STSL 34.Hafta | Karagümrük - Giresunspor
28-04-2022, 11:21,
RE: STSL 34.Hafta | Karagümrük - Giresunspor
(28-04-2022, 10:02)Mandaklı Wrote:
(26-04-2022, 16:24)semiko Wrote: https://www.youtube.com/watch?v=pNZd74GTzJk

Aga bu nasıl birşey. biz allaha emanet kalmışız ligde. adam açık açık herşeyi söylüyor. bir zaman sonra küme düşer diyor. biz bu adamların eline mahrum kalmışız. 

bu döngü böyle gider. hiç birşey gelmez elimizden. 

alenen söylüyor bu başkan gidecek ...

devlet desteğinden herkese laf atılıyor ama bu video herşeyi özetliyor.

bu arada severiz sevmeyiz ancak. yerel basına bakıyorum spor28 çizgisini bozmadan muhalif olmaya devam.
giresunsporgazete hem başkanı savunuyordu şimdi canikli nin sözlerine yer vermiş irdeleyeci bir biçimde.
Bu konuşmadan, Giresunspor Başkanlığı'na  Lokman Çağırıcı'nın önerildiğini anladım. Çok da uygun bir tercih olur bence.

Hiç düşünmemiştim ama mantıklı bir çıkarım. Zira konuşmanın ana konusu klübün kötü yönetilmesi ama özellikle bahsedilen araya sıkıştırılan konu ise Lokman beyin çok yardımcı olması vs. Söylediğin doğru olabilir.
Reply
28-04-2022, 12:29,
(28-04-2022, 10:51)genc28 Wrote: Lokman Çağırıcının olacağını sanmıyorum sağlık sorunu için belediye başkanlığını bıraktı ama olursada kimsenin hayır demeyeceği bir isim olur

Tam tersini düşünüyorum. Belki de Belediye Başkanlığı'nı bırakma nedeni sadece sağlık değil, Giresunspor Başkanlığı'na hazırlık yapmak içindir.
Reply
28-04-2022, 12:41,
Lokman Çağrıcı istifa etmeden önce kendisine şantaj yapıldığı iddiasıyla savcılığa başvurusu vardı zaten. Belki bu iddialarla belediyeyi yıpratmayalım diye istifa ettirip kendisine başka bir koltuk vaadetmişlerdir.
Reply
29-04-2022, 20:00, (This post was last modified: 29-04-2022, 20:01 by kty28.)
Bir taraftarın dediği gibi, başkan şu anki baskıdan dolayı ligde kalmayı garantileyince istifa etse ; takım kötü gittiği an zaten yerine gelen yönetime başkaldırı olunca otomatikman eski efsane başkan olarak geri gelebilir.
Aksi durumda hakemler bizi doğramaya başlayınca bizim kalitemiz bu ligde kalmaya yetmeyebilir;örnek olarak hakemlerin Fenerbahçe ve Trabzonspor arasındaki puan farkının oluşmasını gösteriyorum bu durumda 2.derece sorumlu olduklarını düşünüyorum.
Velakin bizim kadro kalitemiz düşük olduğu için bizim ligde kalmamızda 1.derece sorumlu olabilirler...
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)