı. Son olarak Diarra malum. Ne kötü oyuncularımız varmış be, çok şükür ki muhteşem efsane hiper başkanımız var da en kritik maçlarda oyunculara yaptığı motivasyon konuşmaları ile takımı tek başına ligde tuttu.
Reply
14-04-2022, 20:01,
Oyuncuların hemen hepsini ya kiralık, ya da bonservissiz aldık zaten. Tek yapman gereken, maaşları ve primleri ödeyip sözleşme hükümlerini yerine getirmek, bunu yapamazsan zaten o koltukta ben de otururum. İddaa gelirleri,maç başına puan gelirleri, yayın ve sponsor gelirleri her türlü karşılar bu masrafları, aklım almıyor ödemeler nasıl aksıyor. Doukara, Sanghare, Bacelar gibi adamlara dünya maaş ödediler, bir gram katkı alamadık,.hepsi de çekip gittiler. Bu bile başlı başına aciz bir yönetim örneği, direk istifa etsinler. Bu takımın kalan maçlarda gerekli puanları toplayanilecegine dair şüphelerim var, muhtemelen ayrılmalar devam edecek.
Reply
15-04-2022, 00:50, (This post was last modified: 15-04-2022, 00:50 by sy200028.)
Alttaki takımların salaklığına şu ligde kalacağız.. Birde Hakan Hocanın fedakarlığından takımı düşürmek için elinden geleni yapıyor yönetim....iki senedir kurulan takım kalburüstü bir takım bunu kaldıramayan bir kulupün ne işi var süper ligde Medine dilencisi gibi ondan dilen bundan dilen buraya kadar geldiler. Kasaya giren paradan haber yok. Zaten takımın yarısı kiralık böyle takım yönetilmez hadi bu sene sıyırdık seneye dünya kadar borçla bu takımı düşürdükten sonra bi anlamı kalmıyor ki geçmiş başarıların.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
15-04-2022, 01:13,
Ben bu sene düşeceğimizi açıkçası düşünmüyorum. 6 maçtan biz alamasak bile Rize 4 maç alamaz diye düşünüyorum. Esas kafamı kurcalayan seneye ne olacağı. Kiralıklar dönünce oyuncu kalmıyor. Eldekiler birer birer kaçıyor. Eee seneye nasıl takım kuracağız?
Perez'den gelecek paraya güveniyor sanırım herkes. Ben açıkçası Perez'i 1 Milyona okutabilirsek başarı sayarım.
Diarra konusuna gelecek olursak da, vefa olaylarını falan bir tarafa bırakalım. Futbolcunun dini imanı paradır.
Reply
15-04-2022, 02:38, (This post was last modified: 15-04-2022, 02:38 by mvsr.)
Kızılca kıyamet ligde kalışımızı ilan ettikten sonra kopacağa benziyor.Sadece Diarra değil Traore'de kazan kaldırmış.Öyle okumuştum kuşlu sitede.Yönetimler krizi aşmak için vardır kriz çıkarmak için değil.O kadar olay dönüyor en ufak açıklama var mı ?

Aynı isimler etrafında döneceksek hiç anlamı yok ancak Yönetim İstifa.
     Sahipsiz kentin sahipli değeri
Reply
15-04-2022, 06:42,
Şehrin sahibi bir ağamız var ya hani bizim. Çıkış yollarını o kapatıyor. Yönetimin üzeri zaten çizildi baskı yapıyorlar. Başkanın her seferinde kimse yardım etmiyor yalnız bırakıldık muhabbeti o yüzden.

Tabi sen başkan olarak bu krizleri yönetemiyorsan altından kalkamıyorsan sıkıştırmalara karşı duramıyorsan sorun sendedir. Cebinden para koymayacaksan orada herkes oturur.
Reply
15-04-2022, 08:25, (This post was last modified: 15-04-2022, 08:26 by sokakbaşımeyhane.)
Siyaset bizimkilere emir verse takımı düşürün diye Rize kalacak diye vallahi bunu bile yaparlar o kadar bitikler çaresizler
2 sene önce kongrede neden bu adamı seçmeyin dediğimizde yine haklı çıktık ne yazık ki ...madindalar tavaresler in borcu da yoldaymış hadi hayırlısı
Derelili çotanak
Reply
15-04-2022, 09:26,
Diarra ayıp etme çizgisini bir tık daha üste çıkarıp Beşiktaş paylaşımlarını beğenip Retwitlemiş. Bu durumda yine büyük çoğunluğun tersine artık Diarra'ya kızamıyorum. Salı akşamı antrenmanda şenşakrak görüntü veren adam birdenbire sabah kalkıpta "ula hadi bugün şu takıma bir ihanet edeyimde biraz değişiklik olsun mq" demez heralde. Yine şeffaf yönetimin bize açıklamaya gerek görmediği bişeyler yaşanmış belli ki. Yoksa sezon genelinde performans anlamında devamlılığı olan nadir oyunculardan biri, onun yüzünden kaybettik dediğimiz maçta hatırlamıyorum. Diabate olsa derim ki yine dötü başı oynamış beyimizin. Ama 6 aydır maaş alamayıp bunu sahaya yansıtmak yerine Fifaya başvurup hakkını ararken diğer yanda maçlarda görevini yerine getirmeye devam eden adam bir gün içerisinde rakibin kazanmasını isteyecek kadar ne yaşamış olabilir?
Reply
15-04-2022, 09:54,
BEN ARTIK TAKIMDAN ÜMİDİ KESTİM
Elin şeyiyye gerdeğe girmeye bakıyorum artık..kayseri taraftarı bu maça intikam diye hazırlanıyor haftayada fenerle oynayacaklar rizespor..
biz 2 puan alsak diyorum ama herhalde son haftalarda tamamen u 19 la çıkarız..savunmadan biri sakatlansa oynayacak adam yok...orta sahadan sakatlansa adam yok...yazık gerçekten yazık
Derelili çotanak
Reply
15-04-2022, 10:06,
Süper karamsar değilim.
Altay maçını kazanabilirsek bir şekilde ligde kalırız. Diarra'nın gitmesi Altay maçını etkilemez ancak yeter artık daaaa.
Şaka maka U-19 takımına doğru ilerliyoruz.
Arkadaşlar siyaset yapmak için değil, Giresunspor için soruyorum ; Hakan Başkan, önceki belediye başkanı gelince ekonomik veya siyasi baskıdan kurtulur mu?
Geçen sene süper lige çıkmamızda siyasilerin ekonomik desteği olduğunu varsayarak söylüyorum bunu.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)