STSL 30.Hafta | Antalyaspor - GİRESUNSPOR |20.03.2022 - 13:30
22-03-2022, 20:39,
RE: STSL 30.Hafta | Antalyaspor - GİRESUNSPOR |20.03.2022 - 13:30
(22-03-2022, 19:16)mvsr Wrote: Dün akşam sohbet odasında biraz dinleme fırsatım oldu.Açıklamalarda yansıdı zaten sosyal medyaya.Tirebolu 42'nin yaptığı savunma benim komiğime gidiyor.Aynı zamanda üzüyor insanı.Adam şirket benim istediğime sponsor olurum demeye getiriyor ve Giresunspor'a yaptığı yardımı sıralayıp anlatıyor.

Çay kazanı verdim, stadyumda ve kulüpte içilen çay ve şekerleri bedava veriyorum diyor.Benim havsalam almıyor sevgili dostlar bu yardımı.Kazan nedir yahu kazan ya.Ben mi abartıyorum veya anlamadım mı acaba konuyu ? Çay kazanı verildi diye bak ne güzel yardım yapmış mı dememiz gerekiyor ? Netten baktım kahvehanelerde kullanılan 3 gözlü ve kenarında kahve için ocağı olan kazanlar 4900 lira yahu.

Yıldım renktaşlar.Bu kadar sığ bir memleket olabilir mi ? Birisi sodacı, birisi kekci, birisi peynir ekmekçi, birisi çaycı, bu nasıl bir yapı ? Profesyonel spor kulübü olan ve Türkiye'nin en üst klasman liginde mücadele eden bir kulüp Giresunspor.Amatörde mücadele eden x köyspor değil.
Böyle iş insanları olduğu için bu takımın var olmasının tek şansı teknik direktör takımı olması+yetiştirici kulüp olmasıdır.
Başkan bunu gerçekleştirsin, gerekirse 20 sene koltuğunda kalsın; borcu sıfırlayıp kárı cebine indirsin kabulümdür.
Reply

Messages In This Thread
RE: STSL 30.Hafta | Antalyaspor - GİRESUNSPOR |20.03.2022 - 13:30 - by kty28 - 22-03-2022, 20:39

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)