32.Hafta | Yeni Malatyaspor - Giresunspor
06-04-2022, 10:25,
32.Hafta | Yeni Malatyaspor - Giresunspor
Yeni Malatyaspor - Giresunspor

10.04.2022
Pazar 13.30

Yine bir malalatya maçı yine bir ölüm kalım maçı.2 seferdir üzmedi bizi malatya yine üzmez inşallah istediğimizi alıp döneriz.Bu maçta oyun falan hikaye 3 puanı alıp dönelim yeter.44 sene sonra çıktık buraya kadar getirmişken burdan düşülmez.
Genç Çotanaklar

Reply
06-04-2022, 11:18,
RE: 32.Hafta | Yeni Malatyaspor - Giresunspor
ALLAHIN IZNI ILE BU MACTAN 3 PUAN CIKARABILIRSEK YÜZDE 80 LIGDE KALISIMIZI ILAN EDERIZ YÖNETIM BIRAZ DAHA OYUNCULARI MADDI OLARAK DESTEKLESINKI BU YIL SU LIGDE KALALIM
Reply
06-04-2022, 12:21,
Kazanırsak, Altay'ın da puan kaybedeceği bu haftada puan farkımız 10 olur, Altay maçında gerekirse 5-5-1 oynar, kaleye otobüs çeker gene yenilmez ligde kalırız.
Bence büyük final.
Reply
06-04-2022, 13:57,
Kazanırsak mental olarak işi bitiririz, işin içinde Giresunspor olduğu için hepimizde bir tedirginlik var ama haftalardır patates olan, kafada ligi bitirmiş, maddi sıkıntıları ve iç karışıklıkları olan takımı da bir zahmet mağlup edelim.
Reply
07-04-2022, 00:07,
Başkan istifa etti Malatya'da. Biz 3 puanımızı alıp, dönelim. Hesapta hep 3 yazıyoruz, artık cebe atalım bu deplasmandaki 3 puanı.
Reply
07-04-2022, 16:49,
Altay başkanı da istifa etti. Düşersek biz düşeceğiz. Başkaları kalmayacak.
Reply
07-04-2022, 17:19,
mounir de lisans iptal edildi. daha ne olsun arkadaş
Reply
07-04-2022, 18:10,
Aslında Malatya, Göztepe ve Altay yaşanan gelişmeler göz önüne alındığında düştüklerini kabullendiler, geriye bir tek Rize kaldı.

Normal şartlarda Rize sırasıyla içerde Konya, dışarda Kayseri ve içerde Fener ile oynuyor, bu seriden galibiyet çıkartamaz ama işte işin içine başka işler girerse her şey olabilir.

Maçın hakemine de çok güvenemiyorum ben, bir kere kötü hakem, Trabzon bölgesi hakemi olması da beni düşündürüyor açıkçası.

Ite kaka şu maçı alırsak iş bitecek gibi inşallah, biz de artık saha içi saha dışı her türlü kartı oynamak zorundayız.
Reply
07-04-2022, 18:59,
Kolay maç olmayacak Malatyalı oyuncular artık takım için değil kendileri için oynuyor özellikle kalecileri ertaçı çok beğeniyorum iyi kaleci kolay golde yemiyorlar yenilgileri hep tek farklı yenilgiler kısacası çok önemli maç kazanırsak rakipler iyice demorilize olur iyice rahatlarız.
Reply
08-04-2022, 16:50,
Malatya'da oyuncular teker teker değil toplu ayrılıyorlar. Kalan oyuncu grubu için mutlaka moral bozukluğu yaratacaktır. Kendini göstermekten çok artık kendini saklamak isterler. Zaten ligde şu ana kadar herkesin az çok ne olduğu ortada.

Kazanmamız lazım.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)