STSL 29.Hafta | Giresunspor - Gaziantep FK
14-03-2022, 22:21,
RE: STSL 29.Hafta | Giresunspor - Gaziantep FK
Antalya Sivas Malatya
Şuradan 4-6 çıkarırsak %80 bitiririz.
Reply
14-03-2022, 22:27,
(14-03-2022, 22:14)bulancak28 Wrote: Beyler bu arada Sergio büyük oynadı onu da es geçmeyelim. Maçın adamı bence hem Sikinyo hem Sergio'dur.

+1
Başkentten !
Reply
14-03-2022, 22:28,
Diabatesiz gelen bir galibiyet daha. Bu galibiyet harika oldu. 10 puan daha alırsak bu iş tamamdır.
Hayatta en büyük risk hiç risk almamaktır!!
Reply
14-03-2022, 22:40,
(14-03-2022, 22:14)bulancak28 Wrote: Beyler bu arada Sergio büyük oynadı onu da es geçmeyelim.

Bugün ne yaptığını bilen ve sahada yırtınan tek adamdı girdikten sonra biraz Şapi de
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
14-03-2022, 22:40,
Çok önemli maçı aldık.Bundan sonra işimiz daha kolay.Ben bu soğukta maça gidip eve geliyorum lütfen yönetim sizde bu topçuların parasını ödeyin.
Genç Çotanaklar

Reply
14-03-2022, 22:45,
Son beş altı maç çok tehlikeli o zamana kadar alabildiğimiz kadar puan alıp fişi çekmeliyiz. Bugünkü oyun hoşuma gitmedi ilk defa bu kadar silik isteksiz gördüm takımı...
Ölümüne sevdamız Gerçek aşkımız
Reply
14-03-2022, 22:48,
Serginho çok iyi adam, çalımla adam eksiltme 10 onun dışında her şeyden biraz var. Hepsi 6-7 puan
Böyle komple bir kanat oyuncusu bulmak zor.

@123456 Reis gel de hesap kitap yap, umutlandır bizi Big Grin
Bu IQ seviyesi düşük takım şampiyon olamaz. Unutma, umutlanma
Reply
14-03-2022, 23:08,
Serginhoyu hoca gereksiz bir şekilde solda oynattı şimdi sağa çekti sonuç ortada Serginho-Chiquinho sezon sonuna kadar bizi sırtllayacak gibi duruyor.
Reply
14-03-2022, 23:21,
Sergio ve diabate gevsegi kızağa çekilmeli, verimsizler derken Sergio sağ kanada geçti ve sonuç ortada.

Hayro nazar değmesin kapasitesinin üstünde oynuyor, traore kabul edin alındığında hepimiz burun kivirdik adsnin yedeği bile olmayan adamı aldık diye, tam bir hamal, sadece teknik şekilde top saklamaya çalışması deli ediyor beni, fb maçında da o sebepten yedik.

Cikinyo nalepanin 3 tık üstü, doukara & diabate & sankare & bacelar & pelupessy yerine nalepa + cikinyo olsa ciddi ciddi puan bakımdan +4-5 yapar, ekonomik anlamda da 20 milyon TL karşılığı tasarruf yapardık.

Diarra ve peres bizim cürüm için gayet yeterli. 3-4 maçta bir ölümcül hataları oluyor, o kadar sineye çekilebilir.

3 galibiyet alsak seri halde, sonra rahat rahat izlesek maçları ne kadar güzel olacak. Şimdiden hedefsiz kalan takımlar var, karambole 3 puan...
Biz GİRESUNLUYUZ; Ölsek de Eğilmez Başımız, Vasiyetimiz Olsun YEŞİL BEYAZ Mezar Taşımız!
Reply
14-03-2022, 23:49,
(14-03-2022, 23:21)chotanax Wrote: Sergio ve diabate gevsegi kızağa çekilmeli, verimsizler derken Sergio sağ kanada geçti ve sonuç ortada.

Hayro nazar değmesin kapasitesinin üstünde oynuyor, traore kabul edin alındığında hepimiz burun kivirdik adsnin yedeği bile olmayan adamı aldık diye, tam bir hamal, sadece teknik şekilde top saklamaya çalışması deli ediyor beni, fb maçında da o sebepten yedik.

Cikinyo nalepanin 3 tık üstü, doukara & diabate & sankare & bacelar & pelupessy yerine nalepa + cikinyo olsa ciddi ciddi puan bakımdan +4-5 yapar, ekonomik anlamda da 20 milyon TL karşılığı tasarruf yapardık.

Diarra ve peres bizim cürüm için gayet yeterli. 3-4 maçta bir ölümcül hataları oluyor, o kadar sineye çekilebilir.

3 galibiyet alsak seri halde, sonra rahat rahat izlesek maçları ne kadar güzel olacak. Şimdiden hedefsiz kalan takımlar var, karambole 3 puan...

Çikinyo/Chkinho'nun topsuz oyunu benim çok sinirimi bozuyor ; bazen maçta oynadığını unutup kadroya tekrar bakıyorum.
Bu yüzden midir bilmem birden pat diye nokta pası veriyor velet Big Grin  Yetenek gerçekten farklı bir şey.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)