STSL 33.Hafta Giresunspor - Beşiktaş
18-04-2022, 11:55,
RE: STSL 33.Hafta Giresunspor - Beşiktaş
(18-04-2022, 10:31)bulancak28 Wrote: Benim aklıma yatmıyor. Şu dört isimden Shapi harici kalanları kusursuz oynadı neredeyse, maçtan sonra tribünlere geldiler. Lig bitmiş neredeyse 1 maç alsan kümede kalıyorsun. Şu anda mı gidiyor bu adamlar ya? Ulan hiç mi para ödenmedi bu insanlara? Hamidou Traore dediğin adam geçen yıl Ads'den gönderildi, ptt 1.ligden ötesini göremezdi, gelgelelim bu demek değildir ki adama para vermeyeceksin. Hiç para almadan mı makine gibi oynadı onca ay? Ben gerçekten anlamakta güçlük çekiyorum bu oyunculara neden hiç ödeme yapılmamış?
Aynen katılıyorum. Hiç normal değil 6 aydır para alamayıp tekmeye kafa uzatır şekilde mücadele ederken, bir sabah kalkıyorlar ve "hadi bugün sözleşmemi feshedeyim bari atraksiyon olsun biraz" diyorlar. Twitter sohbet odasında birinin demesine göre Salı günü antrenmanda şen şakrak görüntü veren Diarra birdenbire sözleşme feshettiği yetmez gibi Beşiktaşı destekleyecek duruma geliyor aniden. Bir ara her gün geçmişten bir futbolcunun alacakları gelirdi klübe hani. Ula dedik demek kimseye ödeme yapmamışlar X döneminde. Ama o zamanlar bile bunu yaşamadık biz. Her gün "acaba bugün kim feshedecek" diye düşünerek sezon biter mi mk bu ne yahu.

(18-04-2022, 11:20)maicon_28 Wrote: Yerel basın yazmış 

Okan
Hayrullah-Sergen-Perez-Emre T. (veya Zeki Y.)
Çikinho-Flavio 
Serginho-Muhammed-Diabate
Umut Nayir 

Bu kadroyla kaç puan alınır, ayrıca hiçbir aksilik (ceza, sakatlık vs.) yaşanmaması için gün boyunca dua etmemiz lazım Big Grin Yedek bildiğin 0 oluyor Big Grin

Demek ki Emre Taşdemir'i 2 kere kadro dışı bırakıp affetme sebebi buymuş

Orada Zekinin 2 bacağı birden kopmadığı sürece Emre oynayamaz. Zira tek bacakla bastonla çıkan Zeki çok daha verimli olur. Ha baktık Zekinin 2 bacağı birden kesilmiş, öyleyse tribünde birine rica ederiz dayı az şurda idare et diye. Emreye yalvarmaya gerek yoktu yani.
Reply
18-04-2022, 12:48,
alt yapıda furkan diye bi cocuk var zımba gibi. koy ikinci yarı koşsun dursun.
belirli bir zamandan sonra teknik gerek kalmıyor. pres koşmak daha önemli. dünkü maçta belki buna yapamazsın ama karagümrük altay adana maçlkarında olur. bir tane sallarsın maç başında yatarsın
Reply
18-04-2022, 14:47,
3 maç beklemelerine bile gerek yok çıkıp Karagümrük maçını alsınlar Rize Fenere yenilirse ki Gedson yok işleri zor garantiliyoruz Shapi zaten bilindik bir isimdi gitme konusunda ama diğer üçlünün ben garantilemeden gideceğini düşünmüyorum anlamadığım diğer nokta bu yönetim hani oynayanlara para veriyordu alt lig sözleşmesi alan Hamidouya bile para verememişlerse ne yaptılar acaba para ödeyemeyeceklerse koltuk isgal etmeye gerek yok Hakan Hocadanda Allah razı olsun yedeksiz forvetsiz 40 puan topladı yönetim değişsede devam etmeli
Reply
18-04-2022, 14:53,
Şu ligi matematiksel olarak garantileyelim full genç kadroyla çıkalım 5-10 yiyelim razıyım farketmez, şu futbolcu kaprisinden kurtulalım da gerisi umrumda değil semiko arkadaşın dediği gibi altyapıdan zımba gibi kalıplı çocuklar var koy oynasın..
Futbolcuyu bir yere kadar anlarım 6 aydır maaş alamamış, belki ondan daha az savaşan birine yüklü miktarda para verildi sana teklif edilen komik rakamlardı ayrım yapıldı ki bunlar yazılan bilinen şeyler...
Ama her ne olursa olsun sabır eder beklerim 6 haftada birşey kaybetmezsin aksine gönüllere girer gittiğin takımlarda bile iyi anılırsın
Reply
18-04-2022, 15:05,
Shapi denen amc.k zaten haftalardır satış koyuyor, gitse de hiç sıkıntı yok ama ben özellikle Aziz giderse üzülürüm, Flavio ile birlikte takımı en çok sahiplenenlerden en çok mücadele edenlerden.

Bir anda bu fesih olayları ayyuka çıktıysa iki seçenek var gibi duruyor, ya son bir söz verildi şu tarih diye ve biz verdiğimiz sözü tutmadık ya da bazı oyunculara rest çekildi onlarda zaten sınırdayken ipleri koparma noktasına geldi.
Reply
18-04-2022, 15:09, (This post was last modified: 18-04-2022, 15:10 by sy200028.)
Karahmet yönetimi devam edecekse takımı direkt düşürelim daha iyi bu sezon maaşları ödeyemeyen yönetim seneye altın bulacak hali yok maceraya gerek yok bir an önce bıraksın gitsin Ali Eren yönetiminden farkınız kalmaz gerçi şu anda  o dömenden farksız degil yani.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
18-04-2022, 15:12,
(18-04-2022, 10:36)kerasus Wrote:
(18-04-2022, 05:09)maicon_28 Wrote: Beylerrrr

Shapi
Traore
Balde
Aziz Behich

bu 4 isim de gidiyormuş. Biz nasıl tutunacağız ?

Shapi için ağzıma gelenleri saymayım şimdi burada. Dün adam gibi oynasa fişi çekmiştik zaten. Fişi çekince de zaten nereye istiyorsan çektirip gidersin mq. Yüzde yüzlük pozisyonda kaleciye idman yaptırır gibi yumuşak şekilde üzerine vur, maç boyu bir tane olumlu top kullanma, sonra da para alamıyorum diye ağla hiç utanmadan. Bukadar karaktersizini özenle mi seçmiş yönetim bu sene? 

Diğerlerine lafım yok. Balde için zaten süper lig birkaç beden büyük geldi orası kesin. Yine de mücadelesinden ödün vermiyor asla. Traore desen son haftalarda harikalar yaratıyor resmen. Top rakipteyken yakınında Traore varsa derin nefes alıyorum, aşırı güven veriyor.

Traore haricinde diğer oyuncuların sözleşmesi zaten bitiyordu; anladığım kadarı ile Umut Nayir'in söylediği ''Gemiyi limana yaklaştıralım,sonrasına bakacağız'' sözü bu haberi destekliyor.
Hakan başkan gelecek sene ekonomik borçlarımız bitiyor daha rahatız dedi.
Bana kalırsa yönetim ile oyuncular anlaştılar; ligde kalmayı garantileyince Süleymanov,Aziz Behich ve Balde kendilerinin zaten sözleşmesinin bittiğini söyleyip izin istediler başkan da bu izni verdi.
Ancak Traore'nin bunu yapması soru işareti, inşallah kendisine bonservis bedeli verebilecek bir takım bulur ve takıma 2-3 M Euro para kazandırır, eğer beleş giderse ciddi bir gelir kaybı olur.
Seneye bizimle beraber kalacak oyunculara ödemeleri yönetim biraz daha erken yapsın,yönetim milletin ekmek parasıyla bu kadar da oynamasın. Teknik Direktör sürekliliği konusunda yönetime destek veriyorum ancak bazı futbolcular için de süreklilik şarttır.
Bana kalırsa bu saatten sonra Umut Nayir, Sergio,Flavio,Erol Can, Traore, Zeki Yavru, Hayrullah ve Sergen ve kaleci Onurcan Piri takım ile bütün olmalılar, takımın iskeleti olarak emekliliğe kadar bizimle devam etmeliler.
Seneye denildiği gibi ekonomik şartlar daha uygunsa bu iskelete birkaç oyuncu ekleyip Sivasspor, Hatayspor, Başakşehir gibi takımları saydığımızda aklımıza şak diye gelen oyuncular bizde de olmalı.
Reply
18-04-2022, 16:12,
Valla ligde kalma garanti değil, denilen oyuncular giderse sıfır puan çekme ihtimali var. Rizespor da Fenerbahçe maçından sonra 4 te 4 yapabilir ki, ikisi zaten küme düşmüş Göztepe ve Malatya ile. Diğer iki maç da ligde hiç bir iddiası olmayan Sivas ve Gaziantep, kısacası matematiksel olarak ihtimal olduğu sürece kimseyi salmamaliyiz elden geldiğince.
Reply
18-04-2022, 16:52,
(18-04-2022, 16:12)uniquest Wrote: Valla ligde kalma garanti değil, denilen oyuncular giderse sıfır puan çekme ihtimali var. Rizespor da Fenerbahçe maçından sonra 4 te 4 yapabilir ki, ikisi zaten küme düşmüş Göztepe ve Malatya ile. Diğer iki maç da ligde hiç bir iddiası olmayan Sivas ve Gaziantep, kısacası matematiksel olarak ihtimal olduğu sürece kimseyi salmamaliyiz elden geldiğince.

göztepe kazanırsa eğer rize ile çıkacağı maç önem kazanır.
Reply
18-04-2022, 16:52,
bence lig bitene kadar kadro korunmalı kümede kalsak dahi as kadroyla çıkılmalı..Her galibiyet yaklaşık 3 milyon tl bu bizim için aylık maaşı bile ödeyemen kulüp için iyi para
sonuna kadar as kadro devam
Derelili çotanak
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)