32.Hafta | Yeni Malatyaspor - Giresunspor
10-04-2022, 22:52,
RE: 32.Hafta | Yeni Malatyaspor - Giresunspor
Dün Rize maçındaki kararlara baktım, gayet skandal bir yonetim varmış hakem tarafinda. Yalnız şöyle birşey var; belki de rizeyi kurtarma değil de fbyi ikinci yapma operasyonudur. Rizenin fikstür kolay ama bizim de hedefsiz takımlarla maçımız var.
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Alıntı
10-04-2022, 23:22,
RE: 32.Hafta | Yeni Malatyaspor - Giresunspor
Malatyasporu yolladık, göztepe ve altay da ne umut kaldı ne yönetim onlarda tamam, sıra rizede bize bakarsak takım artık limitlerdeyiz ve buyuz bu kadarız diyor resmen çok ultra başarı gösterdiler, rizenin performansına göre ya 3 ya da 6 puan kaldı artık kelle başı karagümrük maçına 30bin koysunlar prim bak nasıl alıyoruz, maç içerisinde de yazdım malatyanın ileri ucu süper beğendim docha yı sneye alalım bence kariyeri ve fiyatı güzel, süleymanov ile anlaşalım hemen yol verelim bugün bilerek oynamadı resmen, haftaya hayırlısı bakalım bizim maçtan ziyade kayseride olacak gözümüz hee birde o hakem olayı tam bir rezalet bugün adam dün maça çıkmış eyyamını yapmış, bize yolluyorsun lig bitiminde klasik ülke işleri dönmeye başladı, dikkatli olmak lazım, yine şu tabloda bizi es geçerse rize ile yer değişebilecek ilk takım gfk ....
BAŞKENTTEN  !!!
Alıntı
11-04-2022, 10:36,
RE: 32.Hafta | Yeni Malatyaspor - Giresunspor
(10-04-2022, 18:49)Yaglidereli demiş ki: 1 maç daha aldık mı iş biter. Haftaya BJK’ye sürpriz yapmalıyız. Ne kadar erken puan alırsak o kadar rahat oluruz.
İstanbul takımlarına karşı kendilerini göstermek için daha iyi oynuyorlar umarım bu maçta onlardan biri olur malum sezon bitiyor transfer gündemindeki oyuncular varsa onlar için son şans bu.
Alıntı
12-04-2022, 12:27,
RE: 32.Hafta | Yeni Malatyaspor - Giresunspor
Kayseri spor sitelerinde intikam falan diyor umarım doğrudur..Rizeye bileniyorlar
Derelili çotanak
Alıntı
12-04-2022, 20:25,
RE: 32.Hafta | Yeni Malatyaspor - Giresunspor
Bjk maçına yoğun ilgi var gibi passolig önümde sağlam kalabalık var. Bir çoğuda ilk defa passo çıkarmak için gelmiş... Maç saatine kadar havada güzelleşirse iyi bilet satışı olacak gibi....Üç puandan ümidim yok beraberliğe 40 takla atarım.
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi