STSL 33.Hafta Giresunspor - Beşiktaş
14-04-2022, 15:53,
RE: STSL 33.Hafta Giresunspor - Beşiktaş
yönetim maalesef vasıfısız ligde kaldığımız garanti olduktan sonra bir dakika bile beklememeli maaş ödeyemeyen yönetim bir zahmet defolup gitsin..
Diarraya gelince ne kadar haklı olsada Giresunspordan çok onun Giresunspora borcu var bursa saatli bomba diye göndermişti boluda tutunamadı bizde belkide kariyerinin yükseliş yolu açıldı.. en azından takımı son haftaya kadar götürmeliydi..Fare gibi kaçarak değil gözümden düştü..Flavio- zeki bile takımı nasıl sahipleniyorlar herkes parasını alır..Ha bu arada beceriksiz hırsızları ayrı bir kenara koyuyorum..Seneyede aynı vizyon ya da aynı tarz yönetim olursa ilk yarı bitmeden kümeye yelkenler fora...
Derelili çotanak
Reply
14-04-2022, 16:22,
Paralarını istemesi gayet tabi hakları belki geçen seneden bile alacakları var bilemeyiz.
Diğer oyuncuları anlarım ama Diarrayı biz biryerlere getirdik süper ligi rüyasında göremezdi istesek sezon başı yolları ayırırdık ama güvendik devam ettik kimler kimler gitti esanesi okunmazdı her ne olursa olsun sezon sonuna kadar devam etmeliydi AYIP ETTİ..
Reply
14-04-2022, 16:41, (This post was last modified: 14-04-2022, 16:52 by cotanak88.)
Darısı hakan karaahmet ve yönetimine inşallah her fırsatta en düşük bütçeli takımlardan biriyiz deyip o takımın dahi parasını aylardır vermiyorsan o koltukta oturmanın manası yok, haftalar öncesinden düşen Malatya'dan bile bu kadar adam gitmedi her geçen gün sıradaki kim acaba diyoruz.
Reply
14-04-2022, 17:05,
vay be para kazanma ihtimalimiz olan Diarra bedavaya gitti
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
14-04-2022, 17:17,
iddialara göre tek taraflı feshedenler sözleşmesi devam ediyorsa seneyede parasını alacakmış
pelupessy 400.000 euro örneğin..
Derelili çotanak
Reply
14-04-2022, 17:27,
Dün ve de bugün idmana çıkmayan oyuncular var ! diarra, traore, balde,, süleymanov ....
YÖNETİME AÇIK SORU NE İÇİN VARSINIZ CEBİNİZDE 5 KURUŞ PARA YOKSA NEDEN O KOLTUĞU DOLDURUYORSUNUZ ? Allahım hayırlısıyla bi 3 puan ve de rizenin 2 maç kaybetmesini bekleyeceğiz Sonra YÖNETİM İSTİFA ! NE verdin denince abuk subuk yazan yöneticilerini de al defolun gidin yeter artık fakir edebiyatı, eziklenmeler bıktık usandık ....
Başkentten !
Reply
14-04-2022, 17:47,
Yorumcu SAC napıp edip Giresun'un 4 puan alması gerektiğini, Rize'nin fikstür avantajı ile 45 puan yapabileceğini söylüyor. Bence Rize o işi yapamaz ancak ne yapıp edip Beşiktaş ve Fatih Karagümrük maçlarından en 1 puan almamız gerekiyor. Yanlışlıkla 3 veya 4 puan alırsak zaten kalırız.
Umutlandırmamak lazım.
Reply
14-04-2022, 18:42,
mk hırsızları koca kulübü ne hale getirdiler
Reply
14-04-2022, 18:54,
(14-04-2022, 17:17)sokakbaşımeyhane Wrote: iddialara göre tek taraflı feshedenler sözleşmesi devam ediyorsa seneyede parasını alacakmış
pelupessy 400.000 euro örneğin..

İddialara göre değil ske ske ödeyeceğiz paralarını.
Genç Çotanaklar

Reply
14-04-2022, 19:32,
Transfer merkezi adlı site diarranın alacaklarını öne sürerek tek taraflı sözleşmeyi feshettiği yazıyor... Ne olacak bizim işlerimiz.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)